www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Trazim -> naslov filma
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
ademir1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2012 2:33 pm    Naslov poruke: Ne znam ime filma,al znam radnju. Pomozite! ! ! Na vrh strane Na dno strane

eh ovako ljudi,ko mi ovdje uspije pomoci,on je stvarno majstor za filmove. Naime,film sam gledao nekad prije 7-8 godina i znam samo radnju.
film se odvija 50-tih godina mozda u londonu,covjek je naucnik,i odlazi da se vidi s svojom djevojkom,koju u medjuvremenuu pljacka lopov u ubija je. On je vec zavrsavao svoj izum (masinu za odlazak u buducnost) i nakon toga prvi put je testira,ta masina nije bila automobil nego neka onako masina sa vecinskom zlatnom bojom u koju se moglo sjesti i ima rucice kojima dirigujes u koju ces godinu. I tako se on vraca. . . Dalje ne znam radnju. . . Al znam kasnije da ide i u buducnost dolazi u godine 2020 npr. Kada je sva tehnologija prisutna,onda jos nekoliko godina kasnije kada su svjetski ratovi. . Eh tada kad se vracao u svoju masinu udari ga kamen po glavi i onesvijesti tako da se on probudi u nekoj 8000 godini. . . I prije nego se probudio prikazuje radnju kako on putuje a svijet se mijenja nastaje ponovo ledeno doba ponovo onda sve ozeleni,i probudi se znaci tada 8000 godina ljudi ponovo zive kao nekad u slamnatim kucama na stijenama izmedju kojih rijeka tece. . . Eto ljudi ako mi neko moze reci naziv ovog filma bio bih vam zahvalan. . . A film je inace hollywood-ov. . . Pozdrav i hvala


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 23, 2012 11:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Ala ga objasni, svaka ti čast!!! Very Happy Prva poruka, pa muško!!! Very Happy Ne Mala šala, ne zamjeri. Ne želim da odeš sa sajta a da ne dobiješ bilo kakav odgovor na taj tvoj vapaj.
Drago mi je da si ovdje sa nama, ali mi nije drago što si tako malo detalja dao na uvid, da je jako teško sad znati koji je film u pitanju. Da li makar znaš glavne glumce?
Nadam se da će se neko od filmofila javiti i mimo mene.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
ademir1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 24, 2012 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A bas sam pokusao svega cega se sjecam da napisem u filmu,a ne znam ni glumce,da njih makar znam guglao bih dok ne bi nasao ovako mi je bas tesko...al et mozda i ja trazim nemoguce Sad((
 
ademir1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2008
Poruke: 3

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jun 28, 2012 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Eto ako slucajno kome bude trebao nasao sam ,evo vam link sa wikipedie da mozete procitati.A film sei inace zove The Time Machine iz 2002

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Time_Machine_(2002_film)
 
Jesho
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jun 2009
Poruke: 1

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 16, 2012 2:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dio filma je da se radi o dvije drugarice i jedna je narkomanka. Ona je stalno povrijedjivala ovu drugaricu jer ju je uvlacila u nevolje, ali sve to nesvjesno i na kraju ova odluci da je napusti, jer to nije mogla da podnese. Narkomanka ode na lijecenje i sve vrijeme place za drugaricom, ne moze da izdrzi bez nje i skoro je zaboravila na drogu, a ova druga pati zbog toga, skroz joj se zivot promijenio, ali nece da popusti. I na kraju ova popusti, govori joj kako ce joj pomoci da se izvuce.

Film je otprilike od prije 10ak godina. Hvala unaprijed.
 
suza_u_oq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 32
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2012 11:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.youtube.com/watch?v=UJjXtHUKSos&feature=related
Evo vam link,odgledajtw klip do polovine.Ako nekako znate kako se ovaj film zove,molim vas da mi napiete.Cini mi se kao mocan film,volela bih da ga odgledam!
 
suza_u_oq
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 18 Jul 2008
Poruke: 32
Mesto: Frankfurt am Main

germany.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 22, 2013 4:29 pm    Naslov poruke: a Na vrh strane Na dno strane

Nisam sigurna da li je ovaj moj post pogodan za ovu temu,ako nije,onda preuredite,al' mi nemojte zameriti Wink Moj muz je Nemac,a ja imam zelju da mu pokazem kako su nasi filmovi dobri,samo sto ne mogu nigde naci online film sa nemackim prevodom ili sinohranizovano.Da li bi mi vi mogli pomoci? Nije ni bitno koji ce to biti film...Volela bih,eto,Paradu,Kengura,Ringeraja,Mrtav Ladan,ali je na kraju krajeva nebitno koji ce to film biti!! HVALA!
 
yo-wan
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 63

Datum registracije: 02 Maj 2007
Poruke: 2
Mesto: Grdelica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Maj 09, 2013 4:27 pm    Naslov poruke: Ne secam se naslova starijeg domaceg filma... Na vrh strane Na dno strane

Radi se o starijem filmu u kome Bata Zivojinovic igra neku vrstu proroka. Naime, to sto on i njegov pratilac (kroz film) progovore da ce se desiti, to se i desi.
Tako nekom proricu da ce se okliznuti "negde" gde je "neka zena" prolila ulje (ili mleko) i da ce tu nastradati.
Ako se neko seti naslova filma, veliko mu hvala.
Film vuce na komediju sa primesama crnog humora.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Trazim -> naslov filma Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Strana 5 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon