www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sitnice koje zivot znace!
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~
::  
Autor Poruka
sandricicak
*mama 2 andjela*
*mama 2 andjela*



Godine: 36

Datum registracije: 22 Okt 2006
Poruke: 7174
Mesto: pod sjajem ruzicastih zvezda

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 10:18 am    Naslov poruke: Sitnice koje zivot znace! Na vrh strane Na dno strane

koliko vam je bitno kakav poklon dobijate!
kakav je to poklon koji vas je najvise obradovao?

recimo moja omiljena stvarcica bio je jedan predivan ram za slike!



_________________
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 7:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam se bas obradovala kada sam dobila parfem koji vec dugo trazim... Nije bas sitnica ali... Embarassed

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 7:37 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najdraži mi je onaj poklon koji dobijem od srca... Kada vidim da je neko u tom poklonu sakrio i svoja osećanja, da je mislio na mene kada je kupovao taj divan dar... Nije bitna materijalna vrednost, koliko ona emotivna... Najvredniji poklon koji sam, ikada, dobila jeste... život...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
*zečica*
-fatalna zavodnica-
-fatalna zavodnica-



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 11485
Mesto: tamo gdje ljubav počinje

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 04, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja sam se navise obradovala lutkici raptora koju sam dobila od moga nemanje

_________________
*lutka s naslovne strane*
 
Zsejla
Dragonfly
Dragonfly



Godine: 39

Datum registracije: 28 Mar 2007
Poruke: 3296
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 11:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bitno je da je poklon od srca i da za mene prije svega ima materijalnu vrijednost...
Ono sto mogu trenutno izdvojiti jeste jedan mali kaktus (koji se vise i osusio ali meni previse drag), jedan mali plisani cuko, roza kapica (za maskara Razz), ram sa slikom...

_________________
Beer is the cause and solution to all of life's problems. ~Homer Simpson~
 
~SonicLady~
~Smiley~
~Smiley~



Godine: 38

Datum registracije: 12 Avg 2004
Poruke: 11224
Mesto: tamo negde

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 12:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Onaj poklon koji mi je uručen uz iskren osmeh i lepe misli je od najveće vrednosti za mene, šta god to bilo! Ako baš moram da izdvojim, jedan od najdražih poklona mi je maleni plišani meda koji drži srce na kome piše "I love you"...

_________________
The spaces between our fingers were created so that another person's fingers could fill them in. Hope you'll find your dream hand to hold you forever.
 
m[1]lleNium
.:|xTr3me Spammer|:.
.:|xTr3me Spammer|:.



Godine: 29

Datum registracije: 26 Jun 2007
Poruke: 1606
Mesto: Zagreb

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 3:16 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nemam bas sitnice koje sam dobio,jer s uto velike stvariali ajd najdraz imi je poklon bio Kawasaki ninja Mr. Green Mr. Green
 
Mysty
~abhor~
<b>~abhor~</b>



Godine: 35

Datum registracije: 29 Maj 2007
Poruke: 29514

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 4:09 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Lane86 je napisao/la sledeće:
Najdraži mi je onaj poklon koji dobijem od srca... Kada vidim da je neko u tom poklonu sakrio i svoja osećanja, da je mislio na mene kada je kupovao taj divan dar... Nije bitna materijalna vrednost, koliko ona emotivna... Najvredniji poklon koji sam, ikada, dobila jeste... život...
apsolutno se slazem.......ja i da dobijem zvaku bicu happy...
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 11, 2007 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kad se ujutru probudis a saceka te lep sms od drage osobe. Razz
 
TAMARA MAGIS
***bombica***
<b>***bombica***</b>



Godine: 44

Datum registracije: 10 Mar 2007
Poruke: 52380

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 9:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sve sto dobijem od srca,za mene je veoma drago,a cesto imam takva iznenadjenja

_________________
Tek kada se nadjes daleko, od onog koga volis,
mozes da shvatis koliko ti je njegovo prisustvo znacilo,
i koliko je sve sto je u tvom zivotu imalo neki znacaj,
bilo vezano za tu osobu ...
 
jelena90
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 33

Datum registracije: 06 Okt 2006
Poruke: 433
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 12:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

najdrazi poklon mi je beli plisani meda koji govori "volim te"!

_________________
Nocas nek misle da sam ku#va,da je vredno telo moje,nocas me ljubi ko god zeli,a ja cu zeleti usne tvoje,nocas nek vino utice na mene,nek me boli i vredja pogled tvoj,nocas me mrzi i ja cu mrzeti sebe,ali ne zaboravi NOCAS SAM KU#VA SAMO ZBOG TEBE!!!
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 29, 2007 4:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne pamtim neki poseban poklon osim od bivseg decka skup,lep prsten Mr. Green
Meni je drago da osoba se seti mene i kupi poklon od srca....
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Trač partija ~ -> Sitnice koje zivot znace! Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  sledeća
Strana 1 od 7

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon