www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sitnice koje zivot znace!
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
KInder Torta
Moj Dobri Anđele...
<b>Moj Dobri Anđele... </b>



Godine: 35

Datum registracije: 13 Jul 2007
Poruke: 8238
Mesto: U šumi obrasloj sećanjima...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 11:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Plisani magarci koje sam dobijala od bivseg decka posto te zivotinjice obozavam! A, isto tako i buketi prelepih plavih ruza koj emi je ostavljao ispred vrata Rolling Eyes


_________________
Proslo je sve za tebe ja sam sad stranac u noci,
A, zelim te, i zovem te...
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 11:27 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se obradovala kad mi je vjerenik kupio srculence na kojem je pisalo: "Najboljoj zeni" Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
nextajox
حزب الحيوان
<b>حزب الحيوان</b>



Godine: 34

Datum registracije: 16 Jul 2007
Poruke: 43483

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 7:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve stvari koje dobijem su mi drage
 
Boky
¤ The King of Kolo ¤
<b>¤ The King of Kolo ¤</b>



Godine: 39

Datum registracije: 23 Maj 2004
Poruke: 29947
Mesto: Kiciner

canada.gif
PorukaPostavljena: Čet Nov 01, 2007 7:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poklon kao poklon nije toliko bitan koliko sama pomisao te iste osobe da mi podari poklon .. kao sto rece Lane .. ako je taj poklon od srca, svaki je poklon drag .. pa makar to bilo nesto malo kao cokolada ili veliko kao kola.

_________________
Bojan Cvjetković @ Domaci.com; Ovako je sve počelo
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam
Omiljeni delovi foruma: Vesti; Trač; Igre bez granica; Sport; Dijaspora.
 
Dexmusic
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 44

Datum registracije: 11 Jun 2007
Poruke: 303

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Nov 02, 2007 2:41 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

novac Very Happy
 
Batino20
~Flavoring of Sound~
~Flavoring of Sound~





Datum registracije: 08 Nov 2007
Poruke: 6400

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 1:47 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

mp3 player tako da kad nisam u stanu da mogu slusat muziku kad je se zazelim Mr. Green
 
maza-
¤¤Wonder Woman¤¤
¤¤Wonder Woman¤¤





Datum registracije: 11 Mar 2006
Poruke: 11442
Mesto: Bogu iza nogu...

sweden.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Boky je napisao/la sledeće:
Poklon kao poklon nije toliko bitan koliko sama pomisao te iste osobe da mi podari poklon .. kao sto rece Lane .. ako je taj poklon od srca, svaki je poklon drag .. pa makar to bilo nesto malo kao cokolada ili veliko kao kola.


S ovim se slazem..

_________________
v v v v v v vv v v v v v v
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 1:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sitnica koje se nikad neću riješiti, slika mene i moje kolegice maturi, to mi je bila jako dobra prijateljica, a poginula je pred sam kraj školske godine. slika koja mi je najdraža od svih mogučih slika

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 3:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutna sitnica koja mi jako znači je parfemčić koji mi je mama ostavila... kad ga malo štrićnem osećam kao da je još uvek tu... Neutral

_________________
~Duo de la muerte~
 
Ludachica84
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 12 Nov 2007
Poruke: 21
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Nov 12, 2007 5:44 pm    Naslov poruke: poziv... Na vrh strane Na dno strane

sitnica koja bi mi ulepsala danasnji dan,definitivno bi bio njegov poziv...

_________________
Cilj ljubavi nije traziti savrsenu osobu,vec nesavrseno voleti nesavrsenu osobu...
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Nov 17, 2007 12:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

novac

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
markovic81
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 28 Dec 2007
Poruke: 33

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 30, 2007 4:59 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pare ... pa kupim sta ja hocu
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Sitnice koje zivot znace! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 2 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon