www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

rvmilena trazi
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~
::  
Autor Poruka
rvmilena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 12:19 am    Naslov poruke: rvmilena trazi Na vrh strane Na dno strane

Ako neko ima deciju pesmicu "Mala devojcica" (tata kupi mi auto, bicikl il romobil...) ali ako ima srpsku verziju ako moze. Unapred hvala!

 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

http://www.domaci.de/dload.php?action=category&cat_id=699&start=40

imas tu pjesmicu
Djecije pjesme- Mala djevojcica

samo ti treba 100 postova da ju skines hehehe

ili ostavi mail na koji ti mogu poislati tu pjesmicu

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
rvmilena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 22, 2007 10:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za deciju pesmicu!
E hvala ti evo ti moj mejl:
minjolina@medianis.net

E a imam ja tu verziju, (skinula sam je sa ovog sajta) ali trazila sam ako slucajno imas srpsku verziju koja je novija jer u ovoj fali pola strofa! Sorry sto te mucim! Hvala!!!!!!! To mi za klinku koja mi se popela na glavu sa tom pjesmicom


[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 23, 2007 12:15 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

biti ce i srpska verzija..ali ako mozes da sacekas do sutra jer sam veceras jako umorna

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
rvmilena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 12:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
biti ce i srpska verzija..ali ako mozes da sacekas do sutra jer sam veceras jako umorna


E mnogo ti unapred hvala! Nemam ja nista ni protiv ove verzije,super je, ali ova moja dosadna, sta cu! Very Happy
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo sad cu da ju potrazim i posaljem ti ju odmah

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
rvmilena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 12:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Evo sad cu da ju potrazim i posaljem ti ju odmah

E mnooogo ti hvala, idem da cekam na mejl da stigne!!! Salji na mejl iz profila. Pozdrav za Sarajevo!! Very Happy

Mnogo sam smotana, mozes da saljes i na : solanges@beobug.com



[Edit by ~SonicLady~: Pisanje poruke jedne za drugom, u istoj temi, gde to nije neophodno (SPAM-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnik-om.]
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 1:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pjesmice sam ti dvije poslala valjda sam pogodila verziju koja tebi treba

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
rvmilena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 1:14 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E mnogo ti hvala za ovu deciju pesmicu, mnogo mi to znaci! A jel znas da li ima negde od Mile Ignjatovica - Devojka kao ruza. Valjda se tako zove
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 1:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pokusati cu ti ju naci i poslati

žUsput haj napisi stih pjesme ako znas

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
rvmilena
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Jul 2007
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

crnibiser je napisao/la sledeće:
Pokusati cu ti ju naci i poslati

žUsput haj napisi stih pjesme ako znas



"Ja podjoh u mesto gde se otac rodi, bas ko sto to cine mladici mnogi"-e samo sam ovo uspela da izvucem od sanjivog muza!!!! ako ne mozes po ovom da nadjes sutra cu da ga pitam tacno-on zna. Hvala ti puno!!!
 
crnibiser
samotvoja24
samotvoja24



Godine: 47

Datum registracije: 22 Maj 2005
Poruke: 11005
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 24, 2007 2:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

To je nadam se ova pjesma..ako jeste poslati cu ti je odmah

Devojka kao bajka

Ja odoh u mesto gde se otac rodi
k'o sto idu i mladici mnogi
zavoleh devojku, lepu kao bajka
nisam znao da mog oca
volela je njena majka

Ref. 2x
Kako oce da ostavim
prelepu devojku tu
zar da ista sudba bude
i za majku i za nju

Kad dodjose nama najsrecniji dani
njena majka nasu ljubav brani
ne igraj se sa srecom kceri moja mila
u njegovog oca ja sam
zaljubljena nekad bila

Ref. 2x

Zasto vase rane da nam ljubav brane
zasto nasa ljubav da nestane
ne rusite nase mostove pred nama
setite se vi rastanka
kako je tad bilo vama

Ref. 2x

_________________
Ljubav je uvijek put prema sreći , ali život ponekada ima drugačije namjere.....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Naša MP3 riznica ~ -> ~ Arhiva - Naša MP3 riznica ~ -> rvmilena trazi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon