www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Jel moze neko da mi pomogne?
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~
::  
Autor Poruka
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 12:08 am    Naslov poruke: Jel moze neko da mi pomogne? Na vrh strane Na dno strane

Jel moze neko da mi makar malo da mi pomogne?
Ne znam da li je ovaj problem trebalo da izlozim ovde, ali ne znam gde i kome...........
Pokusavam vec dobra tri sata da otvorim account na msn i nece uopste da mi otvori novu stranicu da ispisem svoje podatke i bla bla.............
dole u dnu kod onog znaka e umesto standardnog openning the page pise mi javascript i jos nesto.............
cak sam par puta pokusavala da skinem neki program i isto mi se to dole pojavi............
svi koji i malo imaju pojama o kompu su otisli na more.............ne znam koga vise da pitam...............
a jako mi je bitno da bih se najmanje mogla cuti sa drugaricama iz inostranstva koje su se odselile.................
Molim za pomoc!
Ako znate o cemu pricam , pomozite mi.............

PS
pokusavala sam da downloadujem javascript ali nema efekta..............
i cak ni vase smajlije ne mogu da koristim...............nece uopste da ih ubaci u text



_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 1:18 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da pokusas da skines na neta neku novu verziju msn-a?

ili pak , neku staru, proverenu?

ne razumem se u te java pojave Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 1:34 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

probala i staru i novu ( 7.5) i nista
Sad((
valjda ce neko znati da mi pomogne

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
ticmaopel
S verom u Boga
<b>S verom u Boga</b>



Godine: 40

Datum registracije: 13 Apr 2006
Poruke: 15666
Mesto: Београд

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 1:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Probaj da restartujes komp mozda je blokiro Rolling Eyes

_________________
Pravila Fontane Zelja
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 1:37 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a da za pocetak otvoris neki drugi chat messenger? icq, Yim, gmail?

dok ti neko ne objasni oko msn-a> Wink

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 2:30 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Khm, ae polako. Znaci skines najnoviju verziju MSN-a i kad instaliras imas Register New Account ili sta vec. Koji browser se otvori? IE ili Firefox? Moguce da MSN-ov sajt nece lepo da radi na FF-u ... mada ne verujem ali... moguce je.

Probaj u krajnjoj liniji da odes u neki NetCaffe i odande otvoris Account pa se posle od kuce logujes normalno.
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 2:33 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ako baš trebaš da se čuješ sa nekim , a treba ti program koji je brz i koji obavlja posao, onda instaliraj Pandion ( jabber client -ima oko 1,6 Mb) i videces da je i brži i pouzdaniji od MSN messengera. Samo ukucaj pandion download i videces da je lak za upotrebu.
http://www.pandion.be/download/

Nisam siguran da li podržava hotmail protokol, ali može i rezervna varijanta..
imaš Trillian Basic 3 koji podržava maloprepomenuti protokol.
On se nalazi ovde i ima negde oko 7i kusur MB.
Oba programa su besplatna.
http://www.ceruleanstudios.com/downloads/

To ti je najbezbolnije rešenje.


ciao i srećno!
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 12, 2007 5:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pandonion podrzava msn.
Moze preko jabbera, a moze i direkt, mada direkt je malo komplikovaniji.
Gaim ima najjednostavniji direct connection.
Od skora mu je promenjeno ime u Pidgin, i mozete ga preuzeti sa http://www.pidgin.im/
On u sebi sadrzi protokole za poprilichan broj im klijent-servera.

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 2:42 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf, koliko saveta..............hvala svima..........
nije blokiran racunar sigurno, otvori normalno E ne firefox tako da ni to nije................
probacu da downloadujem pandion pa se nadam da ce uspeti a ako ne onda cu definitivno u neki internetcaffe zapaliti i ulogovati se.............
Hvala na savetima................

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 13, 2007 5:16 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nina, Nina...isti su nam pogledi na svet.
Evo još 2 saveta, pa ti odluči.
1. otvorite , ti i ta osoba, gmail nalog i tako možete besplatno da četujete.

2. ako si u mogućnosti( za ubuduće) instaliraj Gnu Linux Ubuntu ili Debian, koji imaju masu besplatnih programa za chat i komunikaciju toga tipa.
Malopre pomenuti pidgin ili Gaim je softver koji ide uz ova 2 operativna sistema.
Tu su još i xchat, bitchx, epic4, imcom, psi, gabber, amsn itd.
 
Vaxter
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 27 Sep 2004
Poruke: 605
Mesto: Šimanovci

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 14, 2007 1:54 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vidish da ni sa windozom ne moze da se snadjem a ne linux da ubacuje! Very Happy
Ja sam tek sada prochitao pitanje... Very Happy
Koliko ja kapiram problem nije do MSN software-a, vec do otvaranja same stranice za registraciju u browseru.
Kako kazesh, linku koji treba da otvorish nije neka normalna adresa, vec ti pokazuje JavScript.
Kako JavaScript uglavnom izbacuje PopUp prozore, moguce je da imash aktivan neki popup blocker, te zbog toga stranica za registraciju ne moze da se otvori...

_________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse
 
Ninaa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 539

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 08, 2007 10:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

uf...............
ne vredi ovako............
znaci imam opasan problem sa javascriptom...........
sad pokusavam da skinem moj halo ton i opet nece.............ne kontam sto.............pogledam dole i lepo pise javascript i jos neki znaci...........
ni ove smajlice ne mogu da ubacim...............
sad cu da proverim popup blockere a ako ne
hvala svima na pomoci , ali ja se preterano ne razumem pa cui oper odneti u servis komp pa dok ne nameste sve sto hocu ne vracam racunar kuci

_________________
Uzimam SVE sto mi zivot pruza Smile Smile
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Software ~ -> ~ Arhiva - Software ~ -> Jel moze neko da mi pomogne? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon