www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sta bi ste da vas decko prevari sa najboljom drugaricom?!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~
::  
Autor Poruka
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 07, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa naravno da bih izašla u susret ljudima koji se volOO...ustupila im gajbu na korišćenje, skuvala kaficu, pospremila za njima...ma sve za ljubav, samo neka kažu svoje želje... Laughing Mr. Green


_________________
 
**nedostizna**
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 11
Mesto: Nemacka - Srbija

germany.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 08, 2007 6:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nju bih mozda istukla A njega ne bih nikada vishe pogledala!!!
 
nadalina68
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 56

Datum registracije: 27 Maj 2006
Poruke: 623
Mesto: Bgd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Na zalost dozivela sam tako nesto,i nista zavrsila sa oboma za sva vremena...
godine su prosle i nikada im necu zaboraviti
i ako nisu ostali zajedno,...

_________________
vera,ljubav,nada
 
andjelaleks
Miss Domaći.de 2007
<font color=red><b>Miss Domaći.de 2007</b></font>



Godine: 36

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 328
Mesto: nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 10:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa nebi me videli ni on ni ona vise.to znaci da ti je ona nikakva drugarica,a da te nimalo ne postuje...

mislim to bi bio kraj! Crying or Very sad
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Nov 13, 2007 11:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo u slucaju da mi nije toliko stalo do njega, prepustila bih joj ga

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
kitty_88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 19 Feb 2008
Poruke: 44

croatia.gif
PorukaPostavljena: Uto Feb 26, 2008 1:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dogodilo mi se to.... Sad
dečko mi je priznao da me prevario i ispričao mi je kako se to dogodilo. kao, mora mi reći jer me ne može više gledati u oči i lagati... sutradan sam pozvala prijateljicu na kavu, bila sam smirena i skroz normalna prema njoj, te joj rekla da znam šta je napravila i da joj se želim zahvaliti zato što sam shvatila kakvi su zapravo... klasika, ona se rasplakala... uglavnom, da skratim, ostala sam ok s njima, tj. kad bi ih vidjela pozdravila bi ih, čak i popričala s njima... bit svega, sačuvala sam ponos jer nisam pravila scene nego skroz skulirano to primila, a i uspjela sam skajlat dečka... Cool uglavnom, moja reakcija ga je iznenadila jer je očekivao da ću brisnut u plač ili nešto tako, i uvjeren je da ga nikad nisam voljela i da sam ga levatila cijelo vrijeme... tako mu i treba!! Laughing Laughing Laughing

_________________
...ne kaj se zbog stvari koje te čine sretnim...
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 12:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polila ih benzinom, bacila šibicu i smeškala se dok gore Mr. Green

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 7:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pokusala bi da uradim ovo sto i kitty, ali znam da mi to ne bi uspelo...ispisala bi ih jednostavno iz svog zivota

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
meeee
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 25 Dec 2007
Poruke: 221

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 23, 2008 4:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa zavisi...
ako pricamo o sadasnjem decku i sadasnjoj naj.drugarici..mislim da se to nikad ne bi desilo,jer jedva mogu da se gledaju...mislim lazno se smeskaju,a jasno je svima da mrze jedno drugo...ali,ako bi se desilo,
njega bih otkacila,a sa njom bih ozbiljno porazgovarala!..mozda(ali veliko mozda) bi ostala moja drugarica ali ne najbolja i vise joj nikad ne bih verovala....ali sve zavisi,zavisi od toga koliko si do sada trpela,kakav je decko do sada bio....sve se to sabere i oduzme..ali nista ne mogu da napisem i da iskreno pratim taj plan dok mi se ovo ne desi...jer kad nesto radim,to radim vruce glave Mr. Green New Evil
 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Pet Apr 04, 2008 11:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pobila oboje i gotova stvar! Laughing

Salu na stranu...ubedjena sam da bih napravila haos, a onda kad razmislim.....verovatno pobegla i nikad se ne bih vratila...

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
goorica15
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Nov 2007
Poruke: 191

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 08, 2008 1:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

verovatno bih okrenula ledlja obadvome i nabijala im sto veci osecaj krivice hmm slatka osveta Smile

_________________
Echoes of cries of pain reverberate in my heart.
 
Grešnica
¤ grešna u ljubavi ¤
<b>¤ grešna u ljubavi ¤</b>





Datum registracije: 20 Jan 2008
Poruke: 5614

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 12, 2008 9:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja ću malo preoblikovati pitanje jer sam se našla u situaciji da mi je jedna od najdražih sestrični u vezi s bivšom ljubavi. I što ću sada napraviti? Nisam osvetoljubiva, ali niti toliko zaboravna da bih samo prešla preko toga i pravila se da ništa nije bilo. Dečko je od sada nevidljiv za mene, a seke se odričem zauvijek! I stvar je riješena. A kad ona shvati s kakvim je kretenom bit će kasno za traženje oprosta. Teško je kad ti se nešto takvo dogodi. Osoba kojoj vjeruješ i koju voliš, pričaš joj o tom dečku i vašem odnosu, doslovno ga otme odmah nakon što si ga ostavila! Užasno boli kad osjetiš ljudsku zloću na svojoj koži.

Sad
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJENA soba ~ -> Sta bi ste da vas decko prevari sa najboljom drugaricom?! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon