www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta bi ste da vas decko prevari sa najboljom drugaricom?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
idaaaa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 20 Jul 2007
Poruke: 110
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 4:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

prekinula sve kontakte i sa jednim i drugim,.... jadno

 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 5:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sa njim bih raskinula jer nisam taj tip osobe da se nešto prepire poslije, ganja sa svime i svačime, prošlošću itd. umarala bi me činjenica da sve tostoji između nas a da je on bio tupav i kukavica a nije rekao Smile
a sa njom ne znam da li bih nastavila druženje. vjerojatno i bih poslije nekog vremena, ovisi kako se ona bude nosila sa tim vremenom. ipak je to prijateljica ma koliko god me razočarala,ipak me je više baš briga za njega.
 
^^CRNOGORKA^^
~..Hail Mary..~
~..Hail Mary..~





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 6342

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idaaaa je napisao/la sledeće:
prekinula sve kontakte i sa jednim i drugim,.... jadno


Potpisujem, bravo curo...
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 11:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idaaaa je napisao/la sledeće:
prekinula sve kontakte i sa jednim i drugim,.... jadno


tako je

šta da me prevari..prevario me jednom i nikad više hehehe

to ti je odmah šut karta za oboje..nema tu oprostila bih frendici..šta da joj oprostim???

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 1:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema tu onda vise ni decka ni drugarice...hvala lepo i dovidjenja

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
silver_rain
~~Nutella Girl~~
<b>~~Nutella Girl~~</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2007
Poruke: 5289
Mesto: u pogledu njegovih očiju

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 11:03 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vratila im milo za drago, uvijek ima načina i dala im sporovoznu kartu u jednom smijeru 8) 8) 8)

_________________
Tko nema u glavi ima u nogama, a
kod nekih žena je to sasvim dovoljno.

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2007 7:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma ne..ja bih dečka prevarila s njegovim najboljim drugom ahahaha

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Masha92
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 29 Jul 2007
Poruke: 217
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 29, 2007 4:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

idaaaa je napisao/la sledeće:
prekinula sve kontakte i sa jednim i drugim,.... jadno


potpisujem...takve osobe mi ne trebaju u zivotu!

_________________
 
Zafira
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 2186
Mesto: negde na severu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 11:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

moja drugarica kojoj sam cuvala dete od tri meseca skoro godinu dana skinula se pred mojim muzem i nudila mu se ,a ja saznala od njega kad je malo vise popio jer mu se odvezao jezik,naravno on se sledeceg dana nije secao koju mi je svoju tajnu otkrio(navodno nije bilo nista)pravdao se pijanstvom a i ona se pravi blesava i dalje mi (mada redje)dolazi u kucu .Pazljivo je posmatram trazim neki znak ali uzalud,i mislim se imaju li neke osobe obraza,karaktera???

_________________
When everything goes wrong.........................


remember that it could be still worse!!!
 
So fucking sexy:)
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Avg 2007
Poruke: 30
Mesto: kucica na drvetu

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 6:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Strasno, izgleda da nemaju.
Stoka, treba je spaliti Evil or Very Mad

A da me decko sa mojom najboljom drugarici prevari... ma, ne bi preziveo,
a ni njoj ne bi prastala.
pa ona je vise kriva od njega!
Njoj bi trebalo da joj se jadam, poveravam tajne,
kakva je onda ona osoba od poverenja Mad

_________________
Live and let'em die.
 
antonela
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 21 Maj 2005
Poruke: 44
Mesto: Tamo negde iza duge gde su vecna proleca...

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 09, 2007 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni se desilo nesto slicno,samo sto sam ja bila ta `najbolja drugarica`tj.da bi se osvetila mom decku za prevaru prevarila sam ga sa njegovim drugom,a deckom moje najbolje drugarice... Sad On joj nije nikada to priznao,a ja jednostavno nisam vise mogla da krijem to i sve sam joj priznala.
Ona je odabrala da ostane sa njim,a samnom nije u potpunosti prestala da prica samo se manje druzimo tj.ne izlazimo vise zajedno,a prije smo bile nerazdvojne Sad
Najgore od svega je sto sam ih ja upoznala,a on je uvjek zelio da bude samnom ali ja sam tada imala decka-njegovog druga.
I pored toga sto je jos sa mojom drugaricom ,on me i dalje zove i zeli da se vidimo,a kad sam joj ja to rekla ona nije htjela da mi vjeruje...
Jednostavno ne znam sto vise da radim... Sad

_________________
..Znam da neces doci,
a cekam,
i maste nepoznate srece
rastu u noc nemu,
necu vise cuti tvoje reci,
taste,
da tvoj glas svemocni
osetim u svemu..

..Wherever you go,whatever you do
I will be right here waiting for you..
 
jovanicar
*mala_garava*
*mala_garava*



Godine: 33

Datum registracije: 02 Jul 2006
Poruke: 1505
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 10, 2007 6:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako ti to uradi najbolja prijateljica, jedno je ocigledno, nikad ti nije ni bila prijateljica...a sto se tice decka moze biti vise objasnjenja ali opet to je nesto sto te povredi tako duboko da je veoma tesko oprostiti i zaboraviti...

_________________
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta bi ste da vas decko prevari sa najboljom drugaricom?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 2 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon