www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Lejla Hot
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~
::  
Autor Poruka
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 10:41 pm    Naslov poruke: Lejla Hot Na vrh strane Na dno strane

Šta mislite o nedavno završenom festivalu Sunčane skale? Da li vam se dopada pobednička pesma? Meni se jako dopada, to je pesma Beogradjanke Lejle Hot, devojke Danijela Alibabića-pevača podgoričke grupe No Name. Pesma se zove Suza stihova i mislim da je vredi poslušati!!! Tekst i muziku je radio Danijel Alibabić, izuzetno je lepa i romantična.

Zanima me sta vi mislite o Pjesmi ljeta, o pobednici, kao i o ostalim učesnicima???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
[/size]




Poslednja prepravka: marijailuka datum Ned Jul 15, 2007 2:20 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
DexyyCo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 34

Datum registracije: 04 Jan 2007
Poruke: 31

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 15, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Po meni je najbolja bila Mari Mari.
Ali dobro...

_________________
DexyCo
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 18, 2007 7:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ok je bila mari mari
 
Brana voli MEDENE
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 34

Datum registracije: 08 Jul 2006
Poruke: 644
Mesto: ...MESTO MALENO....

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 4:13 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se pesma Mr. Green Mr. Green

_________________
... Padale su tvoje kise pored mene zedne..pevale se pesme tvoje, za mene nijedne....
 
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 1:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je najbolji bio onaj armin iz BiH, ali Lejla ima fenomenalan glas..
 
bogi_sd
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 29 Jan 2007
Poruke: 4
Mesto: smederevo

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 8:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

CAo...
lejla je bila najbolja....
prvi put nemam zamerki na pobednika/cu!

_________________
JEDAN JE BOGdanovic
 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pesma nije losa i ona je simpaticna!

_________________
 
danyjela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Jul 2007
Poruke: 2

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lejla je super
a pjesma Suza Stihova je prelijepa
svaka čast Danijelu
Lejla i No Name 4ever[B]
 
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 3:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Konacno i neko novo lice koje zna da peva, a ne samo da se nasminka. Odlicna pesma, odlican glas... Svaka cast za ovaj uspeh, jer ipak pobediti prvo na Veceri novih zvijeda, zatim na Pjesmi ljeta, mora se priznati, veliki je uspeh.

_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2007 9:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jos njihovih slika...
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 10:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

devojka ima super glas..................pesma je ok, vredi je posliusati ali mislim da je publika bila max na njenoj strani jer je devojka Danijela .............u svakom slucaju super je sto je pobedio neko iz Srbije.....................ipak im se festival zasniva na nasim pesmamai izvodjacima.............

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
*Stefy*
*samo njegova*
<b><i>*samo njegova*</i></b>



Godine: 37

Datum registracije: 12 Feb 2007
Poruke: 14461
Mesto: Kotor

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se pjesma baš sviđa...Lejla super pjeva a bogami i super izgleda

_________________
Naprosto se tuga desi, i naprosto si tu gdje jesi,
I naprosto je trista čuda, predrasuda sad između nas,
Kad ljubav umre-jedan žali,
kad ljubav umre-jednom fali
i bome nije lako..
..kad naiđeš sokakom kojim svadbe prolaze....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Arhiva - Domaća muzika ~ -> Lejla Hot Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon