www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

elipse trazi
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
elipse
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 10:56 pm    Naslov poruke: elipse trazi Na vrh strane Na dno strane

trba mi pesma enes begovic-s tobom se vise nemoze


_________________
GET RICH OR DIE TRYING
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prvo kad je hitno onda si barem mogla pročitati ptravilnik u kojem pored svega pise i da ostavis mail na koji ti se moze pjesma poslati

dakle ostavi mail da ti posaljemo pjesmu Mr. Green

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
elipse
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 11:10 pm    Naslov poruke: prvo mogao Na vrh strane Na dno strane

cara@neobee.net hvalla ti puno!!!!1

_________________
GET RICH OR DIE TRYING
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 11:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pjesma poslata..uizivaj

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
elipse
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 27 Jan 2007
Poruke: 10

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 11:36 pm    Naslov poruke: hvala Na vrh strane Na dno strane

hvala puno ali ja sam musko toje nadimak tako elipse cuo sam negde pa mi sa svidelo

trebali tebi nesto?i kako da stavim sliku umesto tog cike ili staje vec



[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]

_________________
GET RICH OR DIE TRYING
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 12:10 am    Naslov poruke: Re: !!1 Na vrh strane Na dno strane

elipse je napisao/la sledeće:
trebali tebi nesto?i kako da stavim sliku umesto tog cike ili staje vec


hvala lijepa trenutno ne treba..a sliku mjenjas tako sto na vrhu sajta gore imas profil pored crveno ispisanih Pravilnik FAQ i tu mjenjas profil i ubacuješ sliku koju želiš Laughing

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> elipse trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon