www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi? Na vrh strane Na dno strane

Ovako: Da li je moguce biti sa covjekom koji je skoro "isti"kao Vi?
Tj.,slican je Vasem karakteru,Vase ponasanje je manje-vise isto itd.Moze li takva veza funkcionirati?

Bas sam u takvoj dilemi...znam jednog decka koji je "isti ja"po ponasanju...puno analizira,tih,nije neki koji odmah ide "u sridu",senzibilan,lako se povuce itd.

Strasno!
Bili zajedno pa opet nista!

Dajte zene da cujem Vasa iskustva! Smile



_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
knknpnkn
* Đavolkova žena *
* Đavolkova žena *



Godine: 45

Datum registracije: 03 Dec 2004
Poruke: 4162
Mesto: Zemlja cuda

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 02, 2005 10:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iz iskustva-znam da moze! Moj suprug i ja smo skoro isti. Naravno, imamo i razlicitosti, ali smo u biti isti. I funkcionisemo (pu pu pu da ne ureknem Very Happy ) savrseno! Jako, jako cesto cujemo od nekog iz nase okoline "vas dvoje, da ste se svecom trazili, ne bi se tako nasli" Very Happy .

Ponavljam, to je samo iz mog iskustva Mislim da niko ne moze da ti kaze da li to moze "generalno"!

_________________


 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 1:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zasto ne bi moglo? vise cete se slagati, volicete iste stvari i tako to. mada mislim da je bolje kad su osobe razlicite. onda je mnogo interesantnije. Smile

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
shadylady
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 19
Mesto: Bar/CRNA GORA

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 03, 2005 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poznato je da se suprotnosti privlace... Znas ono "+" i "-", "+" i"+"... Mislim lijepo je da volite istu ili slicnu muziku, da idete na slicna mjesta..., ali bas da ste isti... Znala sam par koji je bio nevjerovatno slican. Zato sam i napisala "znala sam". Jednostavno, ako jedete eurokrem, ti volis bijelo, a on crno, smazacete ga cijelog! Ali ako oboje volite crno... Kapiras? Ali to je samo moje mislenje. Pozdrav! Srecno!

_________________
shady lady loves slim shady
 
klinka
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 27 Apr 2005
Poruke: 1120

croatia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 04, 2005 11:19 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da,i meni se cini da je to problem...zato je to neka vrsta on/off-veze... Neutral

_________________
Lutka od krvi bez trunke ideje...
 
amirru
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Jul 2005
Poruke: 74

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 05, 2005 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

şve je moguce dan danas , jedino sto ce stvarati probleme ako ste isti jeste da volite sve ... al te su mogucnosti 1:10000000000000 ... stoga udri dok mozes

_________________
Hajmo curice hajmo djecaci
 
Maja S.
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 43

Datum registracije: 18 Jun 2005
Poruke: 1570

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 15, 2005 12:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam totalno drugacija od mog muza...ali to je zaista kombinacija koja odudara...mi cak ne jedemo ni iste stvari...ali se zato savrseno slazemo...cudno ali istinito.

_________________
"Strast je zaludjenost nekom osobom, želja za nekim...Kada strast prodje na svetlo izlazi ljubav. Jer ljubav znači voleti nečije mane, dok STRAST voli vrline..."
 
Vestica
Banovan!

Freak Of Nature
Freak Of Nature



Godine: 38

Datum registracije: 13 Jan 2005
Poruke: 1770
Mesto: Nebo

hong_kong.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 15, 2005 4:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja bi radije da smo malkice razliciti..samo da bi imali o necemu da pricamo i bilo bi bolje jer je dosadno stalno se slagati sa svime...

_________________
~ I took their smiles & I made them mine, I sold my soul just to hide the light and now I see what I really am, a thief, a whore, and a liar ~

 
yeki
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 12 Feb 2003
Poruke: 597
Mesto: beograd

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 17, 2005 1:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I slicni i razliciti smo... Slicni po tvrdoglavosti,ukusu muzike,nekih zivotnih stavova,shvatanja...a razliciti po karakteru i jos po nekim stvarima... Dobro je i jedno i drugo..

_________________
Strip smile
Lose cool
Bleed the day
And break the rule
 
Bazda
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 55

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 3:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja se vise slazem sa tim da su osobe iste pošto onda lakse nadjes kompromis ili skupnu tacku,nego ono sto kaze-supratnost se privlaci...ja mislim da to bas i nije istina jer je teže naci skupan jezik
 
sestrep
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 19 Jul 2005
Poruke: 248
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 03, 2006 7:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da takve veze mogu da funkcionisu.Iz svog iskustva kazem i mislim da je to bas super.Zabavljala sam se skoro dve godine sa takvim covekom i nikada se nismo posvadjali a kamoli da smo jedan drugom nesto protivrecili.Nikada nije bilo nikakvih problema sem sto smo se navikli na takvu slicnost pa sada imamo problem sa sadasnjim vezama.

_________________
zivot je lep
 
kapljica
ULT_RAS-ov Anđelak
ULT_RAS-ov Anđelak



Godine: 40

Datum registracije: 17 Avg 2005
Poruke: 1985
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 05, 2006 2:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ne verujem u ono da se + i - najbolje slazu. Kad su potpune suprotnosti u pitanju, cesce dolazi i do sukoba u razmisljanju, zeljama, kompromis je teze napraviti, uvek neko mora da izvuce kracu slamku...Kod mene to nikad nije moglo da funkcionise. Zato sam vise za varijantu slicnosti. Nikad nisam srela nekog ko je isti kao ja, tako da ne mogu da kazem sta je bolje, ali slican kao ja, to mi najvise odgovara za sad. Mozda je ipak najlepse imati par sitnih razlika koje ce te uvek privlaciti kod te osobe i mozda navesti da pogledas i ka necemu sto te do sad nije interesovalo.

_________________

Kad suze govore, istina razvaljuje
I svaka rec me obori s nogu
To sto si varao, to bih ti oprostila
Al' sto si mene - to ne mogu!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Da li je moguce biti sa covjekom koji je isti kao Vi? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon