www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Pomoć molim!!! BitDef IS v10 ili KIS 6?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
drazapn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 06, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Pomoć molim!!! BitDef IS v10 ili KIS 6? Na vrh strane Na dno strane

Molim za pomoć:
Odlučio sam da kupim BitDefender Internet Security v10 ili
Kaspersky Internet Security 6
Koji da kupim i GDE?!
Dosta sam na internetu,imam ADSL 512,
Windows XP Professional
Service Pack 2

AMD Athlon(tm) XP1700+
1.47 GHz,768 MB of RAM

HVALA Razz



_________________
high energy
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 2:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni bolje KIS6 a gde? PA pogledaj u Bulevaru kod pirata ili ispred ETS "Nikola Tesla" al to samo u toku godine posto bleji lik koji valjda diskove...
 
Zaratustra
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 69
Mesto: Sheher Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 2:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitdefender svakako, bolji je!

Javi se na private,ako ti zatreba, pa cu ti dati bitdefender!

_________________
Potpis
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 3:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@Zaratustra

Khm, ajde kad si vec rekao da je BitDefender bolji molim te objasni mi ZASTO? Znaci to ono - lepsi mu interfejs, pali se na levi klik a ne na desni i ostalo batali. Daj konkretne razloge?
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 8:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od ova dva ponudjena mislim da je Kaspersky mnogo, mnogo bolji iako ga ja uopste ne volim i ne koristim.

I naravno obavezno nabaci neki Firewall

_________________
veni - vidi - vici

 
drazapn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 10:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Internet Security ima firewall-ove,zašto neki posebno?

_________________
high energy
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako uzimas Internet security on u sebi ima AntiHacker koji se u principu kolje sa BILO KOJIM FW-om tako da se ne slazem da uzmes i neki dodatni firewall.
 
drazapn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 9:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
Ako uzimas Internet security on u sebi ima AntiHacker koji se u principu kolje sa BILO KOJIM FW-om tako da se ne slazem da uzmes i neki dodatni firewall.


da slažem se

_________________
high energy
 
bobosmrad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 9:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bezveze,oni opterecuju racunar.Uzmi nod 32 i ewido i problem rijesn.
 
drazapn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 53

Datum registracije: 29 Apr 2007
Poruke: 24

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 17, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bobosmrad je napisao/la sledeće:
ma bezveze,oni opterecuju racunar.Uzmi nod 32 i ewido i problem rijesn.


imao sam NOD32 v2.7 odličan je,ali sam se mučio sa Firewall-ima,antispyware-ima...

_________________
high energy
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 8:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

drazapn je napisao/la sledeće:
Internet Security ima firewall-ove,zašto neki posebno?


Govorio sam o Kasperskom ne o Security-u.

A ja koristim NOD32 i Tiny Firewall

_________________
veni - vidi - vici

 
Zaratustra
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 17 Jul 2007
Poruke: 69
Mesto: Sheher Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mr. Bond je napisao/la sledeće:
@Zaratustra

Khm, ajde kad si vec rekao da je BitDefender bolji molim te objasni mi ZASTO? Znaci to ono - lepsi mu interfejs, pali se na levi klik a ne na desni i ostalo batali. Daj konkretne razloge?


Vidi, nisam od tih win usera, koji se loze na takva sranja, ako sam reko nesto, onda znaci da je to s razlogom i argumentovano! A to sto je bolji, potrudi se ti da saznas, istrazuj malo Wink

Ima bolji skener npr. pa cak i registre odskenira, deep scaning, itd itd, to je samo jedan od razloga, a ima ih jos!

Zatim, cijena!

Evo ti pa istrazuj
http://www.pcworld.com/article/id,124475-page,1/article.html

http://anti-virus-software-review.toptenreviews.com/

Na mnogim testovima, bolji je bitDef, i mnoge nagrade je pokupio, mada to nije jedini razlog, razlog je u cinjenicama i testovima, koji se pokazo boljim, naravno da je i kaspersky oke, ali bitdef vec odavno je no.1!


p.s.

inace ako dosad vec nisi naucio, svaka app, se moze i lijevim i desnik klikom paliti Wink

_________________
Potpis
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Pomoć molim!!! BitDef IS v10 ili KIS 6? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon