www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zbrka (Tema za sve koji imaju problem i žele savet!)
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 15, 2010 10:40 pm    Naslov poruke: Re: Ne smem sa njim,jer je musliman... Na vrh strane Na dno strane

SrnaMalenaFFM je napisao/la sledeće:

-Kad te neko sa tvoje strane pozove na neko veselje,on nece moci sa tobom jer se tamo sluzi svinjsko meso
-Nikad neces slaviti tvoje praznike u njegovoj kuci
-DEca ce ti biti muslimani
-Ako opet izbije rat,na cijoj ces sterani biti


1. Dal ste to na veseljima SAMO jede svinjetinja?
2. Deca ce ti biti ono sto ih vi naucite da budu!
3. Kakve to veze ima sa njim?



_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 29, 2010 8:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

slusaj vamo....porodica je jako vazna...i porodica treba da se postuje i saslusa...
porodicu volis i s porodicom zivis...
sve do trena...kad sretnes nekoga i zavolis i pocnes s njim da planiras svoj zivot...
kazem svoj zivot...a ne zivot od porodice...
sto bi znacilo...da ne slusas sta ti govore roditelji i babe kada je ljubav u pitanju...
ti sama sebi biras onog s kim ces biti...ali znaj da je porodica mjesto gdje ces se vratiti,
ako to ne uspije...
i trebas da razmislis o tome svemu sto ti govore... Wink
da saznas kako zivi njegova porodica i cega sve ces morati da se odreknes...
i dali ces moci tog svega da se odreknes...i dali je to sve vrijedno njega....
ako je lik previse okupiran svojom vjerom...i ako slijepo vjeruje...
vjerovatno ce se desiti to sto ti baka kaze...
ne zelim da me se pogresno shvati...ja licno nemam problem sa tim...
u vezi sam sa osobom druge vjere...i uskoro cu s tom osobom i u brak da stupim... Wink
no velika je razlika izmedju hriscanstva i islama... Wink
prouci malo o islamu...i brakovima...i sta sve osoba druge vjere mora da uradi...
da bi se udala za pravog muslimana...
ako se radi o muslimanu...tj bosnjaku... tu vjerovatno nece biti problema...
oni su bivsi jugosloveni...

te price o ratu i ostale nebuloze...ne treba slusati...
rat je bio i prosao...rane su ostale ali kod normalnih ljudi one zarastaju...
i za neko vreme tog se nece uglavnom niko sjecati...barem se nadam da ce biti tako...

sem toga i u tom ratu je bilo mjesovitih brakova...
i rijetko koji brak je zbog nacionalnosti propao...
sem toga rat kakav je bio devedesetih tesko da ce biti na ovim prostorima...ponovo Wink

znam ja dace se sad javiti neki pametnjakovici...
odmah cu im reci...da ne zelim da se raspravljam... Laughing
posto sam ja sto posto u pravu.... Razz

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
maluda82
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 41

Datum registracije: 28 Jan 2011
Poruke: 1
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2011 9:17 am    Naslov poruke: Hitno potrebna pomoc Na vrh strane Na dno strane

Kako i odakle poceti.... Ajde ovako cemo... U vezi sam sa devojkom pet godina, medjutim izgleda da je doslo do ozbiljnih problema i iskreno se nadam da ce mi neko od Vas pomoci da bolje sagledam situaciju i donesem pravu odluku. Radi se o tome da posle pet godina moja devojka zeli da prekine vezu jer prema njenim recima ne vidi sebe pored mene u buducnosti. I sve je to u redu da je stvarno tako, vec.... Stvari stoje ovako mi smo u toku ovih pet godina imali jako puno uspona i padova ali je ljubav uvek pobedila. Meni je 28 njoj 25 godina. I nekako smo sve to resavali do pre tri meseca kada je meni nazalost preminuo otac. Necu da gresim dusu bila je u pocetku uz mene, ali kako vreme prolazo polako se udaljava.... Na kraju svega ovoga ona meni kaze da ne vidi buducnost sa mnom iz razloga koji su sve manje zastupljeni kod mene, npr., nemam postovanja prema sebi, odnos prema novcu itd... Medjutim moram reci da mi je sve to malo sumnivo jer te osobine kod mene polako iscezavaju.Stvarni problem p0o mom misljenju je da sam ja trenutno bez posla, kao i mnogi u ovoj zemlji. Trenutno nemam sredstava koja sam imao pre, ona radi doduse ona je vaspitacica dok sam ja visoko obrazovan, ekonomista. Ja znam da moje stanje nece vecno trajati i da ce se sigurno promeniti, ali da li je sa njene strane u redu da jako malo posle vec pomenute tragedije ona odluci da ode od mene, dok je meni u ovom trenutku ona jako, jako potrebna. Da kazem i da se kune da ljubav i njena osecanja nemaju veze sa ovim i da se tu nije nista promenilo, ali da druge moje osobine koje realno su mnogo, mnogo vise bile zastupljenije na pocetku veze njoj smetaju i da ne vidi sebe pored mene. Takodje cu reci da mnogo vise postuje i ceni sebe za razliku od mene iako ja imam mnogo vise razloga za to. Kao i da me je tokom ovih pet godina uvek imala u saci jer sam jajo, jako bio slab na nju i dopustao joj mnogo toga i ponizavao sebe zarad uspeha veze. Takodje cu reci da je u periodu od godinu dana dok sam radio i imao neverovatno veliku platu za ove uslove bilo drugacije, tj., u tom periodu sam video da i ona zna da se ponizi da moli itd.. A i ja sam bio drugaciji i vodio ovu vezu ali nikad taj period nisam zloupotrebio da joj naskodim ili povredim. Sada sam bukvalno ocajan jer ne znam sta da radim, danas nam je poslednji razgovor i ja ne znam da li da je pustim ili da se borim time sto cu opet priznati i gledati da popravim stvari kod sebe koje i ne postoje bukvalno. Po svemu sudeci ona trazi savsenstvo koje ne postoji. Misli da u braku nikad niko ne treba i ne moze da bude povredjen dok je istina da koliko god bilo lepo uvek u nekim situacijama neko biva povredjen. Reci cu i da poslednjih par meseci zapisuje sta joj smeta kod mene i kad je povredjena jer to uvek zaboravi. Zar nije logicno da kad te nesto povredi ne treba to da zapisujes jer to mora da ostane u glavi bas iz razloga jer te je povredilo... Molim za neko neutralno misljenje i pomoc.... A da u svakom pogledu generalno vise vredim od nje i to svi znaju i svi kazu, ali sam dozvolio da me ona ubedi u suprotno tj., uvek je drzala do sebe a ja popustao i samim tim se srozavao, mozda zato i kaze da nemam postovanja prema samom sebi...

_________________
.......................
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2011 6:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

po mom nekom misljenju...tu je vec odavno dosao kraj... Wink
samo se mrcvarila...poslednjih mjeseci...i sad joj je dosta svega...
krije pravi razlog...tj. nece da ti kaze ovo sto ja rekoh...
uglavnom covjek kad nekog voli...ne ostavlja tog koga voli...
zbog toga sto se ne vidi kraj njega u buducnosti...
vec sve radi/e , da izgrade buducnost zajedno... Wink pa kakva god ona bila... Wink

a vjerovatno ni bolja materijalna situacija nebi promijenia nesto puno...u takvoj vezi...
sa takvom osobom...kao sto je ona...(bez uvrede, ti si je opisao)
samo bi odgodila za neko vreme ono sto je neizbjezno...a to je...kraj...vase price...
voljeo bih da grijesim...ali meni to sve izgleda kako rekoh...
uglavnom ako ona to zeli... pusti je...nek ide...nemoj joj dosadjivati...
ponasaj se nezainteresovano...
mozda ti to upali...ustvari to jedino i mozes da uradis...
jer zene su cudne...uvijek zele ono sto ne mogu da imaju... i ono sto njih ne zeli...
mada to ni jedna nikad nece priznati ali vjeruj mi da je tako... Wink

sem toga...kako god da se ti promijenis...
ona ce naci nesto novo... sto ce traziti da promijenis...kod sebe...
tako da....
razmisli o tome da na ovom svetu ima nekoliko milijardi zena... Razz
i da mora biti jos neka za tebe... Razz

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2011 6:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nikom se ne treba mesati u vezu..ali ako trazis misljenje,reci cu svoje..Ne mozes nikog na silu zadrzati..a ona ne zeli biti vise s tobom..mislim da je jednim delim bila sa tobom iz mater.koristi (kada si imao novca,kako si reko,čak se i ponižavala..)To su osobe koje zanima samo licni interes i nista vise..verovatno je bila s tobom i zbog emocija,osecala je nesto,ali toga vise nema..a nema,jer ti nemas para,a i otac ti umro..umesto da te podrži,u najgorem ti trenutku okrenula leđa..Bolje da se sad rastavite,jer ces sebe postedeti mnogo veceg bola..ne ponižavaj se pred njom svako treba biti ponosan,a ona nije vredna nicijeg truda..shvatices,jednog dana,kada vreme prodje..upoznaces iskrenu,i dobru devojku,koja ce ti u nevolji pomoci, i biti uz tebe i kad nemas novca,to ce biti prava osoba,a ne ova,kojoj reci zbogom,jer nije nista lepse zaslužila,sa obzirom kako se ponela.i srecno..posle kise,kazu,uvek zasija sunce..
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2011 7:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prijatelju, na žalost, iz tvojih riječi, tu budućnosti nema. Pusti je da ide svojim putem, pusti, jer te ne voli onako kako žena traba da voli.
Vjeruj, bol će proć, govorim iz vlastitog životnog iskustva. I imaj malo više samopoštovanja. Zgazit će te kroz život ostane li sa tobom.
Skoro sam duplo starija od tebe i mogu ti reći da čovjek i poslije velike ljubavi nađe veliku ljubav. Ali kada izgubi sebe, nikad se neće više pronaći.
Srećno i javi nam se, ma šta odlučio. Jer, sam si tražio naše mišljenje i mi na njega imamo pravo, a ti imaš pravo vlastitog izbora. Nisi ni Žrtva ni Krivac, ali možeš biti sebi Sudija.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
*pink*
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 03 Maj 2009
Poruke: 19
Mesto: ...istocno od raja...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 28, 2011 7:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

...ekonomista?...pa kolega batali to...nije lako ali glavu gore...i nikad ne dozvoli da te neko ponizava...samom sebi moras uvek biti na prvom mestu...
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2011 9:24 pm    Naslov poruke: Help! Na vrh strane Na dno strane

Svakome je potrebna neka pomoc.Znaci nista odredjeno.Nekome materijalna,nekome radna,a meni naprimer,posto sam sinoc raskinuo sa devojkom posle cetiri ipo godina,emotivna pomoc.Dajte neki savet,bez obzira sto mi se ovo nedesava prvi put,prvi put je ovako jako,jer mi je ovo bila najduza i najozbiljnija veza.Spasa vezi nema,ali sigurno ima nacina da mi bude lakse.A vi iznesite vase probleme i kakva vam je pomoc potrebna?
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2011 9:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da si na pogresnom mjestu otvorio temu..a i moras malo da opises situaciju zbog cega ste raskinulu..kakav vam je veza bila..
sat je bilo u njoj dobro a sta lose..koliko ona ima godina...i tako sto vise detalja...
kazes konkretnije ces savjete dobiti / cuti... Wink

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2011 9:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Very Happy Prvo, izvini na ovom smijehu, ali je to bila moja prva reakcija i prvo što sam ugledala kada sam stigla na forum, pomislila sam da je nešto vezano za kompjuter! Wink
A sad, da se malo uozbiljimo. Starija sam svega 5 godina od tebe i mnogo toga smo u ovim godinama prošli, tako da mi nećeš ni zamjeriti na postu, pretpostavljam.
Ti si u vezi bio 4 godine. E vidiš, ja sam bila u vezi nešto duže od tebe, i taj je čovjek ubijen. Ja sam preživjela.
Ušla sam u vezu sa čovjekom sa kojim sam se zabavljala neke 4 godine, potom 10 godina bila u braku i on je otišao zauvijek. I to sam preživjela. O usputnim vezama ne treba ovdje ni govoriti, i njih sam, kako vidiš preživjela.
Bilo je bola, samoće, dna, tuge, bijesa ... svega, to znaš i sam. Bilo je dana u kojima nisam bila svjesna vlastitog disanja, i dana u kojima sam živjela kao da mi je poslednji.
Nikakav savjet tu ne pomaže, osim prijateljske riječi. I saznanja da nisi jedini i sam.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
shoza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 52

Datum registracije: 06 Avg 2011
Poruke: 177
Mesto: Jugoistocna Evropa

honduras.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2011 9:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U stvari to je ono sto mi je potrebno.Hvala! i naravno pisite kakva je pomoc vama potrebna,jer svakome nesto fali.
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 07, 2011 10:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ajoj...i ne znaš koju si Pandorinu kutiju otvorio!!! Laughing
Nego, jesi li nam sad ipak malo bolji? Laughing

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Zbrka (Tema za sve koji imaju problem i žele savet!) Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... 41, 42, 43, 44  sledeća
Strana 42 od 44

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon