www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ja zaručena, on oženjen
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
LA*PERLA
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 02 Mar 2007
Poruke: 5670

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 5:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koma73 je napisao/la sledeće:
Imash 24 godine i razmishljash kao klinka koja ima 14?
Raskini veridbu, smuvaj se sa tim matorcem, uzivaj u povremenom sexu par puta i s*ebi sebi zivot.
Ili se pochni ponashati kao zrela osoba.


ovo je bilo prvo na šta sam pomislila i ja....



_________________
Između moje moći da kažem
i tvoje da čuješ,

stanuje sam đavo.
 
iusticia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 43
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvo, ne verujem da je ovde ikome cilj da sebe podize do zvezda, pogotovo ne svojim problemima, dajte pa vi i ne znate kako ``slatka banana`` izgleda, niti sta drugo o njoj. Tu ne vidim temu za diskusiju...
Drugo, osudjujete je jer nikad niste bili u slicnoj situaciji, kao
To meni ne moze da se desi, ja ne bi ni razmisljala o tome, da da
Devojka ocito ima problem koji ja u potpunosti razumem je sam i otvorio slicnu temu....
Moje vidjenje situacije je,
Pevac ne moze biti bilo ko, mora posedovati odredjene kvalitete sem pevanja, sarm, lepotu itd... kao i ti koja imas kontakte sa njima...
Ja na primer, nisam spoznao svoja osecanja prema drugoj dok nisam verio prvu, dugogodisnju devojku.... slican je problem....
To sto ti imas 24 a on 48 godina je najmanje bitno....
Ja sam sebi nakon situacije u kojoj sam se nasao postavio pitanje volim li svoju verenicu ili je to eto neki normalan tok dogadjaja, veridba, svadba...
Strah od osude okoline, porodice, rodjaka i prijatelja se mora prevazici jer je u pitanju TVOJA a ne necija druga sreca
Samo moras biti sigurna u sebe i svoja osecanja....
Kako to kaze stara izreka "Kada bi se karavan osvrtao za svakim psom koji na njega laje, nikad ne bi stigao do svog cilja"
Postavi sebi cilj, ostvari ga, pa ako je bio pogresan, ti si ga birala, ti ces snositi posledice i ti se kajati zbog toga, a ne mi na forumu....

Ali, kako pocetnik domaceg.de nije procitao tvoj post u kojem si napisala da si odlucila da ostajes sa verenikom, to ti ovom prilikom cestitam na odluci i zelim puno srece u buducnosti,
To, naravno ako je ta odluka konacna a ne beg od same sebe, kritika sa foruma i svojih osecanja...
Tako da, srecno.....

[Edit: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
Trick about life is to make it look easy
 
~brza~
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 15 Jan 2007
Poruke: 497
Mesto: Dubrovnik

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 7:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

baš mudro zbori iusticia! Lako je nama osuđivati nekoga a nemamo pojma o njemu.
 
Koma73
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 51

Datum registracije: 24 Jun 2007
Poruke: 287
Mesto: Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 15, 2007 4:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ostajem sa svojim zaručnikom i ne želim više švrljati. On je moja budućnost i nitko mi ne može pružiti ono što ću imati s njim a to je ljubav, razumijevanje i poštivanje


A shvrljala si? Tj. bila si sa tim tipom?
Ili termin "shvrljanje" koristish kao "svrljanje u mislima"? To mi je nepoznat termin.

I shta mislish, do kada ce
Citat:
ljubav, razumijevanje i poštivanje
da "pije vodu" kod osobe poput tebe? Do prvog sledeceg gledanja u ochi, mazenja po ruci i hemije?

Jadan taj tvoj verenik...

_________________
Dodji sebi dok josh imash kome...
Bolje je ziveti u zabludi, nego u BG...
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

stvarno ste "grozni" svi Mr. Green


svi osudjuju druge, a ne vide kako bi oni postupili u takvoj situaciji

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 10:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
stvarno ste "grozni" svi Mr. Green
svi osudjuju druge, a ne vide kako bi oni postupili u takvoj situaciji



....ne vide, jer ne znaju i ne da ne žele, nego ne mogu da shvate. Sit gladnom ne vjeruje...Onaj ko je bio u sličnoj ili gotovo istoj prilici, može da razumije, ali isto tako nije u stanju da pomogne, jer smo svi mi različiti i na drugačiji način postupamo.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 10:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gkukolj je napisao/la sledeće:
dameski je napisao/la sledeće:
stvarno ste "grozni" svi Mr. Green
svi osudjuju druge, a ne vide kako bi oni postupili u takvoj situaciji



....ne vide, jer ne znaju i ne da ne žele, nego ne mogu da shvate. Sit gladnom ne vjeruje...Onaj ko je bio u sličnoj ili gotovo istoj prilici, može da razumije, ali isto tako nije u stanju da pomogne, jer smo svi mi različiti i na drugačiji način postupamo.



kazem ja Wink

najlakse je osudjivati

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 9:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jos samo mene trebate upoznati...i zivot ce vam biti divan...
takva situacija je moja zivotna sredina...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 19, 2010 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bobak_BL je napisao/la sledeće:
jos samo mene trebate upoznati...i zivot ce vam biti divan...
takva situacija je moja zivotna sredina...


... i nisi jedini, vjeruj. Wink

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2011 7:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rat , zatvor i ovakvo stanje. To su tri najgore situacije u kojima se čovjek može naći.

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 16, 2011 10:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Drago mi je da je tako odlučila, no, meni se ne može desiti ni da pomislim na nekoga drugog, jer u mom srcu postoji mesta samo za jednog muškarca - mog muža. I dok smo bili u vezi, a i vereni, nikada nisam mogla dozvoliti sebi da premotavam po glavi bilo koje druge tipove, jer bi to značilo da ga ne volim i da sam dovoljno labilna ličnost koja će kad-tad prevariti. Na svu sreću nismo svi isti, pa tako su nam i razmišljanja različita. Ako sam nešto odlučila niko i ništa me ne bi moglo ubediti u suprotno, jer sam dovoljno zrela da imam svoje mišljenje i svoje stavove o braku i životu. Razumem da je devojka tražila savet, ne zanima me da li je lagala još u prvom postu ili ne, ali je svakako zanimljiva i škakljiva tema i ovde smo da iznosimo svoja mišljenja. Pevači, glumci i sl. su takvi da će flertovati sa svima, ne znam ni jednog koji je ostao do kraja život veran/na svom partneru. Hteli ili ne gledaju i flertuju sa fanovima itd. Nikada ne treba tražiti ''preko hleba pogaču'' jer onda smo sami sebi uništili život. Ako nema ljubavi, onda čemu i veridba a kamoli brak. Najlepše je živeti u slozi i ljubavi do kraja života, ali takvu osobu odnosno životnog saputnika je teško naći.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ja zaručena, on oženjen Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon