www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trazim -> naslov filma
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
kenzo_japanac
~наша ствар~
<b>~наша ствар~</b>



Godine: 31

Datum registracije: 03 Dec 2007
Poruke: 1463

costarica.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 29, 2008 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

e cao svima... Treba mi naslov filma. Mislim da je nesto kao "Crna dusa" po secanju ali nigde na netu ne mogu da nadjem. Film je francuski, drama. Radnja je u nekom gradicu. Otac 4 sina zeli da decu izvede na pravi put ali najvise strahuje da mu neki sin postane gay. Film je i vrlo komican. Jedan sin mu je intelektualac, jedan sportista, jedan narkoman (faca) i najmladji traga za sobom ( o njemu je i rec). Otac se njega odrice zato sto ga je nekoliko puta video u kolima sa drugom i misleci da je gay (a on je samo duvao travu Very Happy). On odlazi u Jerusalim i u nekoj diskoteci stvarno se zblizava sa nekim homoseksualcem. Na kraju se vraca kuci, ocu i donosi mu muzicku plocu "Crna dusa" koju je slomio kad je bio mali. To bi otprilike ukratko bilo to a vi mi pomagajte Laughing Potreban mi je naziv filma kao i glumci i reziser

 
_GaMBiT_
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 35

Datum registracije: 25 Dec 2005
Poruke: 1173

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 31, 2008 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi hitno naziv filma, nemam pojma ko su glumci, nista, samo radnja:
Otac zivi sa sinom u Francuskoj, nisu nikako u dobrim odnosima, sin u vezi sa Francuskinjom, (oni su muslimani). Otac odluci da ga sin vozi autom na hadzdz,ovaj sav bijesan sto mora ici podje s njim,u filmu nema puno price, samo se radnja odvija kroz taj put, sin i otac ce se zbliziti, proci svasta, na kraju dodju tamo i otac umre. Sin se vrati nazad u Francusku. Traje puno, mislim 4 sata. Za plakati je...


Znam da nisu neke informacije, ali jel mozda neko zna?
 
beautiful
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 33

Datum registracije: 02 Apr 2005
Poruke: 2629
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 21, 2008 3:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni treba naziv filma o Rembrandtu, tacnije neki klinac valjda ume toliko dobro da slika Rembrandtova dela, da jedno od njih proglase za nacionalno blago. Na sudu pritom decko pokusava da dokaze suprotno, i traze od njega da pred njima naslika istu sliku. Ali tu se seti da je svom pokojnom ocu obecao da vise nikada to nece raditi.

Ne znam ni ko glumi, a mislim daje film star par godina, ako ne i vise. MOlim vas za pomoc.
Hvala unapred

_________________
 
Vrbašanka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 04 Dec 2008
Poruke: 35
Mesto: Vrbas

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nesto od novijeg izdanja, film koji ima veze sa brojem 300??

_________________
zelene oči
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 09, 2008 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^umm...pa...film se i zove '300'

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 12:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Trebam film u kojem je glumio Richard Gerre.Radi se o tome da je on sa svojom ženom imao prometnu nesreću i valjda je bio klinički mrtav pa su ga oživjeli.Poslje toga je imo neke čudne mentalne sposobnosti, al se ne sjećam koje.Nešto tipa da je imo predosjećaje il je viđo duhove ili je bio vidovit...Ne sjećam se, al nešto tog tipa je.Film je iz vremena od 2002. - 2006.Čini mi se da su ga na telki reklamirali skupa s Ukletim Brodom, al nisam 100% sigurna.

Ako netko zna, treba mi naziv tog filma.

_________________
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 11, 2009 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh nađoh film.Tolko dug sam ga tražila, a bio mi pred nosom.Skroz sam krivo zabrijala i opisala film Mr. Green .Točno je jedino da je bila prometna nesreća Mr. Green Kako bilo riječ je o filmu The Mothman Prophecies.

_________________
 
sade
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2008
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 22, 2009 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna kako se zove film,mislim da je stariji,radi se o tome kako neki lik,policajac,trazi zrtve po imenima 12 apostola i ubija ih na nacin kako su oni ubijeni?Please help! Very Happy
 
AmelieP
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 24 Mar 2008
Poruke: 3

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sade je napisao/la sledeće:
Da li neko zna kako se zove film,mislim da je stariji,radi se o tome kako neki lik,policajac,trazi zrtve po imenima 12 apostola i ubija ih na nacin kako su oni ubijeni?Please help! Very Happy


Ako ti jos uvek treba, mislim da je Resurrection kod nas preveden kao Uskrsnuce. Glavna uloga Christopher Lambert
 
LEUTica
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 31 Jan 2007
Poruke: 415
Mesto: Neverland

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 11, 2009 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

beautiful je napisao/la sledeće:
Meni treba naziv filma o Rembrandtu, tacnije neki klinac valjda ume toliko dobro da slika Rembrandtova dela, da jedno od njih proglase za nacionalno blago. Na sudu pritom decko pokusava da dokaze suprotno, i traze od njega da pred njima naslika istu sliku. Ali tu se seti da je svom pokojnom ocu obecao da vise nikada to nece raditi.

Ne znam ni ko glumi, a mislim daje film star par godina, ako ne i vise. MOlim vas za pomoc.
Hvala unapred


Radi se o filmu 'Incognito'. Glume Jason Patric i Irene Jacob. Film je snimljen 1997. i glavni glumac nije baš klinac pošto ima 31 godinu. Wink
Zapravo se radi o tome da izrađujući tako kvalitetnu kopiju slike Rembrandta izradi jednu za koju ni sam ne može dokazati da nije original. Tako završi na sudu pokušavajući ponoviti svoje umijeće. Pritom se zaljubljuje u stručnjakinju za 'falsifikate' koja je jedina rekla da ta slika nije original 'jer ju ne osijeća'..itd. Ne mogavši ponoviti svoj vrhunski falsifikat na sudu objašnjava to genijalnom rečenicom; 'Only a Rembrandt can paint Rembrandt.' (mislim da se to može i inače primijeniti u žiivotu.)

Zabavan film. Ako vam se svidio 'The Saint' s Val Kilmerom i Elizabeth Shue, svidjet će vam se i ovaj.

_________________
Postoje ljudi koji vam izvade srce i postoje ljudi koji ga vrate na mjesto.
Elizabeth David
 
sade
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Nov 2008
Poruke: 17

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 17, 2009 7:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E hvala ti puno...al to nije taj film.Ovaj sto ja trazim je neki engleski film.Al i ovaj mi se cini kao dobar....
 
AKVAREL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 22 Apr 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 25, 2009 9:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Treba mi naziv filma.Znam samo da je stariji,indijski i da se radi o 2 prijatelja od kojih je 1 slep a 2. bogalj.[B]
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Trazim -> naslov filma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 2 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon