www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Beat Street pre ili sad
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 07, 2007 3:37 pm    Naslov poruke: Beat Street pre ili sad Na vrh strane Na dno strane

Da li vam se vise svidja Beat Street pre (dok su u grupi bili Ljuba i Husa)
ili vam se vise svidja sada (kada su u grupi Beba i jos 5 devojaka)?



_________________
DexyCo
 
bobosmrad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 07, 2007 4:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nista posebno i ovako i onako Crying or Very sad
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 08, 2007 2:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bili su bolji pre, odrasla sam uz takvu vrstu muzike pa su mi ostali u secanju

a tu novu postavu , ne pamtim nesto.....

jel postoje jos uvek?

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 08, 2007 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma postoje oni jos uvek. Album nisu izdali od 2002. godine, pa su malo zaboravljeni. Poslednja pesma im je "Pokvarena". S njom su nastupili na proslom Radijskom festivalu. Pesma im je extra (bar meni) i mislim da je vredi cuti. Ima je svuda na netu. Album im izlazi u septembru. Nadam se da ce povratiti svoju popularnost.

_________________
DexyCo
 
upadance
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 02 Jan 2007
Poruke: 43

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 5:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni su one pre bile EXTRA! Ne kazem da su sad lose, ali mi se svidjaju njihove stare pesme, a naj su mi "Ognjiste" i "Dodji mi"! Da li neko zna kad ce njihov novi album?
 
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Novi album ce izaci na jesen, najverovatnije u septembru.

_________________
DexyCo
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 10:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma pre je bilo super oko 90ti godina,sad nema sanse da ima uspeha kao pre...pogotovo sto nisu isti clanovi...
 
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 4:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Od starih clanova tu je Beba. Jednostavno su imali potrebu da budu iskljucivo zenska grupa i ovi dvoje su izasli. Mada je Ljuba otisao u menadzere i ozenio se Ellom B. A Husa je krenuo nesto sa narodnjacima i to se zavrsilo bezuspesno.
Tako da... ostade Beba da vuce sav teret sama. U pomoc joj priteklo jos 5 devojaka (instruktorke plesa u njinoj plesnoj skoli - BIC/Beogradski igracki centar). Menu su extra. Mozda u postignu rezultate kao 90-ih godina... Ko zna?

_________________
DexyCo
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 1:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uopste mi se ne svidjaju,a njihove pesme jos manje! Rolling Eyes
 
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 10:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Beat Street ima svoj sajt. Mozete ga posetiti na:

www.beatstreet-bs.com

Extra je.

_________________
DexyCo
 
jimmy012
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 32

Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 20

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jan 20, 2008 12:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bili su bolji pre....mada ih nikada nisam neshto preterano slushao....ali def su bili bolji pre....nisam ni znao da sada postoje kao grupa...
 
crazy_angeL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 27 Jan 2008
Poruke: 61
Mesto: Vienna

austria.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 29, 2008 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neznam ove "nove" pesme, ali kakve god bile, ne verujem da su u pola dobre kolko su bile stare.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Beat Street pre ili sad Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon