www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Verujete li da devojka/decko moze da ``baci`` cini na Vas
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
đavolče
little sexy devil
little sexy devil



Godine: 34

Datum registracije: 11 Maj 2006
Poruke: 9383
Mesto: pakao

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 02, 2007 7:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mozda moze,nesto me ne interesuje toliko da bih o tome razmisljala
mogu ja i bez tih cini da uhvatim dobrog decka Very Happy



_________________
 
NemanjaSO
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 18 Apr 2007
Poruke: 154
Mesto: Sombor

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 12:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

neverujem u te itsopulg

_________________
Kako rece NE zeni koja kaze DA?
 
čekalica
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 49

Datum registracije: 14 Nov 2007
Poruke: 121
Mesto: Zemun

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To su po mom mišljenju strašne stvari.Pre mnogo godina sam čula dosta priča o tome.I postoje takvi umobolnici koji to rade.Toga se lično bojim.A što kaže moja ljubav-I ja imam amajliju:to su tvoja oka dva!

_________________
Čekaj me i ja ću sigurno doći...samo me čekaj dugo...
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 2:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja kazem ovako .. ako sam zasluzio da se tako nesto desi .. znam da sigurno necu to moci da stopiram .. a da li verujem da moze ili ne moze .. pa i verujem i ne .. posto postoji nesto vise od tih cini ( nadam se )

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 5:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne virujem u te vrađbine koje kakve Very Happy Very Happy
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 28, 2007 5:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hehehe ako su bukvalne cini ne verujem...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 25, 2008 12:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne verujem u te gluposti Rolling Eyes

_________________
 
tihaubicalara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Mar 2008
Poruke: 16

bulgaria.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 07, 2008 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja volim da bacam cini hehehe iskreno obozavam to
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 08, 2008 12:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

hajde da se malo drzimo teme.Moze??! Znaci,ako neko ima iskustvo, neko saznanje, pricicu,nesto da kaze,iskaze,dokaze,pokaze Smile bilo bi lepo da svi to ovde procitamo. Naravno da ce svi postovi koji odstupaju od zadatog biti brisani. Hvala na razumevanju.
:LOL:
 
cheda88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 09 Feb 2008
Poruke: 104
Mesto: BEOGRAD

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 13, 2008 11:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to sam samo cuo na tv
ma ne verujem

_________________
bludnik
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jedan momak mi je pričao kako ga majka nije prepoznavala od momenta kad je počeo da se viđe sa dotičnom devojkom, nije maltene dolazio kući, svađao se sa svima redom ako mu i reč kažu,...

Pošto žive na selu (a znate da tamo uvek ima baba Vangi Razz ), njegova majka je otišla do jedne žene koja joj je po imenu i prezimenu navela da su ta devojka i njena majka te koje su raznoraznim maĐijama njega dovele u to stanje.

Nakon što je 'baba Vanga' preduzela neke stvari, momak kao da je 'progledao'. Zapitao se kako mu se uopšte i svidela devojka sa kojom je bio.

Kad čujete ovakvu priču iz 1. ruke, ne bude vam svejedno. Nije jedina koju znam, ali je jedina vezana za ljubavne odnose.

Ja se sve uzdam da neće grom u koprive Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 19, 2008 10:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^neku slicnu pricu sam i ja cula,onako sto ti kazes iz prve ruke., a sad, istina ili koincidencija ili.. u svakom slucaju daleko bilo...
U takve stvari se ne bih mesala niti bi se time "sluzila" da nekog privezem sa sebe. kapiram da e i to mac sa dve ostrice. Ne moze ni to do veka trajati. Valjda i za to postoji "protivotrov"
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Verujete li da devojka/decko moze da ``baci`` cini na Vas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon