www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jelena Karleusa
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 25, 2012 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ona nije nikad prva nekoga prozivala...
ona kad se tek pojavila....preko noci je postala mega -popularna...
i sve ostale rospije su pale u zapecak....preko noci...
i poceli su je svi pljuvat..i cura se samo branila...
e sad ...sto je to danas njen imidj...to je druga stvar....
i meni je ona kull....kao sto sam vec rekao...
a najvise je gotivim sto sam jednom davno procitao...
negdje gdje i ona kaze da nije bas neka pjevacica...i da je svjesna toga...
da ima gomila boljih ali i gorih od nje...
ali da radi najbolje sto moze i zna... Laughing



_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Gertie
◊Poker Face◊
<b>◊Poker Face◊</b>



Godine: 37

Datum registracije: 01 Jul 2005
Poruke: 5281
Mesto: Neću da ti kažem, ćelavi!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2012 12:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa nešto nisam primetila da je Ceca prva a kamoli uopšte proziva.

_________________
 
jellenadabogdakrepala
*Bitanga bez Princeze*
<b>*Bitanga bez Princeze*</b>





Datum registracije: 05 Apr 2011
Poruke: 26431
Mesto: pandorina kutija

antiguabarbuda.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2012 6:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa ne proziva je sad..ali je komentarisala...i slagala face..na voditeljska pitanja o jk....tamo nekad davno.....ja mislim da je i onaj zlikovac bio jos ziv.... Confused
a ceca njoj nema sta ni da kaze..gora je od nje deset puta...
jk..barem nije kriminalac kao ceca....
i nije lopov....kao ceca... Confused

_________________
All we need is love
all you need love
all you need is love love
love is all you need
......

 
Jejaorka
~Angel azul~
<b>~Angel azul~</b>





Datum registracije: 03 Apr 2008
Poruke: 39404

greece.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2012 7:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nije nije Laughing Laughing

gore i odvratnije stvorenje od nje nisam dugo videla.

_________________

I ne znam kad i ne znam gdje
Ici cemo istom stranom ulice...
Vjeruj mi duso srest cemo se
U svijetu tajni mi nismo sami...


 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 26, 2012 9:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Joj mili bože, je li ona opet postala aktuelna? I dalje stojim iza svake svoje riječi koju sam o njoj rekla, jako nekvalitetna pjevačica i to je to.

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 25, 2012 12:35 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jelena Karleuša poginula na internetu!

Neslana šala šokirala je u ponedeljak uveče fanove pop dive Jelene Karleuše. Naime, negde pre ponoći se pojavila vest na društvenim mrežama da je Karleuša nastradala u saobraćajnoj nesreći!

Jelenini fanovi masovno su počeli da kače komentare i da se raspituju na „fejsbuku“ i „tviteru“ šta se zapravo dogodilo. Ovu morbidnu informaciju preneli su brojni portali naglašavajući da je u pitanju neslana šala. Čim je saznala šta se događa, iako je imala nastup u Budvi, pred sam izlazak na scenu, Jelena je postavila tvit kako se njeni fanovi ne bi brinuli.
- Neee…! Ne ide uz mene da poginem u saobraćajnoj nesreći. Živeću još 100 godina. Pevaću i igraću i vašim unucima! Love, JK – napisala je pop diva, a na ovo je reagovao i njen PR menadžer Zoran Birtašević.
- Kakve gluposti se pišu po netu! Jelena je dobro, večeramo upravo. Veliki hug iz Budve – prokomentarisao je Karleušin saradnik.

Mnogi pevačicini fanovi pisali su da su neki antifanovi želeli da sabotiraju njen nastup u budvanskoj diskoteci „Trokadero“, pa su zato ovu morbidnu laž objavili samo sat vremena pre nego što je JK trebalo da izađe pred publiku. Na svu sreću, diva je održala uspešan nastup. Kako je rekla, juče se ceo dan odmarala u svom apartmanu, a ovako ružnu vest je rešila da zaboravi što pre.
Mr. Green
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2012 5:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Stvari koje niste znali o Jeleni Karleuši


Ona ima strašnu devijaciju nosa. Ona je pevala u Narodnom pozorištu. Sa 11 godina IQ joj je bio 150. Ljudi je mrze više nego Slobodana Miloševića i nikada nije probala nešto slatko

Ako ste mislili da sve znate o pevačici Jeleni Karleuši, grdno se varate… Iako svi misle da znaju sve o njoj, ona je armiju svojih „pratioca“ na Twitter-u obradovala informacijama koje do sada uglavnom nisu znali. Među 30 činjenica o sebi, koliko ih je napisala, najzanimljiviji su oni koji govore da ima strašnu devijaciju nosa, da je pevala u Narodnom pozorištu, da joj je sa 11 godina IQ bio 150 i da je ljudi mrze više nego Slobodana Miloševića… i još puno toga.

Jelena je poželels dobro jutro svojim fanovima, a onda ih pitala da li su raspoloženi za igru „Da li ste znali“?

1. Da li ste znali da ne podnosim slatko?

2. Da li ste znali da NIKAD u životu nisam okusila tortu ili kolač?

3. Da li ste znali da bih mleko probala samo ako mi plate 1000€ po čaši?

4.Da li ste znali da nikad nisam probala kafu ili bilo šta kafeno?

5.Da li ste znali da nikad nisam probala drogu i cigarete?

6. Da li ste znali da sam levoruka?

7.Da li ste znali da sam najmlađi slučaj dijagnostikovane MIGRENE u Srbiji?Smile

8. Da li ste znali da su mi već sa 11 godina izračunali IQ preko 150?

9. Da li ste znali da sam išla u muzičku školu i da sviram flautu?

10. Da li ste znali da sam godinama kao dete, pevala u Narodnom pozorištu, u operi Boris Godunov?

11. Da li ste znali da spavam svega 4-5 sati dnevno?

12. Da li ste znali da ne razlikujem neke boje?

13. Da li ste znali da sam prvi album snimila sa nepunih 16 godina?

14. Da li ste znali da mi je prababa, po mami, bila austrijska grofica Marija Von Dajc i da ima svoju ulicu u Gracu?

15. Da li ste znali da sam četvrto koleno Beograđana?

16.Da li ste znali da sam po statistici, domaća javna ličnost sa najvećim brojem naslovnih strana?

17.Da li ste znali da Srbi (po istraživanju iz 2005.) više mrze mene nego Slobodana Miloševića, Hašima Tačija i Madlen Olbrajt?

18.Da li ste znali da imam „strah“ od parnih brojeva?:

19.Da li ste znali da imam gotovo neprirodno dugačke prste na rukama i nogama?

20. Da li ste znali da obožavam beli, crni, mladi i prazi-LUK?

21.Da li ste znali da me ljudi gotovo nikad ne gledaju u oči?

22.Da li ste znali da sam imala dva Carska reza za godinu dana i da sam se oba puta porodila na isti dan i u isti sat?

23.Da li ste znali da skoro da ne postoji novina koju nisam tužila zbog uvreda i neistina?

24.Da li ste znali da mi je omiljena hrana-SUSHI?

25.Da li ste znali da se „kunem“ u KOMBINOVANI PRAŠAK(Ivančić i sinovi)?

26.Da li ste znali da mi je krvna grupa 0 negativna?

27. Da li ste znali da ceo život sanjam kako letim i dišem pod vodom?

28. Da li ste znali da imam tako ozbiljnu devijaciju nosne pregrade, da bih se ugušila da mi neko zatvori usta?

29. Da li ste znali da mi je omiljeni film THE COLOR PURPLE(„Boja purpura“)?

30. Da li ste znali da imam 4 psa (dva šar peja Tajrona i Dariju, američkog staforda Radžu i avlijanera Ajsa?

IQ 150, ko ovde koga laze Laughing
 
spale88
Banovan!

Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 16 Nov 2010
Poruke: 316

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 28, 2012 12:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Karleuša u Gračanici


Proteklog vikenda svoj prvi nastup na Kosovu i Metohiji imala je Jelena Karleuša. Uprkos velikoj gužvi, koncert slušali i Srbi i Albanci, ali nije bilo nikakvih incidenata

PEVAČICA Jelena Karleuša pevala je proteklog vikenda u Gračanici. To je bio njen prvi nastup na Kosovu i Metohiji, a da ju je publika željno iščekivala, govori i podatak da klub nije mogao da primi sve one koji su želeli da dođu na njen koncert.

Zanimljivo je da su Karleušu došli da slušaju i Srbi i Albanci, te da tokom nastupa nije bilo incidenata.

- Kosovo je zakon. Razvalili smo večeras. Hvala svima za nezaboravno veče – napisala je na „Tviteru“ Karleuša.

(Izvor: Novosti)
 
jelenajo
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 08 Mar 2005
Poruke: 699

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 30, 2012 10:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima fantastican album Smile
Najbolja je po mom misljenju "radim na bol"

_________________
Na vrhu uvek ima mesta,ako se krene sa dna!!!!1
 
gkukolj
-tončica-palončica-
<b>-tončica-palončica-</b>





Datum registracije: 09 Dec 2009
Poruke: 39085

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2012 6:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Komentar koji me je do suza nasmijao je bio: "Jelena Karleuša je neuspjeli vojni eksperiment koji se otrgao kontroli!"

_________________
Došla je i otišla.
Neću je ponovo vidjeti sa one strane groba.
Moj život je samo moj.
 
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2012 5:53 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lakse ju je gledati nego slusati.Samo je prvi album bio koliko toliko sa dusom odradjen.

_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 12, 2012 11:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jelena Karleuša nema extra glas,i pre je moram priznati nisam baš volela nešto.Ali je uvek imala herca da učini nešto što drugi se, ne bi usudili i kaže javno neke stvari, to su svi znali a bojali se reći javno.Svaka joj čast za to.Nisam volela kod nje neke prozivke za pojedince,ali je time skretala pažnju na sebe.Svoju liniju i svoj scenski nastup i performans,dovela je do savršensrva.Svaki njen nastup i spot je sada vrhunski,i mogu reći najbolji od svih na prostorima ex Jugoslavije.Da je u inostranstvu,a ne u Srbiji,bila bi poznata i slavna širom sveta,sigurno!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Jelena Karleusa Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  sledeća
Strana 15 od 16

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon