www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Silovanje
Strana prethodna  1, 2, 3
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
jovana_88_nis
Iskusni član
Iskusni član





Datum registracije: 31 Avg 2007
Poruke: 913

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 28, 2007 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Postoji!Odgovarajuca kazna zatvora,a kad to odsluzi(posle nekih 40 godina,ako ne crkne tamo)treba mu odseci "ponos" pa da vidim kog ce tada da siluje!

 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 29, 2007 12:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da takvi monstrumi zaslužuju najgoru torturu. Nekako mi uvijek, kada je u pitanju neki takav poremećen um, padne na pamet ona scena mučenja iz "Na Drini ćuprija". E tako bi trebali da plate svoj zločin!

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Okt 03, 2007 11:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za njih bi trebalo da bude samo jedna kazna, a to je smrtna kazna.....i to na veoma bolan nacin....da im se odsece ono cime su silovali Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 1:14 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dominacija animalnog u samom coveku svodi se na darwinovu teoriju da smo ipak postali od
majmuna Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Čet Okt 04, 2007 11:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

premale su kazne za silovatelje..mislim da se na tome treba vise poraditi..možda ce onda biti manje takvih slučajeva

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Pinki.funclub
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 12 Sep 2008
Poruke: 173
Mesto: RS

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 15, 2008 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan:Za njih bi trebalo da bude samo jedna kazna, a to je smrtna kazna.....i to na veoma bolan nacin....

Mozda preterujem ali gornji komentar podrazavam u potpunosti!!!

_________________
» . . . No dakle, tko si ti? - Dio
sam one sile što vječno želi
zlo, a vječno stvara dobro«.
 
nedd1ch
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 597
Mesto: Novi Sad/Bachka_palanka

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 19, 2008 9:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uzas uzasno

_________________
nedd1ch
 
jbstapar
[Caliente con el fuego]
<b>[Caliente con el fuego]</b>



Godine: 32

Datum registracije: 17 Maj 2006
Poruke: 10893
Mesto: Does it matter?

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Upravo sam saznala da je moja poznanica bila silovana, znaci, devojka da ne kazem devojcica je 93 godiste! Kidnapovali je, svasta joj radili, i onda je posle 2 dana ostaviil na tavanu od rodjenog strike .. sada je u bolnici .. i ne zeli nikog da vidi! Crying or Very sad

_________________
You can be the greatest!
You can be the best!
You can be the King Kong banging on your chest!
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 18, 2008 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

:LOL: je napisao/la sledeće:
Slazem se da je kazna ipak mala za takav zlocin i znam sta bih ja uradila tom nekom "ciki u mantilu" Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Situacija: doseli se neki takav cika u vase mesto, da li smatrate da taj neko zasluzuje "drugu sansu",da li bi mu je dali? Da li biste ga "zigisali" i sikanirali? (mislim da ima film na ovu temu, zao mi je sto ga nisam gledala,cisto da vidim kakvo je resenje dao reditelj).
Da li verujete da postoji uspesna terapija za ljude tog kova?


gledala sam ja nekoliko, cak i film sa Kevonom Bejkonom kao pedofilom, ne znam....slazem se da svako dobije drugu sansu...ako se vidi na njemu da se stvarno pokajao

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 19, 2008 6:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bojan_kralj je napisao/la sledeće:
Za njih bi trebalo da bude samo jedna kazna, a to je smrtna kazna.....i to na veoma bolan nacin....da im se odsece ono cime su silovali Mr. Green



Bojan je super objasnio ono sto sam htela da kazem.
Odlicno,bas tako!!!

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 07, 2009 4:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo zakonom što je predviđeno,mada su te zatvorske kazne preblage za takav gnusan zločin.ali to nabijanje na kolac i nekakva ubistva.po meni je to isto.
a ja neželim da se spuštam na takav nivo.mada neznam ,i nebi volio nikada da saznam kakav je osjećaj roditelja kad se to desi negovom djetetu.ko zna šta bi bio u stanju uraditi.
neznam.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Silovanje Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3
Strana 3 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon