www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

velja25 zelje
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~
::  
Autor Poruka
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:11 am    Naslov poruke: velja25 zelje Na vrh strane Na dno strane

Evo nakupih i ja ovih 100 postova pa reko da vidim jel mi mozete pronaci nekako pemu koju jako dugo trazim i ne mogu da je nadjem. Rec je o dobro poznatoj pesmi "Mito bekrijo" ali u nekoj verziji koju ne izvodi Azra a ni Vasilija Radojcic. Hvala vam unapred!

 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imas li mozda nekog izvodjaca te verzije? Lakse ce biti da se nadje

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je i problem sto ta verzija nema nekog specijalnog izvodjaca. Mislim da bi bilo koja live verzija te peme bila dobra, narvno da nije od Azre i Vasilije Radojcic... Nemojte se time opterecivati nego ako jednom naidjete na nju setitie me se!
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

OK, kao sto i sam kazes, to je problem Smile
AZRA i Vasiliju imam al to nije to sto ti hoces.

Potrudicu se negde da je nadjem pa cu ti javiti Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vazi Care! vidi ja imam dosta muzike, ponajvise domace i to narodnjaka. Jel mogu nekako da pomognem oko muzickih zelja ili tako neceg?
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 1:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svako moze da pomogne i unapred smo vec zahvalni tome.
Ali na zalost, direktan upload od strane korisnika nije dozvoljen iz razloga sto bi neko mogao dici executabilan fajl (fajl koji se moze pokrenuti na serveru) i tako nam naneti veliku stetu.
Zato sve sto zelite da podelite sa drugima ili zelite bilo kako da pomognete sajtu, posaljite meni na mail webmaster@domaci.de a ja cu to dici na server i potpisati clana koji je poslao fajl da se zna Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 2:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedino sto sam do sada naso je TRUBACKA verzija i postavio sam je u Muzicke zelje. Trubace nigde nema za sad. Videcemo jos Wink

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
jelena_ns
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 12 Dec 2004
Poruke: 3849
Mesto: Novi Sad

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 2:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

oces reci tamburasa nema nigde zasad Smile imala sam ja negde neku kompilaciju starogradskih pesama, probacu je ovih dana potraziti, pa cu videti da li na njoj ima neka druga verzija.

_________________
"Varoši ima, što da grešim dušu, boljih i lepših al’ samo jedna je, shvaćaš, varoš u koju se vraćaš!"
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 3:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jes bre, tamburase mislim Smile

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 12:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hvala Care!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing
Evo sad skidam pesmu pa cu ti jos javiti da li je to ono sto sam trazio. Wink
 
Madmax86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 339
Mesto: Belgrade

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 12:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A Jel mozes da nadjes onu:

Vrati se Sanjice, vraaati, ne daj da srce pati?

_________________
Pobesneo Max Twisted Evil
 
Velja25
~ Sanjicin komšija ~
~ Sanjicin komšija ~



Godine: 37

Datum registracije: 20 Jan 2004
Poruke: 2594
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Feb 27, 2005 12:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vratice se Sanjica ne brini.
Nije losa verzija, samo jos da ima i reci, ali trubaci su trubaci! Razz
Hvala puno!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Fontana želja ~ -> velja25 zelje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  sledeća
Strana 1 od 8

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon