www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Silovanje
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 11:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Odvratno!!!!!!Apsloutno sam ZA mnooogo vise i stozije kazne!Necuveno je kako se provlace! Evil or Very Mad

 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 3:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne bi ja njih na robiju,greota da takve muskarcine propadaju po zatvorima,nek idu malo u rudnik na arbajt,kao pravi muskarci,kopaj brate,radi nesto korisno,ili mozda cak goli otok,malo da tucaju kamen od jutra do sutra,naravo kad zavrse kaznu kod tatoo majstora na jedno lepo slikanje,cirilicom ili latinicom,kako kome odgovara,natpis na celu "silovatelj",pa da vidim kakav ce mu zivot do kraja izgledati Rolling Eyes naravno o konstantnom sexualnom izivljavanju nad njima u toku robije necu da pricam jer se to podrazumeva,da osete malo i oni..ali uz neke pauze,sta ja znam,mozda im se svidi pa im jos i dobro dodje Wink

_________________
...чудни су путеви моји прожети успонима и падовима..корачам у самоћи, чезнем у нади..изгарам од жеље да пронађем те..једном...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 4:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kovac88bg je napisao/la sledeće:
ne bi ja njih na robiju,greota da takve muskarcine propadaju po zatvorima,nek idu malo u rudnik na arbajt,kao pravi muskarci,kopaj brate,radi nesto korisno,ili mozda cak goli otok,malo da tucaju kamen od jutra do sutra,naravo kad zavrse kaznu kod tatoo majstora na jedno lepo slikanje,cirilicom ili latinicom,kako kome odgovara,natpis na celu "silovatelj",pa da vidim kakav ce mu zivot do kraja izgledati Rolling Eyes naravno o konstantnom sexualnom izivljavanju nad njima u toku robije necu da pricam jer se to podrazumeva,da osete malo i oni..ali uz neke pauze,sta ja znam,mozda im se svidi pa im jos i dobro dodje Wink


Takve ljude treba najgore kazniti (ne smrtnom kaznom) ali treba da osete bol u svakom slucaju... Da neko siluje moje dete ili meni nekog bliskog pa bez razmisljanja bih sasula sve metke u njega...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
spiderwoman
diacetylmorphine
<b>diacetylmorphine</b>





Datum registracije: 11 Jan 2006
Poruke: 1670
Mesto: preko okeana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 12:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Heh,ima ih i sto se hvale kada siluju nekog... Shocked

Ja licno bih za svako silovanje uvela kaznu da se tom monstrumu odsijece pola ... Twisted Evil znate vec cega(htjedoh napisati da mu se u potpunosti odstrani a onda se sjetih da tada ne bi mogao da zivi Twisted Evil Twisted Evil ),da mu se svi sprdaju i smiju.Takodje,ne bi ih mimoisla ni zatvorska kazna koja bi iznosila min 4-5 god Twisted Evil


Kod nas se,otprilike prosle godine,ne sjecam se tacno,dogodilo jedno zaista monstruozno silovanje,jednu curu je silovalo 5 momaka(mozda ih je cak i vise bilo Exclamation ),i to u wc-u jednog lokala Shocked Kasnije jedan moj drug kaze u sali kao pa bila je hmm radodajka Laughing ,sama je trazila Exclamation Question Iako je to rekao u sali,meni je doslo da mu opalim samar Evil or Very Mad

_________________
Osmijeh na lice i bice sve ok!
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 2:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma to su kreteni.... Ja bih njih osudio na 20 godina robije (dosta im je) ali u npr. Zabeli gde su ove okorele budale. I naravno prethodno pustio buvu zatvorenicima da je on silovatelj... U kako bi dohvatao sapun svakog dana Very Happy Ne smrtna kazna to mu brzo prodje jbg...
 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 43

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 27, 2007 2:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alo bre ..ma kakva robija, pa da ja placam taxe za njihovo prezivljavanje?!!! Kako da ne!!! Sto se mene tice, komotno mogu da nestanu sa ove zemlje, da ih nema vise..kao i za svakog zlocinca jer kome trebaju oni? Oni da su normalni i da valjaju cemu, ne bi radili to sto rade...tako da sve najgore moguce!
 
YooU
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Avg 2007
Poruke: 16

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 9:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U zadnje vreme vezano za zlocin bilo koje vrste, sve vise mislim da svakom treba vratiti istom merom.
Tako je najpostenije!
Tako ce najlakse shvatiti sta je ucinio i izazvao!
Silovao si? Dodji sad da vidis kako je to!
Exclamation
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 06, 2007 8:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je strasno,za men tu nema nikakvog opravdanja-takve ljude treba streljati

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 1:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da neki muškarci imaju ideju da ako im je Bog dao onu stvar da su oni sad neznam ti šta. Svakog su dana novine pune takvih gnusnih dešavanja, pedofilije, svakakvih manijaka i poremećenih umova. Najgore od svega je što mi nemamo Zakon ni za šta pa ni za to.
 
Ktantonet
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 47

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 285
Mesto: Israel/Srbija

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 22, 2007 5:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se silovanja tice licno bih kada bih bila sudija osudila svakog na medicinsko odstranjenje polnog organa!!! Da vidis kako bi se suzdrzavali grrrr
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 4:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Moja drugarica sa posla se oblaci vrlo provokativno, da bi moj drug prokomentarisao kako neke devojke jednostavno zele takvu paznju. To me je mnogo naljutila i samo sam mu rekla, "Da da, ona inace stane pred ogledamo i kaze sebi 'Kako danas da se obucem da bi bila silovana' " Neke devojke vole paznju momaka (ko ne voli), i idu u krajnosti da bi je dobile, iako to moze da bude negativna paznja, ali nijedna (osim ona malo poremecena) ne zeli silovanje.

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 1:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se da je kazna ipak mala za takav zlocin i znam sta bih ja uradila tom nekom "ciki u mantilu" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Situacija: doseli se neki takav cika u vase mesto, da li smatrate da taj neko zasluzuje "drugu sansu",da li bi mu je dali? Da li biste ga "zigisali" i sikanirali? (mislim da ima film na ovu temu, zao mi je sto ga nisam gledala,cisto da vidim kakvo je resenje dao reditelj).
Da li verujete da postoji uspesna terapija za ljude tog kova?
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Silovanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3  sledeća
Strana 2 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon