www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ja zaručena, on oženjen
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
slatka_banana
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 05 Jan 2007
Poruke: 37
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 11:12 pm    Naslov poruke: Ja zaručena, on oženjen Na vrh strane Na dno strane

Zaručena sam već neko vrijeme. Svi moji i njegovi su presretni i jedva čekaju taj dan. Međutim, igrom slučaja sam upoznala jednog našeg pjevača i taj susret me potpuno promijenio. Inače se krećem u krugovima estradnih zvijezda jer mi je takav posao. Taj čovjek je (ne mogu reći tko) stariji od mene dvostruko, oženjen i ima dijete. Čim smo pružili ruku jedno drugome osjetila sam neku kemiju, a u njegovom pogledu sam primjetila isto. Pričali smo o svemu i svačemu, sjedali na milimetar udaljeni jedno od drugog i bilo mi je predivno....kad sam rekla da moram ići uzeo mi je ruku i mazio je. Cijela sam se naježila Shocked ali pravila sam se kao da mi nije ništa i ljubazno se pozdravila s njim.
sada sam totalno luda. Stalno razmišljam o njemu i želim da se opet nađemo.
Ne mogu vjerovati što mi se događa. Osjećam se kao curica koja se zaljubila u svog glazbenog idola....Nikad me nisu privlačili ni stariji muškarci....
Šta da radim? Rolling Eyes


 
Koma73
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 51

Datum registracije: 24 Jun 2007
Poruke: 287
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jun 26, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imash 24 godine i razmishljash kao klinka koja ima 14?
Raskini veridbu, smuvaj se sa tim matorcem, uzivaj u povremenom sexu par puta i s*ebi sebi zivot.
Ili se pochni ponashati kao zrela osoba.

_________________
Dodji sebi dok josh imash kome...
Bolje je ziveti u zabludi, nego u BG...
 
BaBy**
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 12 Jun 2007
Poruke: 359

germany.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

daaj sa njim ces se par puta po*ebati/kresnuti, sto kaze koma
i sta onda?? izgubi zarucnika,za*eba sebi sve i razocara prijatelje i obitelj Neutral
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 8:21 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo, da vas zamolim na izražavanju. Popazite malo

Druga stvar, Koma73 ima donekle pravo. Sve što češ učiniti je to, da češ sebi pokvariti život sa tim "pjevaćem". Svi mi znamo šta su to estradni "umjetnici", bit češ po mome samo trofeja. Kažeš imaš zaručnika, nepišeš dali se volite, ali ako ste se zaručili, vjerovatno. I upoznaš sad tog umjetnika, pjevaća. Da te pitam, jesi li spremna baciti svoj život zbog nekoliko trenutaka provedenih uz tog pjevaća. Pitaj to sebe. Ne želim da te napadam, daleko od toga, ali da upotrebi tih svojih 24 godina i počni normalno i zrelo da razmišljaš.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
mrgude
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Mar 2007
Poruke: 446

namibia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 10:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

on nikad nece ostaviti svoju zenu zbog tebe...mos mu biti igrackica neko vrijeme.to sto se tice njega.


a sto se tice tvoje vjeridbe i zarucnika,mislim da se ne trebas udati,bez obzira na pjevaca, jer da je tvoj zarucnik ˇ"onaj praviˇ nikad ne bi to osjetila za tog pjevaca.

a i to sto si osjetila za pjevaca mislim da ima velike veze s tim sto je on pjevac! Neutral

_________________
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 11:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro razmisli sta mozes dobiti , a sta izgubiti.Uzmi olovku i papir pa na jednom listu napisi sve ono sto ces dobiti ako uplovis u tu vezu , a na drugi ispisi sta ces izgubiti s tim. Pa odluci sta ti je prece.

Mislim da si dovoljno zrela buduci da imas 24 godine da bi samostalno mogla odlucivati o sebi i svome zivotu. samo ti znas sta je cilj u tvome zivotu.

Ali u svakom slucaju dobro dva puta razmisli prije nego li jednom presjeces jer ono sto se presjece moze se zakrpiti ali vise nije to ono sto je bilo.

Sretno u odlucivanju i da izaberes ono sto ce biti najbolje za tebe

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 2:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mac sa dvije ostrice.

Prolazni sex ili buduci brak. Ma kresni se s njim bice ti lakse da odlucis sta i kako.

Laughing Laughing Laughing

_________________
veni - vidi - vici

 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zex_bl je napisao/la sledeće:
Mac sa dvije ostrice.

Prolazni sex ili buduci brak. Ma kresni se s njim bice ti lakse da odlucis sta i kako.

Laughing Laughing Laughing


ako nemaš pametnog savjeta ili nešto pametno da kažeš, molim suzdrži se takvih komentara

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 4:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško da će on ostaviti ženu i dijete zbog curice koja mu se svidjela naoko....sorry al tako mislim Sad
 
Koma73
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 51

Datum registracije: 24 Jun 2007
Poruke: 287
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
prvo, da vas zamolim na izražavanju. Popazite malo


OK, izvinjavam se, nastupio sam malo preoshtro iz razloga shto sam alergichan na te stvari. Mogu zamisliti kako je njenom vereniku, za koga pretpostavljam da je voli, da jedva cheka da budu zajedno, venchani.... A ona upozna nekog prekaljenog matorca koji jedva cheka tako neke curice da ih pomazi po ruci, pogleda ih nezno.... i upropasti im zivot. Njemu lepo, udari josh jednu recku iza vodokotlica u stanu (da mu zena ne vidi) i ispricha (shto bi rekao Bora Chorba - "Nekom drugom sujetnom ludaku") kako je k*esnuo curu koja je mladja od njegove cerke. To bi bila cela njena uloga u njegovom zivotu. Zauzvrat ce da ostane bez onog nesrecnog verenika koji ce da se propije i prestane da veruje svim zenama na svetu (mozda i povredi par njih da bi se "osvetio"), a ona ce da sedi kuci, pije dosta technosti da joj organizam ne dehidrira od prolivenih suza za svojim promashenim zivotom...

_________________
Dodji sebi dok josh imash kome...
Bolje je ziveti u zabludi, nego u BG...
 
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam koliko si se dugo zabavljala sa svojim verenikom pre nego što ste objavili veridbu,ali mislim da to može da utiče na tvoje trenutno ponašanje.Siguran sam da voliš tog čoveka s kim si se verila,ali mislim da se podsvesno plašiš braka.Prosto,mislim da osećaš ćeš mnogo toga propustiti ako se sada venčaš.I onda si naletela na čoveka koji ti ''uliva sigurnost'':Medjutim,kao što je možda ovo tvoj ''greh mladosti'',takodje mislim da je ovo i njegov trenutni povratak u mladost.Mislim da vam je ovo trenutni beg od ''bračne rutine'' tj. bračne svakodnevice i dosade.Doduše,ti još nisi u braku,ali je i ta tvoja veza neki vid braka.
Ovo nije situacija u kojoj bih ti savetovao da slediš svoje srce,jer znam i siguran sam da ti ne voliš tog čoveka,nego momka sa kojim bi trebalo da se venčaš.Prema ovom čoveku osećaš samo neku vrstu strasti koja je posledica podsvesnog staha od braka.
Zato bi možda bilo bolje da odeš negde sama na nedelju dana i to negde na neko mirno mesto gde te neće niko uznemiravati i gde bi mogla da razmisliš o svemu.
Nemoj da se zanosiš da možeš lako da razvedeš oženjenog čoveka.Čuvaj ono što imaš.To je ono pravo.

_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2007 5:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Izvini, ali mi možemo ovde da pričamo o tome - od jutra do sutra, ali niko od nas ne zna šta ustvari ti osećas, kako razmišljaš i šta očekuješ od života i braka! Kažeš da su vaši presrećni...a ti?? Gde si ti u svemu tome??? Rolling Eyes
Tog potencijalnog "zaboravi" bar na kratko, pa preispitaj sebe i svoja osećanja prema vereniku, da li zaista želiš i da li si spremna za brak...a rešenje će doći samo po sebi!
Ne želim da te bunim, ali ne vidim svrhu tog braka, ako ćeš se na svaki tudji dodir uznemiriti i ponašati kao pomahnitala časna sestra!!! Možda je cela ova situacija jedan znak, koji ćeš morati sama da protumačiš...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ja zaručena, on oženjen Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon