www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Igračke koje ste kupili svojoj djeci...
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 7:38 am    Naslov poruke: Igračke koje ste kupili svojoj djeci... Na vrh strane Na dno strane

Jedna lagodna tema...

Možete staviti sličice ili opisati igračke koje ste kupili svojoj djeci na dar jednom.

Da počnem. Za peti rođendan moja je klinkica htjela i dobila "Magic of Pegasus" Barbie konja...




_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kada pričamo o igračkama..ja ponekada kažem da ih više neću kupovati pa opet kupim i sve tako Laughing

Ali evo jedna lijepa kratka pričica za sve roditelje:

Neki mladi bračni par uđe u trgovinu igračkama.
Bilo je tu lutki koje se smiju i plaču, malih kuhinja i kuhinjske opreme, vozila na baterije…nikako da se odluče.
Pristupi im prodavačica, a žena rece:
- Imamo malu djevojcicu, a mi smo često odsutni od kuće; puno putujemo pa nas ponekad nema niti noću. Ubaci se i muž:
- Naša se mala rijetko smije. Rado bismo joj kupili nešto što bi je usrećilo, nešto što bi je razvedrilo kad je sama.
Razumjevši njihovu želju, prodavačica odgovori:
- Žao mi je. Mi ovdje ne prodajemo roditelje
.

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 10:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prve igracke koje sam kupio svojim kcerkama su bile gumene:Paja Patak,Miki Maus itd,zatim krpene,potom bebe-cele,barbike itd.Ovisno o starosnoj dobi.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bas ovaj smo kupili klincima, i vise se ja igram sa njim Laughing

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 14, 2007 5:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma sto vise igracaka,ali da su prilagodjene njihovom uzrastu,cuvaceih tek od 5 god jer to tada sve lome

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 12:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zadnje što sam uzela mom Radetu jesu neke kockice ali kao slagalica, tako da on po ceo dan nešto pravi i baš je zainteresovan... Very Happy

_________________
~Duo de la muerte~
 
sanjica980
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 24 Feb 2005
Poruke: 393
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Nov 25, 2007 10:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moj bebi je jos mali za neke igrackice,ali poslednje sto sam mu kupila to je deda mraz koji peva,vise ga odusevljava ta muzika nego sam deda mraz

_________________
ljubav je gospodar, a ti si rob
 
Shatana1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Nov 2007
Poruke: 18

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 9:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne trosim mnogo love na igrackice od plastike .. vise volim a i klinke vole da ih obradujem s nekom misaonom igricom.. ili puzzle... ili da je to neka drustvena igra.. naravno lutaka,maca, kuca, serpica, i svega na pretek tako da to vise i ne kupujemo..sad smo na moju srecu veliku u ovoj drugoj fazi igranja.. dakle.. ukljucujemo mozgice.. Smile
 
maucetung
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 04 Dec 2005
Poruke: 4360
Mesto: Sremski Karlovci

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2008 10:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Posta je jos mala raduje se i najmanjoj igracki.Lego kockice jako voli a sada su joj omiljeni konjici sa kosom!

_________________
Ta tvoja oka dva,dva mala badema
sto mi ih posla Bog protiv vradzbina.
Umesto ordena na mojim grudima,
nocas su zaspala!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Roditelji i deca ~ -> Igračke koje ste kupili svojoj djeci... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon