www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Djela Ericha von Dänikena
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 2:52 am    Naslov poruke: Djela Ericha von Dänikena Na vrh strane Na dno strane

Jeste li čitali nešto od ovog pisca koji se bavi misterijama? Ja sam ga puno čitao kad sam bio klinjo...

Wikipedia



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
poison
~Chase The Sun~
<b>~Chase The Sun~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 10 Jul 2004
Poruke: 6599
Mesto: ¤In The Land Of The Holy Sun¤

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 11:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

imam dvije njegove knjige : Svi Smo Mi Djeca Bogova - Kad Bi Grobovi Progovorili (1987.) i Anticki Letaci - Tragom Bogova 2. mogu rec da me jako zaniteresiro i jako je zanimljiv za citanje.njegove teorije mi imaju dosta smisla, al u nekima zna i pretjerat.nekad mi se cini kao da u svemu mora nac poveznicu s vanzemaljcima, cak i na silu.neki kazu da je neke dokaze lazirao, al sve u svemu, nisu mu lose teorije.ima tu nesto Smile nekad su njegove teorije izgledale mozda blesavo, al sto znanost odmice cini mi se da se mjenja i pogled na njih.
buduci da su mi ove dvije knjige koje sam procitala jako zanimljive (Anticki Letaci su otisli u jednom dahu 8) ), planiram, cim uhvatim malo slobodnog vremena, pocet i s drugim njegovim djelima.preporucam ga svakom ko voli misterije 8)



za one koje zanima o cemu to Daniken prica

sa korica knjige Anticki Letaci:

kako to da prastare rusevine u africkoj prasumi precizno odrazavaju putanju zvijezde otkrivene tek u proslom stoljecu?

jesu li mozda egipatske sfinge krizana bica nastala genetskom manipulacijom?

ne skivaju li se u kilometarskim, geometrijski usmjerenim kamenim alejama u Bretanji zaboravljena znanja o astronomiji?

mnostvo snimaka u boji i modernih racunalnih grafika dojmljivo predocava teze Ericha von Danikena o tragovima posjetitelja iz svemira.

Sadrzaj:

1. duhovi iz kazalista lutaka
2. sfinge i krizana bica
3. sveti stroj
4. zvijezde nad afrikom
5. piktogrami i petroglifi
6. grafiti - cudovista
7. svjetlo za faraona
8. gradovi izgubljeni u prasumi
9. letovi svemirom u anticko doba
10. biblija na dasci za crtanje
11. okamenjena geometrija
12. divovi s uskrsnjeg otoka

Sadrzaj ~ Svi Smo Mi Djeca Bogova:

1. bila jednom dva kraljevska djeteta
istrazivanja u sjevernom Jemenu
2. i Biblija nije u pravu
razarajuce otkrice
3. bogovi, grobovi i zavedeni
reci mi gdje su grobovi...?
4. djeca zemlje - djeca bogova
zar covjek nema svoju prapostojbinu?
5. prastari susreti trece vrste
hrabrost za moguce

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Riznica tajni ~ -> ~ Misterije ~ -> Djela Ericha von Dänikena Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon