www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~Srce razum ne pita~
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Ohanzee
Banovan!

.:Tale Believer:.
<b>.:Tale Believer:.</b>





Datum registracije: 11 Feb 2007
Poruke: 4685

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 8:52 am    Naslov poruke: ~Srce razum ne pita~ Na vrh strane Na dno strane

Vecita borba izmedju razuma i osecajnosti...
Obe stvari su podjednako vazne za zivot.
Ili.... mozda nisu....

Da li je dobro kada "Srce razum ne pita"?

Cime je najbolje donostiti odluke.... razumom ili osecajima... ili kombinacijom...
Sta kod vas prednjaci?
Kako donosite vazne odluke u zivotu?

Procitajte sta strucni ljudi kazu o razumu i emocijama Arrow
Emocionalna inteligencija - domaci.de



_________________
Kad pripadam tebi, tad konačno potpuno pripadam i samome sebi.
Michelangelo Buonarotti
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Definitivno ne pita.

A i zasto bi pitalo? Kad bi srce pitalo razum ovaj mali zivot koji imamo bi postao prazniji, skrtiji, dosadniji...

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 8:30 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam od osećanja satkana Very Happy

Uvek me je srce vodilo i nikada zbog toga zažalila nisam Wink

Ne nalazim se u racionalnom razmišljanju, vaganju šta je bolje za mene, preispitivanju,...Ne umem!

Sledim osećaj i osećanja Smile

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 12:38 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Gdje srce pita razum ljubav ne postoji.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

foryou10 je napisao/la sledeće:
Gdje srce pita razum ljubav ne postoji.

ovo mi se svidja

kao i>

srce ima svoje razloge koje razum ne moze da shvati

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 1:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

I jedno i drugo, ali kako god da okreneš - zeznem se! Rolling Eyes

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
Eternity
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 42

Datum registracije: 08 Jun 2005
Poruke: 710
Mesto: NY-NJ

usa.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 4:39 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Valjala bi kombinacija ali ne bude tako, stoga vise imam poverenja u moje srce jer ako je ono povredjeno ne kajem se jer je voljelo, a za razum...e pa onda ko mi je kriv.
 
bree
BabyG´s mezimica
BabyG´s mezimica



Godine: 32

Datum registracije: 09 Sep 2005
Poruke: 3890
Mesto: daleko u mislima

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Sep 09, 2007 3:44 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Srce i razum...kod mene se nikada ne slazu!I znam da bih trebala da sluzam glavu!Glava sluzi za razmisljanje,a ne srce.Kada bih slusala stalno glavu,bas bih super prosla u zivotu,ali uvek mi se u glavi pojavi ono "Jedan je zivot",i onda razmisljam"Jedan je zivot!Jednom se zivi!Slusaj srce,pa kako god bilo..."
I tako,uvek poslusam srce,i zeznem se!A da sve bude najgore,retko ucim na greskama...i zato stalno placem...inace,ko moze,neka slusa razum!Bolje ce proci u zivotu!

_________________
~People will always talk,I might as well give them something to talk about!!!~

Jedna je CECA i jedna je CRVENA ZVEZDA!
 
nastasenjka
~daydreaming~
<font color=BC1DD8><b>~daydreaming~</b></font>





Datum registracije: 04 Mar 2005
Poruke: 34840
Mesto: medju javom i med snom

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Sep 10, 2007 7:02 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sto bi balasevic rekao, posaljem katkad srce na raport glavi...cisto da bas skroz ne zalutam Wink

_________________

Put do zvezda je samo etapa kružnog puta do sebe, i ako znaš prečicu nema potrebe da se puno
lomataš po bespućima...
Ne, bato...Stigao si čim kreneš...
Cilj nosiš skriven pod kaputom, istetoviran na grudima kao metu...
I eto ti...U tome je tajna...U tome je jedini trik...
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 11, 2007 10:11 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa uglavnom me srce vodi, kada je u pitanju ljubav i porodica. Kada je u pitanju posao, tu nema emocija, samo mozak radi. Bilo je teško navići se, i razdvojiti te dve stvari, ali smatram da je tako najbolje.

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 20, 2007 9:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

koliko puta sam požalio da sam poslušo srce a ne razum... ali tu se nikada naučiti, i dan danas me srce vodi puno više nego razum, zato možda i jesam "udaren" više puta nego "pomilovan" ali ne mogu da se sa 27 godina mijenjam iz korijena, taj je več duboko. postoji i ljubav tamo gdje je razum, ne može jedno bez drugoga; đabe ljubav i srce, ako razum nije pri stvari.

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
Mara 82
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 41

Datum registracije: 07 Feb 2006
Poruke: 847
Mesto: Nis

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Sep 21, 2007 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad kako, za nešto razum, za nešto srce, nekad se svađaju a nekad se udruže pa zajedno rade, uglavnom gledam da mi te dve stvari budu u ravnoteži.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> ~Srce razum ne pita~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 1 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon