www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trazim -> naslov filma
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
blackwood91
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Dec 2008
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 16, 2009 12:57 am    Naslov poruke: Pomoc oko naziva serije Na vrh strane Na dno strane

E ljudi pomagajte, 5 dana lupam glavu, ne mogu da provalim kako se zove serija....
Prica se vrri oko mladje ekipe glumaca (tada mladje, mislim da je serija kraj 80-ih ili pocetak 90-ih), i nekog lika koji je valjda profesor, mislim bar ga tako zovu (i replika iz serije˝profesore, pusis Drinu...)...Taj lik koji glumi profesora podseca na Slobodana Zizovica (bradati lik iz Foliranata), a mislim da tu jos glumi i Radmila Zivkovic....
Hvala vam unapred...

e da i u spici ide neka pesma: ˝i sede u hladu uz toplu cokoladu...˝ Question


 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 22, 2009 9:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na zalost ne mogu nikome da pomognem ovde, jer ne prepoznajem niti jedan od vasih trazenih filmova, medjutim, bas kao i vi i ja imam problem sa jednim filmom....

Film bi trebao da bude italijanski.... ustvari, svo vreme se prica italijanski na filmu... Glavna muska uloga je srpski glumac Laza Ristovski.... glavna zenska uloga, ne smem da se zakunem ali mislim da je Monika Belucci... Film mislim da nije stariji, ali film opisuje godine pred izbijanje II Svetskog rata.... Laza Ristovski prodaje maslinovo ulje, ali i pljacka lokalne grobnice i dragoenosti sa ekipom... u jednom delu zaglavljuje zatvor, a zenu mu napada ni manje ni vise nego sin iz prvog braka.... Film je smejurija, nesto izmedju komedije i tragedije, ali ja mislim da je Laza dosegao vrh u toj ulozi.... znaci neverovatno, i ako ga puno gotivim ni jedna uloga mislim da mu nije pasala kao ta u tom filmu...

Znaci ne znam godinu kada je snimljen (ali mislim da nije nesto davno snimljen), ne znam ko je rezirao, cini mi se da je italijanski zbog govora u filmu, a jako bi mi znacilo da ga nadjem... samo jednom sam zakacio to da pogledam, davali su na TV1000 i NIKADA vise nisu reprizirali... a svaki drugi repriziraju po mesec dana! Sad

Da, na kraju filma sam video nesto sto mi se urezalo u secanje.... moguce je da se film zove SONETAULA.... sto nemam pojma sta znaci, ali isto tako znam da je snimljen film u Italiji pre par godina pod tim imenom, gde nema Laze Ristovskog i gde je apsolutno to neka druga stvar i kad krenem da Googlam to izadje samo taj noviji film (valjda je nesto nagradjivan pa je pun Google istog)!

By the way... gledao sam po raznim forumima o Lazinim filmovima, niti u jednom nisam nasao da se spominje taj Italijanski film... zato.. molio bih svakog ko se seti bilo cega vezano za ovo, da je samo gledao ili da zna nesto vise, da se javi i ostavi bilo kakvu INFO!
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 22, 2009 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^ da slučajno nije Arrow La seconda moglie (1998)


_________________
~Duo de la muerte~
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 22, 2009 11:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jaaaoooooooooooooooo! Jecika!!!! Sunce moje malo!!!

Nisam 100% siguran, ali mi ova slika govori da je verovatno to to... kad bih samo mogao da pogledam insert.... ma 3 sekunde bi mi cini mi se bile dovoljne! Very Happy

Sad cu da isprevrcem net.... Very Happy Very Happy Very Happy
 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 12:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pošto ne znam gdje da pitam, ja ću ovdje...Kod mene nije slučaj da imam film kojem ne znam ime, nego ja bi da mi netko preporuči neke filmove u stilu Blood & Chocolate i Twilight...Dakle fantasy ljubavne priče.

_________________
 
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 40

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ufff.. ne gledam te filmove, tako da ono.... ne znam sta bih ti rekao.... ali s' obzirom da zahvaljujuci ljudima dobre volje ja nadjoh svoje cudo... naci ce se neko i tebi da preporuci nesto... to sam siguran! Wink
Uzivaj!
 
° Jaca °
~ zažmirim i putujem ~
<b>~ zažmirim i putujem ~</b>





Datum registracije: 28 Okt 2008
Poruke: 13324

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 27, 2009 9:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

AKVAREL je napisao/la sledeće:
Treba mi naziv filma.Znam samo da je stariji,indijski i da se radi o 2 prijatelja od kojih je 1 slep a 2. bogalj.


Confused
Nedavno sam gledala nešto slično...
Radi se o 2 prijatelja, jedan je slijep, drugi je gluh i film je iz 1989. godine.
Naziv je "Niti vidim niti čujem" (See no evil, hear no evil).
Možda si mislio/la na taj... Confused
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 28, 2010 9:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kako se zove onaj film o tanjirastim vanzemaljcima koji lebde? Nešto, spašavaju neku zgradu da je ne sruše.

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
yova
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 14 Jan 2010
Poruke: 1

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Maj 07, 2010 11:51 am    Naslov poruke: treba mi ime filma Na vrh strane Na dno strane

Znam da ih ima 7-8,svi se upoznavaju na nekom mestu gde ce se trkati.
Glavni lik je policajac ,onda neki decko upoznaje dve devojke kad se budu trkali,s jednom ce na kraju biti u vezi,jedan raznosi nesto nemam pojma sta i on ce biti sa nekom,Znam da ce oteti dve devojke i da ce ih oni spasiti, i tako otkrivaju da je on pandur...Film je bio dva puta na TV2(madjarska),slabo sam sta zapamtila,ali tako nesto je u pitanju Sad Sad Sad Sad


Kao mala imala je brata koji se udavio,godinama kasnije imala je dvoje dece sa kojima nije bila u dobrim odnosima,takodje ni sa muzem...Neciji rodjendan je u pitanju i sin dolazi sa svojom devojkom,uglavnom on zavrsava sa svojom nekom daljom rodjakom i oni dobijaju sina ,sin i cerka se mire sa majkom,njegova devojka je sa nadzornikom majcinog imanja...
Na kraju filma sin joj i njegova zena dolaze i malom ostavljaju imanje...tako nesto je u pitanju.Film je bio dva puta prikazivan RTV1 ili 2 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Question Question Question

Edit by nastasenjka: Teme su spojene. Zamolila bih za malo paznje prilikom otvaranja novih. Hvala lepo
 
suza_u_oq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 32
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2010 9:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eh,kad bih mogla da dodjem do ovog filma..secam se da sam pre ko zna koliko godina sa bakom gledala neki film...i skoro mi je baka o njemu pricala,kaze da je ostavio jak utisak na nju i da bi volela opet da ga pogleda,ali se vise ne seca naslova..
Radi se o tome kako se jedna Amerikanka zaljubila u jednog coveka islamske veroispovesti,on je bio tamo normalan covek dok je bio u Americi,voleli su se itd.ali,kad je trebalo da ona ode tamo odakle je on,sve se promenilo na samoj stanici kad su stigli...tamo su ih sacekale njegopve roddjake i sestrice i odmah su joj dale maramu da se pokrije..onda je poceo njen pakao...,,batine svaki dan,nije smela vise ni da pomisli na povratak u Ameriku....mnogo toga je prosla,ali je na kraju uspela da dodje do Americkog kozulata i tako se spase..Kad bi samo neko znao...joj....hvala unapred...
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2010 10:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^^^ Ne bez moje kcerke ili Not without my daughter se zove film

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
suza_u_oq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 32
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 13, 2010 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hvala ti do neba!!!!!!!! Laughing Wink
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Trazim -> naslov filma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon