www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Goca Trzan
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Nikad cuo za nju!


E sad, ovo više nije točno.
Naime, pod utjecajem jedne Kate, skinuo sam nekoliko "kao najboljih" pjesama, rekoh ajd ad i to čujem.

Pa... ima nekoliko solidnih i OK stvarki. Nije loše. Dobar vokal!



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 23, 2008 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

odlican glas, sjajan scenski nastup, pesme ili jako dobre ili totalni promasaj...

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 9:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koja vam je najbolja nova pesma?
meni su fantasticne Pomalo i Plavi ram, a Gde posle nas je sjajna balada Smile

_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 28, 2008 10:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

^meni se, pored onih koje si pomenula/o svidja i 'znam ja da si tu' i 'profesor'...sa druge strane, 'hormoni' mi je jedna od najgorih koje sam ikada cula

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
Idealno_losha
Banovan!

Опасница ©
<b>Опасница ©</b>





Datum registracije: 15 Dec 2006
Poruke: 33698
Mesto: Jedno veeeoma ali veeeoma idealno loše mjesto ;)

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Sep 03, 2008 10:51 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Njenu pismu "Zagrli"kad san cula najezila san se...
To je jedna predivna pisma.
I onda iden ja skinit ostalo.. katastrofa...
Baš ka šta je rekla jedna osoba.. ili su joj pisme savršene ili katastrofa Mr. Green
A ovo novo je sve katastrofično Laughing Laughing

_________________
• Originality is the one thing which unoriginal minds cannot feel the use of. •
 
Dama sa Balkana
¤ dišem za tebe ¤
<b>¤ dišem za tebe ¤</b>





Datum registracije: 07 Avg 2008
Poruke: 2061

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 1:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gertie je napisao/la sledeće:
I kad je vidim onako masnu ...


Shocked Goca predobro izgleda i stvarno je zgodna, po mom "ukusu". Ali to je manje bitno.
Sviđa mi se njen glas, ima dosta dobrih pjesama, ali nekako mi brzo svaka dosadi... Rolling Eyes
 
Ivankamaza
~Ljubav i Snovi~
<font color='blue'><b>~Ljubav i Snovi~</b></font>



Godine: 38

Datum registracije: 19 Okt 2004
Poruke: 53570
Mesto: ~ Paris je t'aime ~

france.gif
PorukaPostavljena: Sub Sep 06, 2008 1:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zena se porodila, normalno da je "masna" a i to je manje bitno.
Goca ima predivan glas, ne svidjaju mi se sve njene pesme. Ima par dobrih pesama i to je sve...
 
samo_vas_posmatram
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 16 Jul 2005
Poruke: 128
Mesto: Tu negde iza coska..........

papuanewguinea.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 05, 2008 1:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

veceras na oficijalnom sajtu premijera spota za pesmu "Kad je bal nek je bal" Wink



_________________
*Ako sretnes nekada neku kao sto sam ja
Za adresu ne pitaj, ni za sat, ni za dan.....*

 
¤ Idealno_losha ¤
OriginaL ღ
<b>OriginaL ღ</b>





Datum registracije: 01 Feb 2009
Poruke: 3416

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 05, 2009 8:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne viđoh dosad ovu temu Mr. Green

Goca je odlična. Volim njenu energiju šta naprosto isijava kroz njene pjesme Wink Cila je simpatična i vesela ..
 
cezar1071944
Glas mog anđela
<b>Glas mog anđela</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 20385
Mesto: Ni na nebu,ni na zemlji...

seychelles.gif
PorukaPostavljena: Sub Dec 29, 2012 11:46 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Goca je energična osoba,pozitivna,vedrog duha,nasmejana,lepa i i zgodna žena.Ima divan glas,jedan od naših najboljih vokala.Volim je i cenim kao pevačicu!!

_________________



Nađi me srcem.Voli me dušom.Čuvaj me razumom.
 
Preljepa
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Avg 2012
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 05, 2013 4:57 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nemam nikakvo misljenje o njoj, ima par dobrih pesama i to je to Smile
 
Kosovce.3
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 63

Datum registracije: 10 Nov 2010
Poruke: 269

norway.gif
PorukaPostavljena: Sre Jan 16, 2013 7:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Goca Trzan - Pevacica



Rođena je 8.jula 1974. godine u porodilištu Narodni front u Beogradu, kao prvo dete majke Rosande i oca Antona. Tri godine kasnije rodio se njen mlađi brat Andrej. Svoje detinjstvo i veći deo svog života, tačnije do 18-te godine, Goca je provela u Ulici Narodnih heroja, na Novom Beogradu, u jednom malom stanu od 42 kvadrata, koji su popularno zvali "golubarnik".

U horoskopu je dupli rak, što bi značilo: veliki emotivac. Njen elment je voda, a planeta mesec, koji je, kako kaže njen vladar. U sebi prepoznaje njegovu svetlu i tamnu stranu: "Ta borba između svetlosti i senke, između plime i oseke, to je ono što me tera napred, što me goni kroz život."

Kaže da ima najlepšeg mačora na svetu, koji se zove Mića, a nedavno je dobio i drugara Dragišu.

Bila je "strasno" zaljubljena u Zdravka Čolića, i mnogo je mrzela tadašnju Lokicu, jer su joj pričali da će se Čola oženiti njom, ako ne bude bila dobra.

Porodicu je još kao mala zabavljala svojim pevanjem. Pevala je na porodičnim skupovima, na stolu, svoju verziju Balaševićeve pesme, koja je (u Gocinoj verziji) glasila: "U razdejak te jubim". Išla je u O.Š."25. maj", na Novom Beogradu, koja se danas zove "Duško Radović" i, mada je bila odličan đak, nije baš nešto mnogo volela školu. Sva letovanja i zimovanja provodila je delom u Sloveniji i u Poreču(na moru), pošto joj je otac iz Slovenije, a delom u selu Ugrinovci u blizini Gornjeg Milanovca, odakle joj je majka.

Sa samo četiri ili pet godina imala je prvi ozbiljniji nastup. Bila je član hora JNA, za Dan armije u "Sava" Centru pevali su "pozdravite moga tatu".

Voli duge šetnje prirodom, pecanje, životinje, ekstremne sportove. Letela je paraglajderom, išla na rafting na Tari, snimala podvodni film. Inače ima završen kurs ronjenja i dozvolu da roni bilo gde u svetu.

Završila je Desetu Beogradsku gimnaziju i stgla do druge godine Poljoprivrednog fakulteta - odsek stočarstvo, kada je shvatila da je njen smisao života u muzici i upustila se u muzičke vode. Pre nego što će upisati fakultet, pokušala je da upiše glumu, koja je bila još jedna njena velika ljubav. Od 620 prijavljenih, ušla je u uži izbor od 20 kandidata, ali finalni ispit nije prošla, bila je prva ispod crte.

U to vreme već je igrala u jednoj amaterskoj predstavi "Eros onoga sveta" na sceni "Đuro Salaj", a još u četvrtom razredu gimnazije igrala je u predstavi "Kosa", koja se igrala na velikoj sceni Centra "Sava".

Tokom 1994. godine pevala je u grupi Distorzija. Na snimanju predstave "Kosa" Goca je upoznala Mirka Vukomanovića i Gorana Stefanovića, producente grupe Tapiri. Pozvali su je da bude njihova pevačica, ali joj se njihova muzika nije dopadala. Međutim, kada je otišla u studio i otpevala pesmu "Bunda", sve je funkcionisalo kako treba. Ivana i Goca su nastavile da pevaju prateće vokale, njihovom tadašnjem menadžeru Ganetu Pecikozi se to svidelo i tako je nastala grupa "Tap 011". Goca kaže da je zahvaljujući Ivani Pavlović muzički mnogo napredovala.

Preokret u njenom životu, a i karijeri napravila je Skrivena kamera Trećeg kanala, kada je Goca shvatila da više ne pripada toj grupi i odlučila da započne samostalnu karijeru.

Njen prvi samostalni album zvao se "U niskom letu". Izdala ga je izdavačka kuća PGP RTS. Tim albumom Goca se preobrazila iz jednog nestašnog dečaka, bez dlake na jeziku u jednu osećajnu ženu (devojku), u pravom smislu te reči. Taj prvi album dobio je mnogo pohvala. Pesme su bile prvoklasne, tekstovi izvanredni. Po mom subjektivnom mišljenju, kao autora ovog sajta, izdvaja se pesma "U niskom letu", po kojoj je album i dobio ime. U tom periodu je nastala jedna lepa pesma, koja se nije našla na albumu, to je pesma "Krug", koju je Goca otpevala sa Zlatkom Vujićem.

U tom periodu, znači dok je još aktuelan prvi album, nastala i jedna knjiga. Autobiografija Goce Tržan, koja se zove "Stoperka". Goca kaže da je ona stvarno stoperka, ali ne u onom pravom fizičkom smislu, već životna stoperka, jer večito negde kasni, juri, žuri i večito bi negde preko reda, ne voli da čeka. Kaže da je u principu čovek koji voli da preskače šine, da ulazi preko reda, ali ne na onaj bezobrazan način da time sve iritira. Preskočila je mnoge periode u životu, morala je da stopira.


Zatim sledi drugi album "Želim da se promenim" za CITY records, kojim je ostala dosledna svom muzičkom pravcu i kvalitetu. I na ovom albumu izbor pesama je sjajan: "Želim da se promenim", "Ni na zemlji ni na nebu", "Na tebe padam", "Ćutanje", samo su neke od pesama koje svojim rečima gađaju ženska srca. Na ovom albumu je nastao duet "1200 milja" sa Tošeom Proeskim.

"Peta strana sveta", naslov je trećeg po redu Gocinog albuma. Iako su mnogi najavljivali njen kraj, Goca je odlucila da krene "Iz početka iz inata" i preselila se na petu stranu sveta. To je kaže jedno pusto ostrvo, koje je samo njeno i koje ljubomorno čuva. Promocija ovog albuma, u organizaciji DMD sound-a (koji je i izdavač), bila je grandiozna. Sa ovog albuma izdvajaju se pesme: "Krila anđela", "Kad kažem ne", "Korak do dna" i "Kad ponos ubije ljubav iz nehata".

Posle duže pauze Goca je odlučila da nam prenese jednu dozu adrenalina koji poseduje u ogromnim količinama. Svu svoju pozitivnu energiju usmerila je ka muzici, iskoristila svoje kulinarske sposobnosti, kao začin dodala puno ljubavi i tako je nastao četvrti album, koji nosi naziv "Otrov u čaj".

Pošto se ostvarila kao žena i majka, udavši se za Ivana Marinkovića i rodivši ćerkicu Lenu, Goca je odlučila da sve urami u jedan "Plavi ram" i pokloni nam ga. "Plavi ram" je naslov petog CDa, koji je žanrovski najraznolikiji od svih dosadašnjih.

2010. godine, umesto novog CDa, Goca je odlučila da nam pokloni četiri nove pesme u okviru maxi single-a "Mastilo". Uz pomoć brenda Legend i Vode Vrnjci ekranizovala je tri video spota, od kojih su dva snimljena na ekskluzivnim lokacijama u Dubaiju

Šta Goca voli?

Muzika: iz filma Kosa, iz filma Moulin Rouge, Celine Dion, Annie Lenox, Metalica, Sting, Riverdance, Prince, Adiemus, Offspring, Sade, The Corrs, The Cult, H.I.M.

Film: Kosa, Lovac na jelene, Gladijator, Moulin Rouge, Zelena milja, Boja purpura, Balkanski špijun, Lepa sela lepo gore...

Knjiga: Životinjska farma, 1984., Junak našeg doba, Crveni šator, Petkana, knjige o egiptologiji...

Hobi: vožnja biciklom, kupovina i čitanje knjiga, make-up

Boja: crna, crvena, bela, boja starog zlata

Poroci: Goca u principu nema poroke, mislim na klasične poroke tipa cigareta, kafe, droge, alkohola, čak ne voli da pije ni gazirana pića, ali joj je zato, kako kaže, manija kupovina cipela.

Goca kaže da je jedna neobično obična devojka. Kaže da je njena porodica ono najvažnije u njenom životu. "Porodica je za mene jedina svetinja u životu. Samo me njih troje nikada u životu nisu izdali. Jedino u njima vidim prave prijatelje i u njima mogu da nađem utehu za sve".

Vlasnica rečenice: "Sve što sam otpevala ima pokriće i svaka emocija je preživljena...", zaslužuje ovaj sajt.

Sa zvanicnog sajta Goce Trzan

_________________
LJUBAV NEMA ALTERNATIVU!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Goca Trzan Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 4 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon