www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Goca Trzan
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
škorpijica
~ noćna mora mnogih ~
<font color='blue'><b>~ noćna mora mnogih ~</b></font>





Datum registracije: 07 Sep 2004
Poruke: 59506
Mesto: ....tamo gde Dunav ljubi nebo...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 30, 2007 9:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Za mene je pun pogodak bio CD Peta strana sveta, ali naravno tu su i starije pesme Zagrli, Ni na zemlji, ni na nebu, Ako je Bog dozvolio... Poslednji CD nije po mom ukusu sto ne znaci da je los Wink


_________________

"...dvoje ljudi koji su se voleli ne mogu biti prijatelji, jer se svaki susret svodi na previše tajanstvenih pogleda, da bi se prestali nadati..."
"Znas, crne rupe nastaju kada se um ubrza do beskonacnosti, ali u negativnom smislu, tako da u njima nema nicega. Nema prostora. Vremena. Nema drugih ljudi. Nema cak ni tebe. U crnim rupama mozes lepo da se zezas. Lebdis iznad zemlje. Slusas rock'n'roll. Dozivas kisu ili maznes neku lepu ribu. Samo je bezveze kad se probudis."
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 3:47 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo_vas_posmatram je napisao/la sledeće:

pesme koje si navela se ne mogu porediti, ali zato Hotel, koja je pretposlednja pesma i te kako moze da stane rame uz rame sa svakom pesmom sa prvog, drugog, treceg CDa.


upravo skinuh pjesmu 'hotel'. ipak, stare pjesme su zakon.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Dec 11, 2007 9:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

KONAChNO!!!

Prvi broj GT revije dostupan svim Internet korisnicima!

Nemojte se gurati! Ima dovoljno za sve



_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[b]Posle pobede na, sada vec, proslogodisnjem Radijskom festivalu sa duetskom pesmom "K'o ljudi", koju je izvela zajedno sa bosansko-hercegovachkim pevachem Al Dinom, Goca Trzan se nasla na listi ovogodisnjih takmicara za pesmu Evrovizije.
20 manje ili vise poznatih imena ce se boriti na Beoviziji da se 24. maja jedno od njih predstavi Evropi u Beogradskoj areni na pesmi Evrovizije.

Da li biste voleli da nas Goca predstavlja na Evroviziji. Ako da, zasto, a ako ne, opet zasto Smile
Sta inace mislite o Goci i njenoj muzici.


_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
dabetics
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 65

Datum registracije: 04 Jan 2008
Poruke: 1232

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Jan 15, 2008 5:33 pm    Naslov poruke: goca trzan samo vas gledam Na vrh strane Na dno strane

Goca ima lepe pese, prijatan glas i volim da je slusam bilo bo dobro da nas ona pretstavlja na evroviziji




Zasto ona? Zato sto zna da iz svake pesme izvuce maksimum i ima dobaru interpretaciju. Ako uspe da se plasira na takmicenju zelim joj svu srecu i dobar rezultat




Edit by Lane86: Pisanje poruke jedne za drugom (spam-ovanje), strogo je zabranjeno Pravilnikom!
 
Tica_rock
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 08 Jun 2007
Poruke: 28
Mesto: Where I lay my head is home

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Maj 18, 2008 1:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo_vas_posmatram je napisao/la sledeće:
...vec je u najavi jedna prelepa balada! Smile


Can't wait!!!

_________________
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pet Jun 20, 2008 10:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane


_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jun 21, 2008 4:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma goca je super,ima takav glas da je extra,nema zamerke Wink

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
milica.saska
**principessa**
<b>**principessa**</b>



Godine: 36

Datum registracije: 11 Okt 2007
Poruke: 1263
Mesto: ~Destination Unknown~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Jun 22, 2008 6:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nov album joj je dobar,čudo, većinu pesama sam već čula.

_________________
All we've ever wanted is to look good naked, hope that someone could take it, God save me rejection from reflection, I want perfection...
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Pon Jul 28, 2008 1:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kako vam se svidjaju nove pesme? Very Happy

moj favorit je "Pomalo"

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 16, 2008 12:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

GOCA TRŽAN U "SELO GORI"!
Pop pevačica dobila ulogu u najgledanijoj srpskoj seriji „Selo gori, a baba se češlja", tumačiće ulogu Jorgovanke, partnerke Sina Dragana


Pop pevačica Goca Tržan-Marinković najnovije je pojačanje ultragledane srpske TV serije „Selo gori, a baba se češlja".



Goca Tržann: Čast mi je da sarađujem s Radošem

Goca Tržan kaže da je počastvovana ponuđenom ulogom Jorgovanke:
- Osećam pozitivnu tremu jer sam svesna da me Radoš ne bi ni pozvao da od mene ne očekuje da ću ispuniti zadatak - kaže Goca za Preš. - Daću sve najbolje od sebe jer mi je ukazao veliku čast kada me je pozvao. Radoš i njegov tim su najpozitivniji ljudi koje sam upoznala - navodi pevačica, i priznaje da je ranije imala predrasude o samoj seriji: - „Selo gori" sam poistovećivala s banalnim serijama koje na ružan način prikazuju srpske seljake, a kada su mi dali da pogledam na DVD-ju prve četiri epizode, oduševila sam se mudrim humorom i shvatila da i te kako ima razloga za toliki rejting.


Poznata estradna zvezda pojaviće se u trećem serijalu TV blokbastera Radoša Bajića u ulozi Jorgovanke, inače partnerke jednog od glavnih likova - Sina Dragana (glumi ga Nenad Okanović).

Kako za Press otkriva Jelena Bajić-Jočić, izvršni producent RTS-ove serije, u pitanju je epizodna uloga koja ima tendenciju da izraste u bitan lik u seriji.

- Jorgovanka je za sada epizodna uloga, ali je veoma bitna za razvoj serije „Selo gori" i ona će kao osoba imati veliki uticaj na Sina Dragana. To je mlada devojka koja je imala nesrećnu sudbinu, a u jednom trenutku njihove sudbine se spajaju i dešavaju se neočekivani obrti.


fakti

n Serija „Selo gori" najgledaniji je TV projekat u Srbiji s rejtingom 33,6 („Evrosong" je imao rejting 31,4). Emitovanje novih epizoda najavljeno je za 13. decembar na RTS-u
n Preš je medijski sponzor serije, pa će naši čitaoci imati ekskluzivnu privilegiju da sve o dogodovštinama sa snimanja i ostalim detaljima vezanim za seriju saznaju prvi


Za početak smo odlučili da pokušamo s jednom epizodom, pa ako Jorgovanka bude imala dobru prođu, verujem da će Radoš dopisati njenu ulogu - otkrila je za Press Jelena Bajić Jočić, i napomenula da je Tržankino angažovanje jednak izazov za producentski tim i za pevačicu kao novopečenu glumicu, po čijem liku je Bajić i pisao ulogu.

- Gocino uključivanje u projekat može da bude izuzetno kvalitetan poduhvat, a može da bude bude i težak posao. Međutim, mi se nadamo najboljem jer verujemo da ona poseduje energiju zbog koje ju je Radoš i imao u glavi u fazi pisanja lika Jorgovanke. Pored energije, Goca Tržan i vizuelno odgovara Jorgovankinom liku, tako da smo odmah odustali od zamisli da ulogu poverimo nekoj pravoj glumici - zaključuje izvršni producent serije „Selo gori, a baba se češlja".
Press 16.8.2008


Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
♥ QueeN ♥
[°mama 3 anđela°]
<b>[°mama 3 anđela°]</b>





Datum registracije: 15 Feb 2008
Poruke: 15445
Mesto: ♥ Sakrivena u Njegovom Pogledu,Zarobljena u Njegovom Srcu,Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju ♥

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 17, 2008 12:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar glas ali definitivno su joj bolje stare pesme od novih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Goca Trzan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 3 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon