www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trazim -> naslov filma
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jun 27, 2007 3:15 pm    Naslov poruke: Trazim -> naslov filma Na vrh strane Na dno strane

Ovo sam zamislio isto kao i "Trazim naziv pesme/izvodjaca" u "Mp3 riznici" i verujem da ce se svideti filmofilima.

Verovatno vam se dosad sto puta desilo da se setite nekog dela filma koji ste daaavno gledali, ali - ne mozete da se setite naslova. Mozda se setite ko je glumio ili otprilike kada je sniman.
U ovoj temi cete opisati sve cega se secate iz tog filma, a clanovi ce se potruditi da odgonetnu naslov.




Da pocnem prvi:
Komedija snimana negde pedesetih ili ranije. Braca planiraju da pobegnu iz zatvora. U jednoj sceni rese da posalju goluba pismonosu [kojeg su sve vreme krili u korpici] njihovoj mami. Jedan od njih pita da li je golub, mozda, zaboravio put, a drugi odgovara: "Ma, ima on da odnese to pismo mami makar morao i da ide peske!"
U sledecoj sceni vidi se taj isti golub kako mirno pesaci po ulici, a pismo se vuce po trotoaru.



_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 28, 2007 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ima jedan film iz 2000.g. zove se Sorted,
evo sadrzaj : A non-clubber investigating the death of his brother gets enticed into the rave scene and its drugs.Carl has travelled from Yorkshire to central London to clear up the details of his brothers death. Although a successful attorney Carl finds that there is another side to his brothers life, which he willingly gets pulled into. A group of techno junkies accept him into their family, as he is the brother of their late friend. With copious MDA to aide him Carl enters the underground all-night rave scene in hopes of discovering the truth to his brothers suspicious death.

uglavnom u filmu su stalno neki party i soundtrack je odlican.film bas nije nesto izgleda poznat jer ga nigdje ne mogu nac cak ni u videotekama ni na netu. u videotekama bi mozda i mogla nac da znam kako su ga idioti tocno preveli na nas Rolling Eyes

ako netko zna di ga mogu nac il ima film ili bar zna domaci nasziv molim da se javi jer bas am sad zagrizla za taj film moram ga nac a izgleda da necu uspjet.molim pomoc Exclamation Smile


_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi meni jos uvijek treba ovaj film.zna li netko nesto????

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da li bar znas da li neko poznat glumi?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 2:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

glumci:
Matthew Rhys - Carl
Sienna Guillory - Sunny
Jason Donovan - Martin dj
Sebastian Knapp - Jake (diler)
Tim Curry - Damian Kemp
Ben Moor - Thames Barrier Officer
Mark Crowdy - Gallery Manager
Stephen Marcus - Rob
Michael Price - Samson
Simon Meacock - Silver Shirt
Fay Masterson - Tiffany
Kelly Brook - Sarah
Charlotte Bicknell - Nicole

director: Alexander

poster:



Sunny
Carl

Martin (DJ)


evo pogledajte trailer:
Code:
http://www.sorted.de/trailer.html

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 3:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pih...za sad nista

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 02, 2008 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing ok fala na trudu.nisam ni mislila da ce netko znat Very Happy Sad

_________________
 
mcz
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 08 Feb 2005
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 20, 2008 11:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gde bih mogao naci ,mislim da je drama u pitanju,ekranizaciju "Knjige o Milutinu".Moguce je da se zove i Prica o Milutinu.
 
loba83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 09, 2008 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pozdrav svima, imam jedno pitanje, dok sma bio malo 6 7 godina obozavao sma francusku seriju, komedija je bila, neki zandari ili tako nesto, stvarno super serija p me zanima d ali neko zna kako s ete serije ( filmovi ) zovu

pozdrav iz Australije
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 12:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

loba83 je napisao/la sledeće:
pozdrav svima, imam jedno pitanje, dok sma bio malo 6 7 godina obozavao sma francusku seriju, komedija je bila, neki zandari ili tako nesto, stvarno super serija p me zanima d ali neko zna kako s ete serije ( filmovi ) zovu

pozdrav iz Australije



ovo je ono sto ja znam

Zandarm u Sen Trope-u
Zandarm u Njujorku
Zandarm se zeni
Zandarmova balada
Zandarm u zandarmeriji
i ima jos jedna, ne znam prevod -- Le Gendarme et les extra-terrestres

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
loba83
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Mar 2008
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 3:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
loba83 je napisao/la sledeće:
pozdrav svima, imam jedno pitanje, dok sma bio malo 6 7 godina obozavao sma francusku seriju, komedija je bila, neki zandari ili tako nesto, stvarno super serija p me zanima d ali neko zna kako s ete serije ( filmovi ) zovu

pozdrav iz Australije



ovo je ono sto ja znam

Zandarm u Sen Trope-u
Zandarm u Njujorku
Zandarm se zeni
Zandarmova balada
Zandarm u zandarmeriji
i ima jos jedna, ne znam prevod -- Le Gendarme et les extra-terrestres


e to su ti filmovi, hvala ti mnogo prijatelju

Pozdrav iz Melburna

i jos samo jedno pitanje Smile gde ima da s eskinu ovi filmovi i ako nije frka da mi na francuski il na engleski prevedes ove naslove filmova

lep pozdrav jos jednom
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 10, 2008 7:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

loba83 je napisao/la sledeće:
gde ima da s eskinu ovi filmovi i ako nije frka da mi na francuski il na engleski prevedes ove naslove filmova

khm...skidanje filmova sa interneta je, u najvecem broju slucajeva, nelegalno tako da o tome ovde molim da se ne diskutuje Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Trazim -> naslov filma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon