www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Norton
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~
::  
Autor Poruka
trile_gara
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 05 Feb 2007
Poruke: 4

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Feb 14, 2007 12:34 am    Naslov poruke: Norton Na vrh strane Na dno strane

samatram da je jedan od najboljih antivirusa norton 2005
ovaja anti virus sadrzi 3 stvari 1anti virus 2anti spam 3fire wall
preporucuju ga svi
trenutno koristim norton 2006 instalacija zauzima 1.4giga upozorava odmah na napade raznih virusa i crva ali za njega je tesko skinuti bazu tako da ko hoce hoce ko nece nece Very Happy


 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 7:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

norton je slepac to ce ti svako reci ko je probao bilo koji drugi Av.Kis je najjaci a usput je mali i ima sve u sebi,mnogo vise no taj tvoj norton....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
nenadmorpheus
Just me
Just me



Godine: 35

Datum registracije: 23 Okt 2005
Poruke: 7677
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 8:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neko voli BMW a neko Mercedes a neko sasvim drugi voli Ford...
Osim ako neko nece da postavi neki konkretan link sa uporednim testovima, dalje postovanje u obliku "Bolji je Kasperski", "Nije ipak je bolji Norton"... je nepotrebno.... mada mislim da je ova tema i suvisna jer sigurno postoji nekoliko slicnih, mozda cak i jedna ista.

_________________
You're off the map now, radar can't even find you
We stay on the grind, you slip, we out-grind you
You walk around mad, you let your anger blind you
We walk around just playin' the violin behind you
 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sub Feb 17, 2007 11:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nenadmorpheus je napisao/la sledeće:
Neko voli BMW a neko Mercedes a neko sasvim drugi voli Ford...
Osim ako neko nece da postavi neki konkretan link sa uporednim testovima, dalje postovanje u obliku "Bolji je Kasperski", "Nije ipak je bolji Norton"... je nepotrebno.... mada mislim da je ova tema i suvisna jer sigurno postoji nekoliko slicnih, mozda cak i jedna ista.
Apsolutno se slazem dda neko voli ovo a neko ono,ali ja sam poceo s Nortonom,i presao preko svih AV-a trazeci najbolji i zato smatram da je Kasperski u KIS varijanti najbolja zastita a cak je neko i ovde negde na forumu bio okaci spisak Av softvera po uspesnosti i Kaspersky je zauzimao ubedljivo prvo mesto s 99.96% nadjenih virusa,....

Tako da iz licnog iskustva nakon koriscenje:Nortona,pande,avasta,nod-a,avg-a,Kasperskog mogu slobodno dda tvrdim da je Kaspersky najbolji od svih i u suprotno me niko ne moze ubediti.Jedino sto nisam probao je BlackIce za njega kazu da je dobar al za sada sam zadovoljan s KIS-om tako da ne mislim da fga menjam....

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 05, 2007 10:41 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Norton je solidan anti-virus ,ali mnooooooogo usporava kompjuter!
Ubija...Inache nije losh!
 
milicik
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 09 Maj 2006
Poruke: 3396

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Mar 08, 2007 6:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
norton je slepac to ce ti svako reci ko je probao bilo koji drugi Av.Kis je najjaci a usput je mali i ima sve u sebi,mnogo vise no taj tvoj norton....

Bas tako kaspersky se ne moze ni uporediti sa nortonom ni da je 10 GB
 
Spookyman
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 106

Datum registracije: 19 Jul 2007
Poruke: 19
Mesto: Ljubljana

slovenia.gif
PorukaPostavljena: Čet Jul 19, 2007 5:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

rizmal je napisao/la sledeće:
norton je slepac to ce ti svako reci ko je probao bilo koji drugi Av.Kis je najjaci a usput je mali i ima sve u sebi,mnogo vise no taj tvoj norton....



Imas pravo norton je corava koka koja veoma puno jede resursa ( ram ) veoma je spor, vreme odzivanja mu je katastrofalan, zna da zamrzne, dosta programa nije kompatibilan sa njim, a pored svega preskup je za to sto nudi.

_________________
Eppur si muove
 
zex_bl
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 47

Datum registracije: 16 Maj 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jul 20, 2007 10:12 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobar je Norton ali ga ne koristim Laughing Laughing Laughing

_________________
veni - vidi - vici

 
Mr. Bond
IntruderSRB™
<b>IntruderSRB™</b>



Godine: 34

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 2904
Mesto: Beograd - Novi Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 12:25 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Prvi AV mi je bio Norton i mislio sam da je ok kad mi jede 100 MB rama. E onda sam otkrio Kasperski i NOD32 i definitivno bacio Nortona u Rec. Bin Very Happy
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 3:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Norton je ako se mene pita waste of time and money.
Novac bačen a vrijeme prokockano.

Slažem se za NOD32 i Kaspersky. Trenutno bi to trebalo biti naj.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
P_r_e_d_a_t_o_r
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 31

Datum registracije: 05 Mar 2007
Poruke: 637
Mesto: Belgrade

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 8:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Propade norton...
Pure shit!
 
bobosmrad
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 46

Datum registracije: 02 Jul 2007
Poruke: 53

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sub Jul 21, 2007 9:10 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Otprilke tako.Nod 32 je nekako najpopularniji,i stvarno je dobar!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Internet i zaštita ~ -> Norton Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon