www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zbrka (Tema za sve koji imaju problem i žele savet!)
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
So fucking sexy:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 30
Mesto: kucica na drvetu

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 6:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jao ja se izvinjavam, ovo je verovatno trebalo9 da ide u njihovu sobu ali eto.
Ionako sve devojke(gresim li?) zalaze ovde pa ce valjda biti u redu.
I izvinjavam se zbog duzine.
Mislim da je cela prica bila vazna.
Neznam vise sta da radim.Nadam se da cete ipak procitati. Sad



_________________
Live and let'em die.
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 6:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sta da ti kazem.....covek je ozenjen, 10 god. stariji i cak ima i sina. Veruj mi bila bi to za tebe cista katastrofa kada bi ti taj razredni prisao....nije moguce da ti se samo on svidja ima jos mnogo momaka, ali taj sigurno nije za tebe. Nisi ti jedina koja se zaljubila u svog profesora, znam ja takvih dosta i nikome nije do sad uspelo. Nekima je cak i zivot unisten zbog toga, neke su roditelji cak i oterali od kuce. Tako moje iskreno misljenje ti je da ti nisi za njega....ima na ovom svetu jos mnogo muskaraca, a i videces kad ti se zavrsi skola ubrzo ces ti njega zaboraviti. Toliko od mene pozz

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da zaboravis, znam da ne mozes

da jedino cuvas to u sebi, kao lepu uspomenu, kao jedno divno prijateljstvo, kao saznanje da si osetila sta znaci i ljubav i bol

iskreno ova prica mi se vise svidela nego da si napisala, i tako smo u vezi dan danas....ne, nisu u pitanju godine, manje vise vec sto je ozenjen, sto ima dete...sto je kucni prijatelj..

mozda on tebe tako dozivljava, zastitnicki...kao sto si opisala....mozda i oseca nesto a zna da si mlada, i da nema sta da ti ponudi...da je mogao da te zavede, mogao je, i svidja mi se kod njega sto nije nista pokusao....


ne znam sta da ti kazem...osim da te potpuno razumem...
kakav je njihov brak? da li postoji sansa da se, nekada, mozda, desi pa da se on, mozda, razvede?

u svakom slucaju, savetujem ti da se okrenes sebi, zivot je pred tobom, a on , naravno, tu je i bice uvek....pa kako bude....


srecno Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 7:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne znam sta da kazem. shvatam tvoju zaljubljenost,koja je pak presla granice puke zaljubljenosti. ne mozes da se "otreses" tog osecaja godinama..
uffff, pa znam da ne zelis mozda to sad da cujes, ali stisni zube i teraj dalje. kad promenis sredinu,a pri tom mislim na razred i okruzenje i Profesora, bice laske. (cek,jel on kucni prijatelj??)
Mozda nije zgoreg da mu kazes da si pa u krajnjem slucaju zbunjena i da ti treba prostora? Ako te je sve do sad tako verno pratio i pomagao ti,mislim da ce i ovo razumeti. Ne desava se tako retko da se ucenice zaljube u profana Wink za sve su to krive te "magarece godine"
Wink
drzim ti fige Smile
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam sto da ti kazem... On je za tebe "zabranjeno voce". Sto se razlike tice, nije mnogo velika, ali ipak ozenjen je, ima sina... Iz postovanja prema njegovoj zeni, nemoj nisto pokusavati. Znam da ga volis, ali zapitaj se da li je to sto osecas ljubav ili samo strast? Ne znam kako ti ovo zvuci sto cu ti rec... Ali mislim da je najbolje zbog njegove porodice, zene, sina, da ga zaobilazis. Mislim da on tebe ne bi smeo na tebe gledat kao na djevojku, vec kao na ucenicu. Mozda si mu draga, ne znam, ali pokusaj ga izbaciti iz glave...

Sto ga prije izbacis iz glave, to ce te manje boljeti kasnije. Kao sto :LOL: rece, ne desava se rijetko da se ucenica zaljubi u profesora... Ali definitivno, pokusaj zaboravit na njega... Rolling Eyes

_________________

~ Banetova Žena ~
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 11:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:

Mozda nije zgoreg da mu kazes da si pa u krajnjem slucaju zbunjena i da ti treba prostora? Ako te je sve do sad tako verno pratio i pomagao ti,mislim da ce i ovo razumeti. Ne desava se tako retko da se ucenice zaljube u profana


mislim da bolji savet neces dobiti...samo hrabro...i srecno, naravno Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Ali kako da ga zaboravim?


Draga moja tek sad uvidjam da koliko ti zdravo razmisljas, pa ti i nisi dosla ovde da bi mi tebi "otvorili oci" i rekli kako je to "no,no,no-zabranjeno" i kako ti treba da uradis ovo ili ono Very Happy Izuzetno si me prijatno iznenadila. Oprosti sto se eto i ja fokusirah bas na taj deo "zaboravi ga,kreni dalje,bla bla bla"kao da to i sama ne znas. Shvatas i sama da nam nije namera da ti drzimo tu neke pridike i samo eto pozeleh da ti kazem da jesmo primetili tvoju zrelost.
"kako ga zaboraviti"- kao i svako drugo voljeno bice koje nije u prilici da nam uzvrati, iskonski problem zaljubljenih dusa. Malo po malo ulazice novi ljudi u tvoj zivot, malo po malo zaboravljaces (bolje reci ugusices one leptirice i drhtanje) ...
U takvim situacijama i ja se jedino uzdam u vreme i iskrene prijatelje koji ce biti tu da me pridrze kad pokleknem.

Zanima me jos jedno, da li si razgovarala sa nekim od drustva o ovome? da li imas sa kim da podelis ovaj teret? Tezak je da ga nosis sama.

Saljem ti veliki ljubac Very Happy
 
Aike
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 01 Sep 2007
Poruke: 70
Mesto: Skopje

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Tesko...
Verujem koliko ti je tesko...
Ali to u tebi je bilo zelja,zatim velika strast...i na kraju se izrodilo u opsesiju...
Ne moze te niko osudjivati jer se opsesija ne da kontrolirati.
Ali prava ljubav...nije...citam izmedju tvojih redova i vidim da nije.
Idi lepo u bioskop, papaj kokice...jedi sladoled i uzivaj.
Jer jos uvek nisi okusila pravo sr**je.
I budi srecna.
Znam da je svakom svoj teret najtezi...ali moras da pobedis sebe.
Sve su ti to flertovi...pa i ako ih i nema i svih tih propalih ljubavi...onda su i tinejdzerski dani propali... Laughing
Polako ovo je tek pedigra, nauci se preci preko ove situacije i spremi se na prave lomove srca, jer si jako mlada i bice ih sigurno....tek je sve pocelo.
U tome je i car.
Zelim ti da sto pre izadjes iz ovog kruga.
Pozdrav.

_________________
Osecam andjela u sebi kog neprestano sokiram...
 
lolcina
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Sep 2007
Poruke: 21
Mesto: USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 2:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Procitao sam sve komentare i stvarno sam iznenadjen
Ovakvi i slicni problemi na drugim forumima budu ismijani, tako da clan ili clanica jednostavno napuste forum
O temi, sta reci
Dovoljno je to sto je covjek ozenjen i ne treba ici na to da mu razoris brak
Jesi li pomisljala da se on ne bi ni rastavljao ako bi bilo sta izmedju vas
Ti bi bila jedna avantura i nista vise
Pokusaj da se zabavljas i zaboravis tog covjeka jer zaista ne vidim nista sta bi vas spojilo osim avanture

_________________
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 05, 2007 2:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Teško je voleti nekog ko već na samom startu ima etiketu "gotovo nedostižan"... Kažem "gotovo", jer u životu uvek treba ostaviti sa strane onaj mali procenat raznih mogućnosti... Ipak, veoma mi je drago da vidim da zrelo razmišljaš, da si svesna toga da je kraj, i veruj mi, koliko god to zvučalo sada kao kliše, nakon završetka škole vreme će pomoći da ga zaboraviš (koliko god to sada nemoguće zvučalo). Nemoj prestati da upoznaješ druge ljude, jednog dana će naići i taj "dostižni" koji će te voleti Smile samo napred i srećno Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 3:13 am    Naslov poruke: Dilemaaa!!! Na vrh strane Na dno strane

Ovako,
Imam decka kojeg neizmerno mnogo volim...zajedno smo vise od 5 godina. U zadnje vreme se jako mnogo svadjamo. Nikako ne mozemo da smirimo ovu buru u nasem zivotu.U pitanju je "long distance relationship".
Na poslu sam upoznala jednog decka, i igrom slucajnosti, poljubili smo se... znam znam, sad cete da me napadate...
Meni se ovaj decko mnogo svidja, a i ja se svidjam njemu. Sa mojim deckom sa na maloj pauzi.
Najidealnije bi bilo kad bi mogla da zadrzim svog decka, a budem i sa ovim. No, to bas i ne bi bilo lepo Smile
Sta da radim? Veoma mi laska paznja ovog novog decka, pamti sve sto mu kazem, cak i enke stvari kao sto je ime moje ribice...ili sl.
Ahhhh, help!! Sad Sad Sad

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 3:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uh...nemoj da ostavis onog kog volis zbog onog ko ti se svidja.Posto se svadjas sa svojim deckom mozda ovog drugog malo idealizujes.Moj savet ti je da pokusas da resis situaciju sa svojim deckom ,mislim da je 5 godina vredno toga.Kazem ti to iz iskustva-licnog.Srecno Very Happy
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zbrka (Tema za sve koji imaju problem i žele savet!) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 42, 43, 44  sledeća
Strana 3 od 44

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon