www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Verujete li da devojka/decko moze da ``baci`` cini na Vas
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
voulez-vous
♧Otac Makarije♧
<b>♧Otac Makarije♧</b>



Godine: 39

Datum registracije: 09 Sep 2007
Poruke: 5164

switzerland.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 25, 2009 3:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da moze... ako se smeje simpaticno.... ako joj oci govore puno... ako me gleda kako treba... ako se ljubi super..... pa bacila je cini, nego sta... Very Happy

A za one druge stvari... ne, ne verujem to....


 
sweetlady
..femme fatale..la vraie..
<b>..femme fatale..la vraie..</b>





Datum registracije: 26 Maj 2008
Poruke: 11499
Mesto: Srcem u Srbiji

france.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 28, 2009 12:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Rolling Eyes Laughing Laughing Svidja mi se kako razmisljas Laughing

Annabel_Lee je napisao/la sledeće:
Jedan momak mi je pričao kako ga majka nije prepoznavala od momenta kad je počeo da se viđe sa dotičnom devojkom, nije maltene dolazio kući, svađao se sa svima redom ako mu i reč kažu,...
Nakon što je 'baba Vanga' preduzela neke stvari, momak kao da je 'progledao'. Zapitao se kako mu se uopšte i svidela devojka sa kojom je bio.

Kad čujete ovakvu priču iz 1. ruke, ne bude vam svejedno. Nije jedina koju znam, ali je jedina vezana za ljubavne odnose.


Hmmm jedan prijatelj mog bivseg se hvalio na sav glas prstenom koji je dobio kako je Annabel_Lee to lepo napisala od nekakve "baba Vange" ocigledno cure koje su se njemu dopadale a koje ga ne bi primecivale bi kolko sam ja razumela pogledao kroz taj prsten i one bi pocinjale da izlaze sa njim (bio je ozenjen kada nam je to pricao i rekao je da je tako radio i da bi dosao do svoje tadasnje supruge)Confused Ili prijatelj koji se zalio da ga je cura pozvala na kafu i da je svojim ocima video curu da mu "nesto" stavlja u kafu (pozlilo mi je kada nam je pricao sta mu je tacno stavljala u kafu)... Ima puno takvih prica, ja u to ne verujem mislim da je ljudska psiha cudo Laughing Mada iskreno kada sam dole izbegavam da pijem kaficu bilo gde Laughing Laughing Laughing

_________________
 
smiljana.b
>Edem<
>Edem<



Godine: 35

Datum registracije: 03 Avg 2009
Poruke: 1794

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 06, 2009 2:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E...kakve cini Laughing Laughing Laughing On tebi cini ti njemu kantu...na glavu Laughing Mr. Green

_________________
Mnogom je cvetu sudjeno da ni od kog nevidjen cveta, I miris svoj da raspe u vazduh prazan i pust.
Dz.O.
 
n3xt
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 12 Apr 2006
Poruke: 97
Mesto: Istok

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 24, 2009 5:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam takodje mislio da to ne postoji, da su budalastine samo dok nisam osetio na svojoj kozi. Bio sam u vezi s curom par meseca koja se bolesno zaljubila u mene i kada sam zbog faksa morao da odem iz svog rodnog grada zavrsio sam vezu na sta je ona dodala djabe ti je kada sam ti prebajala da ne nadjes ni jednu curu posle mene na sta sam ja naravno reagovao MA VAZI!!! Istina mesec dana posle toga kao sugav da sam bio, svakoj curi kojoj pridjem samo sam dobio nogu ili cinican pogled.
Obratio sam se nekoj babi iz mog kraja ( Negotinska krajna ) i dobio upute da odem u crkvu i zapalim svecu za moje zdravlje i zdravlje te cure sto mi je napravila to. Odmah sledeci vikend naso sam curu i hvala bog i dan danas sve je kako treba... da kucnem u drvo Smile

_________________
Sreca se ne juri,sreca se srece ....
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 16, 2010 9:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Još u ono vrijeme pričalo se, doduše malo, a pisalo skoro nikada o takvim činima i vračkama, a u današnje se o tome ne prestaje govoriti i pisati, a baba i vračara koje "bacaju" i "skidaju" imamo sada i za izvoz, u najmanju ruku. Ne, nikada nisam vjerovala, prosto se radi o nestabilnim, sujevjernim ličnostima koje neko i te kako dobro zna da iskoristi. Malo samopouzdanja, malo pameti i malo više intuicije, nije na odmet.
Te priče o "čaranju" su još jedan vid i te kako dobre prevare i oni koji se služe tim, imaju na umu samo jedno: napuniti džepove novcem naivnih, nesigurnih, usamljenih i izgubljenih ljudi.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Bobak_BL
* Domaci Lazov *
<b>* Domaci Lazov *</b>





Datum registracije: 06 Avg 2010
Poruke: 8210
Mesto: sta te briga...za moje mjesto...

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 3:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na mene su one svasta bacale, a najvise sebe...
ali cini jos niu bacene na mene...dobro, mozda i jesu,
ali ne djeluju...ja sam jaci od bilo kakvih cini...

_________________
S ljubavlju je isto
kao i sa sjenom...
ako za njom trcis,
dostici je neces nikada.
no samo joj okreni ledja,
ona ce te zauvijek slijediti....
Rolling Eyes
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 18, 2010 5:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da su ove price samo srz nase psihe. Decko kojem je cura rekla da mu je izmadjijala da ne nadje nikoga, nije nasao nikoga zato sto mu je to non stop bilo u glavi i sto je prilazio devojkama sa mislima da ce da ga odbiju...Sve je to psihicki. Na meni to jos nije delovalo, a i nesto ne verujem u to. Mada, ko zna, nikad ne reci nikad.

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
Vilenjakinja
Sašina Kumica
<b>Sašina Kumica</b>





Datum registracije: 28 Mar 2006
Poruke: 120889

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Okt 05, 2013 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

praznovjerje
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Okt 06, 2013 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko i jasno: ne. Bila sam na ovoj temi i sve što sam tada rekla vrijedi i za danas.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Verujete li da devojka/decko moze da ``baci`` cini na Vas Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon