www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Aleksandra Perovic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 6:25 pm    Naslov poruke: Aleksandra Perovic Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o Aleksandri Perovic i njenom novom albumu "Pohvali me"?


_________________
DexyCo
 
cecy
Luda do bola
Luda do bola



Godine: 37

Datum registracije: 02 Jun 2005
Poruke: 1809
Mesto: wien

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 10:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne svidja mi se Rolling Eyes
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 09, 2007 10:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema glas lijep uopce, i nije zgodna... Odvratna je...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 4:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa i nije bas neki album osim pesma"Nocas budi moj"...
 
Penelopi2006
Banovan!

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 09 Jul 2007
Poruke: 45

greece.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 16, 2007 7:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne svidja mi se uopšte...
 
mp3muzika222
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 08 Apr 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 27, 2007 8:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Fenomenalan album, po milion puta dnevno slušam pesmu pohvali me - fenomenalna je nemam reči!

svaka čast a i ostale su predobre



[Edit by Ivankamaza: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] je zabranjeno Pravilnik-om. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako želite nešto da naglasite.]
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 8:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima konjastu glavu, ružna je, ne peva nište posebno, a dečko joj ima oko 50 godina!!!
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 12, 2007 6:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

marijailuka je napisao/la sledeće:
Ima konjastu glavu, ružna je, ne peva nište posebno, a dečko joj ima oko 50 godina!!!



Ajde to, ajde sve to...Nego, što je sva ufitiljiva, mršava....
Mora po sva puta da ulazi negde da bi je primetili, toliko je štrklasta.
Kad je pljesneš po zadnjici ne osetiš meso uopšte, sama kost i koža.
Sva je neu'ranjena, more. Crying or Very sad
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ok mi je skroz..........lepo peva, steta sto nema jos hitova kao sto je bio opijum..............iako nisu lose nove pesme ................pohvali me i podstanar su moji favoriti

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 2:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Hehe, nasmijali su me ovi komentari... Ja, za razliku od većine, ne znam kako Aleksandra izgleda niti me to zanima, ali ona stvarno zna pjevati! Album je odličan i drago mi je što je započela solo karijeru...

 
ljubo085
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 17 Nov 2007
Poruke: 344
Mesto: bar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 22, 2008 2:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se licno nesvidjaju njene pesme ni ona....al kakvu gajbu ima na miloceru..... Laughing

_________________
kokos
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 11:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema neke pesme, nema nešto po čemu bi bila zapažena i po čemu bi se izdvojila od drugih Confused .Nažalost!! Sad

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Aleksandra Perovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon