www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

~Srce razum ne pita~
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
Johnny-Delija
Banovan!

Delija Sever - Forever
Delija Sever - Forever



Godine: 41

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 3836
Mesto: Negde daleko,daleko od jedne Zloće iz sazveždja Vodolije,negde tamo gde me ta Zloća neće videti.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 6:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Uvek sam se zaljubljivao i voleo srcem,a ne glavom.Iako sam uvek loše prolazio,nikad se nisam pokajao ni zbog jedne svoje ljubavi.E,sad što su to bile nesrećne ljubavi,nema veze.Tako je moje srce htelo.Ja volm srcem,a ne razumom.


_________________
Fan of Maria Kirilenko

Bože,meni tako malo treba
Ispod ovog svetog neba.
Topla postelja
I njena oka dva...
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 8:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene, definitivno, ne pita... Jednostavno, ne umem da donosim razumne odluke. Uvek sam išla osećanjima, i iskreno, nikada se nisam kajala zbog toga... Rolling Eyes Možda zato što sam svesna da drugačije ne umem... jednostavno... ne umem... Srce je to koje presudjuje o svemu...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
anchi22
•• 20:01 ••
<b>•• 20:01 ••</b>





Datum registracije: 09 Jul 2008
Poruke: 53463

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 12, 2008 8:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad je u pitanju ljubav definitivno ne pita, jednostavno ne zelim da mesam razum zelim se prepustiti srcu pa sta bude iako ponekad ne prodjem dobro nije vazno. Osim ljubavi druge stvari pokusavam realno resiti s razumom i srcem.
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 15, 2008 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Kod mene, definitivno, ne pita... Jednostavno, ne umem da donosim razumne odluke. Uvek sam išla osećanjima, i iskreno, nikada se nisam kajala zbog toga... Rolling Eyes Možda zato što sam svesna da drugačije ne umem... jednostavno... ne umem... Srce je to koje presudjuje o svemu...


Upravo tako i ja.Uvijek sam odlucivao sa srcem iako su to na kraju ispale pogresne odluke ali kad se nekog jako voli tesko je misliti glavom jer srce je jace.
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 16, 2008 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad sam zaljubljena, volim srcem; kad volim, volim i srcem i razumom Smile

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
*miss jr*
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Feb 2006
Poruke: 10666
Mesto: ... u srcu jednom... tamo gde su ptice stale u letu... i zemlja se vise ne vrti...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 17, 2008 11:40 am    Naslov poruke: Re: ~Srce razum ne pita~ Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
Da li je dobro kada "Srce razum ne pita"?


Naravno! Zamisli da srce pita, da li bi ptice onda prestala da lete ili da li bi se zemlja prestala da okrece? A taj osecaj je vise bitan nego nas razum! Ili sta ti mislis?

_________________
Ohanzee
.:The Dream Guardian:.


 
PiNkLaDy
Miss Smart
Miss Smart



Godine: 39

Datum registracije: 14 Maj 2005
Poruke: 14060
Mesto: Beograd/USA

usa.gif
PorukaPostavljena: Ned Jul 27, 2008 9:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bas to je moj veciti i ne resivi problem...ponekad bi mi razum govorio jedno,srce drugo i pored velike zelje da poslusam razum,ja se okrenem putu kojim me srce vodi,pa posle muku mucim...jednostavno,to sam ja,iako bi trebala ponekad da se okrenem razumu,ne mogu...

_________________
Nocu kada spavas
sanjivo te gledam
I gusim slatku ceznju
koja me nosi
I dok mazim te ja mislim
zar je moralo ovako
Menjas se i boli me
al' trpim jer volim te...
 
filicka
*hoppípolla*
<b>*</b>hoppípolla<b>*</b>



Godine: 32

Datum registracije: 28 Jan 2006
Poruke: 10884

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 04, 2008 3:29 am    Naslov poruke: Re: ~Srce razum ne pita~ Na vrh strane Na dno strane

Ohanzee je napisao/la sledeće:
Vecita borba izmedju razuma i osecajnosti...
Obe stvari su podjednako vazne za zivot.
Ili.... mozda nisu....

Da li je dobro kada "Srce razum ne pita"?

Cime je najbolje donostiti odluke.... razumom ili osecajima... ili kombinacijom...
Sta kod vas prednjaci?
Kako donosite vazne odluke u zivotu?

Procitajte sta strucni ljudi kazu o razumu i emocijama Arrow
Emocionalna inteligencija - domaci.de



Vecita je stvarno ta borba izmedju razuma i osecajnosti...i mislim da je to jedna borba u kojoj se pobednici konstantno smenjuju.
Cime je najbolje donostiti odluke...pa zavisi od situacije,ako kalkulises i pravis plan o ulaganju novca i evetualnom profitiranju,onda je tu razum udica.
A ako razmisljas da li da abortiras ili da rodis dete pa da ga das na usvajanje,onda je tu udica srce.
Sve je to individualno,kao sto cesto ponavljam. Very Happy
Mislim da kombinacija srca i razuma jako tesko uspeva,ili cak skoro nikad!
Pa hajte molim vas pogledati.
Zensko ste i u braku ste,muz vam je bolesno ljubomoran,do ludila ljubomoran.
Ne mozete to vise da trpite,jednostavno ne mozete,ugrozava vas.
Razum kaze-:"Bezi od njega,ostavi ga"
Srce kaze-:"Volis ga,ne idi od njega"
I sta sad?
Vidite da cesto ne moze tako?
Kakva crna kombinacija,bar kod mene,uvek pobedi jedno ili drugo,najcesce srce.
Znaci,eto odgovora-kod mene prednjaci:

Pred vaznim odlukama u zivotu dobro zastanem,razmislim prvo sta zelim,razmislim o posledicama i o svojoj snalazljivosti u toj situaciji i onda odlucim.
Retko kad sam neodlucna i spora.
Valjda zato sto tacno znam sta hocu.

Very Happy

_________________
DROP IT LIKE IT'S HOT
 
*Mayche*
.:Lust Stained Despair:.
<b>.:Lust Stained Despair:.</b>



Godine: 38

Datum registracije: 17 Dec 2007
Poruke: 13168
Mesto: Zvezdica na nebu

demrepcongo.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 5:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod mene je razum 100% gluv a srce ima jako dobro culo Very Happy

_________________
*"...~ I hear it all the time...the sound of missing you ~..."*
 
serbia_989
Schatzi
<b>Schatzi</b>



Godine: 34

Datum registracije: 30 Jul 2008
Poruke: 1428
Mesto: Subotica, Srbija!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 6:24 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da, nazalost je istina...............

_________________
zaboravljeni nikad ne zaboravljaju zaboravne!
 
BulatCar
::The Dark Knight::
<b>::The Dark Knight::</b>



Godine: 35

Datum registracije: 25 Jun 2007
Poruke: 10451
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 10:22 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

"...Duge su sate tuga i obala proveli u priči
o sudbini mladih godina u ljubavi.
Srce se zaleti i izgubi krila, padne u prašinu
pa svaka ideja o novom letu izgleda detinja." V.K.

Kada srce jednom udari o zid vraca se na zemlju. Nikad vise ludo ne zavoli.
Razum tada koraca uvek prvi, stazama ljubavi, tek pravu osobu ceka srce da zavoli.

_________________
~Duo de la muerte~
 
Zasne
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 46

Datum registracije: 05 Maj 2008
Poruke: 1126
Mesto: Bijeljina

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 05, 2008 9:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

***Ti si me čekao živote moj
dovljan je bio pogled i osmeh
koliko smo puta se tražili
a uvek u drugima smo
učili da to nismo mi
i kad smo se sreli
svaki bol što doživeh i tugu
pretvori mi u smeh i radost
Ljubav koju tražih me je čekala
samo je bilo pitanje vremena***


_________________
Ti si moj trenutak i moj san
i sjajna moja rec u sumu
i samo si lepota koliko si tajna
i samo istina koliko si zudnja.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> ~Srce razum ne pita~ Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4  sledeća
Strana 3 od 4

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon