www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Dobar Pastir
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~
::  
Autor Poruka
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 1:15 pm    Naslov poruke: Dobar Pastir Na vrh strane Na dno strane

UZBUDLJIVA DRAMA
Oskarovci Met Dejmon,Andjelina Dzoli i Robert de Niro-inace reziser ove epske drame o radjanju CIA-e-predvode fenomenalnu glumacku ekipu u kojoj su izmedju ostalih jos i Alek Boldvin,Vilijem Hart,Timoti Haton...
Edvard Vilson (Met Dejmon) je jedan od najboljih studenata na Jejlu,poznat po tome sto drzi do casti i diskrecije. Kao takav,idealan je kandidat za clanstvo u tajnom bratstvu ,Lobanja i kosti, u kojem se pripremaju buduci svetski lideri. Tokom visegodisnjeg rada u najmocnijoj obavestajnoj agenciji na svetu CIA,u cijem je osnivanju ucestvovao,Vilson postaje jedan od operativnih veterana agencije. Pod uticajem paranoje izazvane hladnim ratom,njegovo nepoverenje prema svetu koji ga okruzuje biva sve izrazenije. Ni ogromna zabrinutost supruge Margaret (Andjelina Dzoli) i sina Edvarda (Edi Redmejn) nece skrenuti Vislona sa puta koji ce ga navesti da zarad posla zrtvuje sve...

U zelji da snimi film koji nece biti tek jedna od mnogobrojnih spijunsko-avanturistickih fikcija,vec sto realnija slika o tome na koji nacin ljudi iz senke kontrolisu svet-placajuci za to ogromnu cenu kao sto je zrtvovanje licnog zivota-Robert de Niro nista nije prepustio slucaju. Posredstvom prijatelja pronasao je Milta Bidena,penzionisanog veterana CIA,koji je postao glavni tehnicki savetnik tokom snimanja filma. Bivsi agent,koji je osamdesetih godina vodio operacije CIA-e u Avganistanu,poveo je DeNira na putovanje sirom Evrope i Azije da bi ga upoznao sa dugo skrivanim tajnama.Rezultat je scenariokoji je bio precizan u gotovo svakom detalju. Ovaj film otkriva neke politicke tajne iz proslosti i pomoci ce ti da bolje razumes ono sto nam se sada desava...



_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
carmen90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 09 Maj 2007
Poruke: 368
Mesto: ***3 metra iznad neba***

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 28, 2007 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam procitala ovaj sinopsis u novinama bila sam odmah odlucna da sto pre pogledam ovaj film ocekujuci nesto fascinantno....Sinoc sam bila u bioskopu.....Da li je ova tema za mnee preozbiljna ili nezanimljiva,tek vrlo malo toga sam razumela i za 2 h i 35 min kolko traje film samo se unervozila i smorila.....Ima stvarno brutalnih scena koje nisam zelela da gledam....Mozda sam ja samo preosetljiva....Pogledajte i vi film pa mi javite sta mislite Smile

_________________
***I do believe in fairy-tales***
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> ~ Kadar po kadar ~ -> Dobar Pastir Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon