www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Najružnija pevačica na estradi
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
marijailuka
Upozorenja: 1 od 3

Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 33

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 193

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 05, 2007 8:33 pm    Naslov poruke: Najružnija pevačica na estradi Na vrh strane Na dno strane

Ko je po vama najružnija pevačica na domaćoj estradnoj sceni???
Po meni je to bez konkurencije Stoja!

Da čujem vas...
Razz


 
Devojka od cokolade
.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.
<b>.:¦ VaNi jE vAtRa ¦:.</b>





Datum registracije: 03 Apr 2007
Poruke: 18307
Mesto: .~. Sous le vent .~.

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 11:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Potpisujem za stoju i dodajem zlatu petrovic, jelenu karleusu i sanju maletic
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 12:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

@marijailuka
Sestro slatka, nemoj toliki format slika da objavljuješ, pola sata mi učitava stranu, pola sata kunem ti se.

Karleuša, Karleuša, Karleuša...Ono nije žensko nego pit bull. Pit bull terier. Crying or Very sad
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 2:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

na ovim slikama Stoja izgleda prelepo Rolling Eyes


moram da kazem da je moj favorit Marija Serifovic

i mozda Zorica Brunclik

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
CecaR.
Luče iz Urugvaja
Luče iz Urugvaja





Datum registracije: 04 Maj 2007
Poruke: 1232
Mesto: Montevideo

uruguay.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 2:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Karleuša, Karleuša, Karleuša...Ono nije žensko nego pit bull. Pit bull terier. Crying or Very sad


Eto, samo da dodam , plastika ziva Very Happy

_________________
Poznata, vidjena, slavna Wink
 
Shiseido
N-SNG-J06
<b>N-SNG-J06</b>





Datum registracije: 26 Apr 2007
Poruke: 10229

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 2:33 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dameski je napisao/la sledeće:
moram da kazem da je moj favorit Marija Serifovic


Ee, to je već pravi pit bull! Laughing A uz to, nit' muško, nit' žensko! Po potrebi! Laughing Laughing

_________________


Poslednja prepravka: Shiseido datum Pon Avg 06, 2007 2:35 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
ice_baby_ice
>Полицајац<
<b>>Полицајац<</b>



Godine: 35

Datum registracije: 08 Jul 2007
Poruke: 1796
Mesto: Svuda po malo...

spain.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jelena Karleusa kad je vidim prepadnem se Shocked Shocked Shocked Shocked

_________________
UDRI NARODNA M I L I C I J O ! ! !
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Poenta je što kod Karleuše uz onaj izgled ide i njen stav, koji je Bože_me_sačuvaj. Svako ko je slušao bar jedan njen intervju,vidi o kakvom se kompleksu radi.
" Odavno sam prevazišla domaću scenu, interesuje me samo inostranstvo"- a nikad nije održala solistički koncert u BG da se ne bi izblamirala.

Marija Šerifović izgleda tako kako izgleda, ali ja bih pre mogao sa njom da sednem i ćaskam nego sa onim Napuljskim Mastifom( evo jel sad bolji nick za Karleušu).

Postoji još jedan pevačica koja važi za seks bombu estrade, a ja samo mogu da kažem ako je ono seks bomba, ako je ono lepa devojka... Jovana( ona plavuša sa bokserskim nosem). Uostalom, možda i jeste, jer ovde su kriterijumi totalno poremećeni.

Ipak Napuljski mastif je po meni najružnija. Pogledajte njene slike pre nego što je postala poznata i biće vam jasno sve. Toliko je ružna da niko nije hteo da je nosi na ramenima kad je bila mala. Svinjogojstvo jedno!
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 06, 2007 11:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Karleusa i Zlata Petrovic Smile Mad
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 11:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zaboravili ste Martu Savić Laughing

_________________
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 07, 2007 11:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jelena Karleusa definitivno. Ja je ne bih ostavio ni stoku da cuva Mr. Green

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Slejdž
Gospodja Selektorka
Gospodja Selektorka



Godine: 46

Datum registracije: 15 Jul 2005
Poruke: 4716
Mesto: Frankfurt/ Loznica

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

velociraptor je napisao/la sledeće:
Poenta je što kod Karleuše uz onaj izgled ide i njen stav, koji je Bože_me_sačuvaj. Svako ko je slušao bar jedan njen intervju,vidi o kakvom se kompleksu radi.
" Odavno sam prevazišla domaću scenu, interesuje me samo inostranstvo"- a nikad nije održala solistički koncert u BG da se ne bi izblamirala.

Marija Šerifović izgleda tako kako izgleda, ali ja bih pre mogao sa njom da sednem i ćaskam nego sa onim Napuljskim Mastifom( evo jel sad bolji nick za Karleušu).

Postoji još jedan pevačica koja važi za seks bombu estrade, a ja samo mogu da kažem ako je ono seks bomba, ako je ono lepa devojka... Jovana( ona plavuša sa bokserskim nosem). Uostalom, možda i jeste, jer ovde su kriterijumi totalno poremećeni.

Ipak Napuljski mastif je po meni najružnija. Pogledajte njene slike pre nego što je postala poznata i biće vam jasno sve. Toliko je ružna da niko nije hteo da je nosi na ramenima kad je bila mala. Svinjogojstvo jedno!


Ha, ha, slatko sam se ismejala ovome.
Al potpisujem. Karleusa je i sa tonom sminke i x brojem operacija, ruzna kao djavo. Brrr

_________________
Bez tebe ne smem
ja ne umem
disati,smejati se, hodati
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Najružnija pevačica na estradi Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon