www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Verujete li da devojka/decko moze da ``baci`` cini na Vas
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
iusticia
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 28 Jun 2007
Poruke: 43
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 11:21 am    Naslov poruke: Verujete li da devojka/decko moze da ``baci`` cini na Vas Na vrh strane Na dno strane

Imam neka saznanja o tome ali su bazirana na prici po cuvenju, ne poznajem nikog ko je tako nesto iskusio pa me interesuju Vasa iskustva o tome ukoliko u opste verujete u tako nesto......

Twisted Evil



_________________
Trick about life is to make it look easy
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 10, 2007 11:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DA, može...Ako je ta osoba labilna i puna nepouzdanja.
Šta to znači, navešću primer mog druga. On slepo veruje u horoskoe i slične stvari i jednom je otišao kod astrologa. Bilo je leto. Astrolog mu je izmedju ostalog rekao da se pazi nazeba i prehlade. I šta je tip uradio. Postao je pravi hipohondar. Na 30 i kusur stepeni, zatvarao je prozore , nosio je majice dugih rukava i slicno. Primio se.
I onda je stvarno , zbog takvog načina života malaksao, postao nervozan, sav nikakav....

DA, to je moguće, jer je u pitanju sugestija, koja itekako deluje na nestabilne ličnosti.

Inače, nema šanse... Tačnije, moguće je, ali vrlo teško.
 
~Tanja~
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 03 Dec 2006
Poruke: 6359

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 10:17 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
DA, to je moguće, jer je u pitanju sugestija, koja itekako deluje na nestabilne ličnosti.


Slazem se sa ovim dijelom. Ako si dovoljno stabilna licnost ne moze na tebe uticati nicija prica i to tzv. 'bacanje cini'

E da, a cula sam da je na osobe koje stalno prelaze preko vode malo teze baciti Mr. Green

_________________
 
lazaruzic
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 37

Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 2149
Mesto: Zaječar

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 10:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mislim da ne,nisam sujeveran Mr. Green

_________________


The world is mine
 
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 10:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da je to moguce...
Autosugestija moze da nam dozvoli tj. ne dozvoli da nam se "cini" dese.

Rasmisljas u pravcu da je to moguce i da ti se to desava... ogromna je verovatnoca da sam na sebe bacis "cini".

_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 11, 2007 6:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem da je to moguce...Mislim da je to samo sujeverje, ne moze neko da te natera da radis nesto ako ti to ne zelis...

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Jelena-hn
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 15 Avg 2006
Poruke: 82

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 12:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da moze, jer mislim da se meni to desava sada, tako da vjerujem u te 'cini' Very Happy
 
dzonisa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 17 Avg 2006
Poruke: 654

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 11:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ljudi oko mene cesto o tome pricaju,ja jednostavno mislim da je tako nesto nemoguce,ali ko zna
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 11:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moze da proba da baci... metlu, lonac, pixlu, wazu, a chini.... ako joj predstawlja zadowoljstwo.... Laughing Laughing Laughing nek proba Laughing Laughing Laughing

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 30, 2007 12:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CatchTheWreck je napisao/la sledeće:
moze da proba da baci... metlu, lonac, pixlu, wazu, a chini.... ako joj predstawlja zadowoljstwo.... Laughing Laughing Laughing nek proba Laughing Laughing Laughing



hahahahahahaha Laughing


Ne vjerujem u bacanje cini... Laughing

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Fionda Rizzo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Jul 2007
Poruke: 112

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 30, 2007 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svi ste culi za vlasku magiju, postoje mnogo stvari(da ne kazem bas cini) kojima mozes da privuces muskarca sebi.

_________________
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 31, 2007 7:46 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ipak,drzacu se ja proverenih recepata : "malo osmeh,malo mignes, opet se malo kezis, bla bla bla vruce-hladno, neki smeliji potez i tvoj je zauvek".
btw zamisli "uhvatis" nekog "pogresnog" na tu foru,pa posle nikako da ga se otreses Razz bezveze.

mada, ne mogu da kazem da nisam cula za te "cini" "bacanja" itd.. hm,eto,meni npr smetaju "urokljive oci" ha.

:zbunila sam se:
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Verujete li da devojka/decko moze da ``baci`` cini na Vas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon