www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trazim -> naslov filma
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2011 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da li neko zna za film u kome Denzel Vošington glumi čoveka koji je ostao bez žene, na ulici, a on i sin žive u nekom prihvatilištu? Sve u svemu film govori o čovekovoj borbi uopšte. Na kraju on zarađuje veliku svotu novca...Nisam sigurna da li je baš Denzel Vošington ili neki drugi crnački glumac.


_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 20, 2011 11:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
Da li neko zna za film u kome Denzel Vošington glumi čoveka koji je ostao bez žene, na ulici, a on i sin žive u nekom prihvatilištu? Sve u svemu film govori o čovekovoj borbi uopšte. Na kraju on zarađuje veliku svotu novca...Nisam sigurna da li je baš Denzel Vošington ili neki drugi crnački glumac.

Arrow "The Pursuit of Happyness"
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 21, 2011 12:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jeste! I pronašla sam ga u međuvremenu, ali hvala ti u svakom slučaju! Very Happy

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 22, 2011 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Radi se o crtanom filmu, pokazuju citav neki svet antibiotikuma, virusa kao civilizacije unutar jednog coveka. Covek kako je usao jedan zao virus u njega, hara gradom (zdravstvenim sistemom coveka) i usput pogorsava zdravlje coveka. Covek se razboleva

_________________
 
andrejica
Tico & Ada
Tico & Ada



Godine: 38

Datum registracije: 04 Jan 2005
Poruke: 12591
Mesto: Subotica

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 25, 2011 9:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne mogu da izmenim poruku, niti da je obrisem..

Htela sam da kazem da se taj crtani film juce davao na tv, tako da sam nasla o naslov Smile
u pitanju je Osmoza Jones Smile
Pozdrav

_________________
 
suza_u_oq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 32
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2011 7:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Secam se da sam daaaaavno gledala jedan film,a jako bih volela da ga opet odgledam. Jedino se secam da je jedan covek leteo avionom iznad nekog okeana i da se taj avion srusio na nekom ostrvu,a jedini preziveli putnik je bio on.Sam na tom ostrvu,niko ga nije mogao naci.Puno vremena je tu proveo,poceo je da ludi i prica sam sa sobom.....to je sve cega se secam....ako nemko zna nesto bar,neka dopise pa da probamo da nadjemo naslov ovog filma.A bilo bi mi drago da mi preporucite jos neke filmove sa ovakvom radnjom,kada se avioni ruse.HVALA!
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2011 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

suza_u_oq je napisao/la sledeće:
Secam se da sam daaaaavno gledala jedan film,a jako bih volela da ga opet odgledam. Jedino se secam da je jedan covek leteo avionom iznad nekog okeana i da se taj avion srusio na nekom ostrvu,a jedini preziveli putnik je bio on.Sam na tom ostrvu,niko ga nije mogao naci.Puno vremena je tu proveo,poceo je da ludi i prica sam sa sobom.....to je sve cega se secam....ako nemko zna nesto bar,neka dopise pa da probamo da nadjemo naslov ovog filma.A bilo bi mi drago da mi preporucite jos neke filmove sa ovakvom radnjom,kada se avioni ruse.HVALA!


Da nije možda ovaj film? Nađi trailer pa pogledaj...

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
suza_u_oq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 32
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2011 9:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

gagica.v je napisao/la sledeće:
suza_u_oq je napisao/la sledeće:
Secam se da sam daaaaavno gledala jedan film,a jako bih volela da ga opet odgledam. Jedino se secam da je jedan covek leteo avionom iznad nekog okeana i da se taj avion srusio na nekom ostrvu,a jedini preziveli putnik je bio on.Sam na tom ostrvu,niko ga nije mogao naci.Puno vremena je tu proveo,poceo je da ludi i prica sam sa sobom.....to je sve cega se secam....ako nemko zna nesto bar,neka dopise pa da probamo da nadjemo naslov ovog filma.A bilo bi mi drago da mi preporucite jos neke filmove sa ovakvom radnjom,kada se avioni ruse.HVALA!


Da nije možda ovaj film? Nađi trailer pa pogledaj...

Naravno da jeste! Smile hvalaaaaaaaa eeeeeej Smile
 
gagica.v
♫ Samo Luda ♫
<b>♫ Samo Luda ♫</b>



Godine: 32

Datum registracije: 21 Feb 2009
Poruke: 16678
Mesto: Srpska Atina

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 09, 2011 10:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Wink Nema na čemu!

_________________
Ako ne znaš sta osećaš prema čoveku – zatvori oči, i zamisli da ga nema. Nigde. Nema ga, i neće ga ni biti. Onda će vam sve biti jasno.
Čehov
 
LIGUR
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 12 Jun 2011
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 12, 2011 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hteo bih da saznam,ako je moguce o kojim filmovima je rec:

1.Film: radnja filma se desava u Izraelu rec je o nekim agentima mosada dva muskarca i zena su glavni akteri jedan od agenata lazno gine a ta zena zna da je on ziv dok ovaj drugi agent misli da je on stvarno mrtav!! On se zgotivi sa tom zenom ,a ovaj sto je navodno mrtav,zajedno sa tom zenom postavlja eksploziv unutar nekog velikog crkvenog zvona na tornju neke katedrale koji treba tacno u odredjeno vreme da eksplodira,ali to ovaj drugi agent nezna!!Ta katedrala je u nekom od gradova u Izraelu jer je u filmu prikazan neki dugacki zid gde se Jevreji mole,a vidi se i lokalno stanovnistvo arapi i ostali zitelji!On uspeva da otkrije taj eksploziv neznajuci da su ga ovo dvoje postavili i penjuci se uz neke stepenice tog tornja u toj katedrali pronalazi aktiviran eksploziv sa satom koji vrsi odbrojavanje unutar tog velikog crkvenog zvona!!I tu dolazi do pucnjave izmedju njega i ove zene i ovog tipa koji je navodno mrtav,a on se iznenadjuje kad vidi da oni stoje iza toga!Na kraju ih on oboje ubija i deaktivira taj eksploziv!!!

2.film:rec je o nekoj zeni koja je bas lepa i zgodna plavusa duge kose,ona se zabavlja sa nekim bogatasima. I prebacuje njihov novac na svoj racun!I potom ih ubija!Sve dok ne naleti na jednog bogatasa kog isto otruje na nekom bazenu, ali ima posle toga frku sa njegovom cerkom i njenim deckom. I na kraju ona gine a ova cerka od tog bogatasa uzima taj novac!A film pocinje tako sto ta zena koja ubija,ona vodi ljubav s nekim tipom na njegovoj jahti i on ispija sampanjac i umire!!!!

3.film:Na pocetku filma kao neki ljudi sa antenama pokusavaju da kontrolisu ljude tj.njihove mozgove,I neki crnac pronalazi neku kapu koja je napravljena od bakra a izgleda kao kacket i on se bori protiv ovih sa antenama koji pustaju neke talase i sve ljude usmeravaju da rade ono sto oni hoce!!A ovaj crnac deli te bakarne kape ljudima da se zastite od tih talasa i ti ljudi se posle bore protiv ovih sa antenama koji hoce da kontrolisu sve ljude!!!!!

Da li mozda neko prepoznaje iz opisa o kojim filmovima je rec????
 
coco_bill
Zli carobnjak-lingvista
Zli carobnjak-lingvista



Godine: 44

Datum registracije: 22 Mar 2006
Poruke: 33433
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jun 13, 2011 3:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Koji je to australijski film bio na kanalu "MGM" pre nekoliko nedelja?
Neki totalno opičen tip radi u fabrici koja pakuje jaja. Ima čupavu frizuru ko palma, stalno rasklapa stvari i nalazi ratkapnu od letećeg tanjira. Mr. Green

_________________

ı¤¤¤¤¤¤¤¤ı••••••••••••ı
 
welzar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 26 Nov 2010
Poruke: 13

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 25, 2012 1:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za poison.......

Nemam dovoljan br postova za PM, ali evo, na ovaj nacin ti saljem link - nasao sam film

:"SORTED"

Tek sada sam vidio da mogu da pomognem..

http://www.1channel.ch/watch-780551-Sorted
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Trazim -> naslov filma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon