www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Sutra u Glazgovu
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  

Ako Zvezda udje u grupe LS za jednog od protinika bih zeleo....
Liverpool
25%
 25%  [ 1 ]
Barcelona
50%
 50%  [ 2 ]
Man. Utd.
25%
 25%  [ 1 ]
Milan
0%
 0%  [ 0 ]
Chelsea
0%
 0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 4

Autor Poruka
n1dz4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2007
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 11:47 am    Naslov poruke: Sutra u Glazgovu Na vrh strane Na dno strane

Zvezda sutra ima mozda najbitnije gostovanje u zadnjih 10-ak god. Kakve su sanse da snovi DELIJA postanu stvarnost????

 
crnni
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 30 Jul 2007
Poruke: 7
Mesto: Melburn

australia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 12:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

pa jeste da zvezdu uzivo na tvu nisam gledao ima 9 godina, pratim rezultate i klipove na youtube-u kad god stignem, pored svega toga na zalost mi se cini da je ova ekipa najslabija u gore pomenutom periodu (no nadam se da gresim jer sam zvezdas).

ako prodjemo super ali onda ne bi bilo bas prijatno da nam neka barselona izbusi mrezu.

i ako nekako dobro prodjemo na ibroxu pitanje je da li ce tih 5-6 stranaca koji su u ekipi na marakani da zaigraju kakoneki nas domaci moze pred takvom atmosferom.

sve u svemu nadam se za prolaz cak cu da se budim u 5 ujutru da gledam mec preko neta prvi put u 9 godina, a ako prodjemo nek nam je sa srecom.
 
n1dz4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2007
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 12:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne znam da li je najlosija ali najneuigranija sigurno jeste
 
Car Dusan-Silni
Administrator i domaćin
Administrator i domaćin



Godine: 56

Datum registracije: 09 Jun 2002
Poruke: 7770
Mesto: Kraljevo / Frankfurt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 12:36 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Da nisi malo poranio sa anketom prijatelju Rolling Eyes

Pitam cisto zbog toga sto ima jos jedna revans utakmica a mi smo uvek za neko "iznenadjenje" spremni. Da li to bilo da sutra pobedimo 12:0 pa ipak ispadnemo ili da izgubimo 12:0 pa na Marakani okrenemo rezultat, tako da.... Very Happy

Sto se tice samog pitanja, zvezdas sam pa ja mislim i jos pre rodjenja da sam bio zvezdas, ali realno gledajuci i najiskrenije receno i nemam bas neki dobar predosecaj. Imao sam priliku da gledam utakmice sa onim indijancima iz Levadije i sa Cukarickim, a to sto sam video nije mi se uopste dopalo.

Dobro, Kosanovic nije imao vremena da promeni mnogo, ali ipak..... to sto su pokazali je MNOGO slabo. Sa tom igrom zvezda nema sta da trazi u CL.

Nadajmo se samo da ce strucni stab uspeti da u igru ubaci vise kvaliteta i vise volje za pobedu. Ne ocekujem uopste igru tipa "Ronaldinjo", vec borbenost i vise prilika za postizanje golova. Nekako i dodju preko polovine terean, ali obicno je pred sesnaestercom kraj, nema ideja, nema kvaliteta, nema nicega. Odbrana je katastrofalna. Jedino je opasnost dolazila od Koromana koji se jos i najvise trudio i koji je sa najvise emocija ucestvovao, a onaj Andjelkovic, ne znam sta taj decko trazi u sastavu, taj kod mene ne bi sedeo ni na klupi.

Ali nada je poslednje sto se gubi tako da se i ja i dalje nadam da ce se i nasa igra poboljsati, u spurotnom nece biti dobro.

_________________
Obavezno procitajte [ Pravilnik ] i [ FAQ ] pre nego sto postavite pitanja.
Preporucujemo: [ Naša multimedijalna baština ] sa forumima [ Fontana zelja ], [ MP3 Riznica ], diskusije o [ Domacoj muzici ], ili za ljubitelje [ Strane muzike ] a naravno i sve o [ Online radio domaci.de ].
Opustite se na forumima kategorije [ Zabava ] uz jednu [ Trac partiju ] ili se poigrajte na [ Igrama bez granica ].
I naravno da ne zaboravimo jednu od najvecih [ Download baza ] narodne i zabavne muzike EX-YU estrade sa preko 15.000 mp3 fajlova.


 
n1dz4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2007
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 12:40 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sad sam postavio anketu jer ako nas sutra oderu nebi imalo smisla stavljati je Smile Smile Smile Smile Smile
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 13, 2007 1:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slabo igraju nema sta ali opet moramo da se nadamo Rolling Eyes

_________________
I C E M A N
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 3:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja sam igrao iz keca X-1!nadam se tom rezultatu!Ipak Rendzers je jaci od Levadije i Cukarickog!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
CatchTheWreck
Jecika_84 muz No.2
Jecika_84 muz No.2



Godine: 43

Datum registracije: 06 Sep 2004
Poruke: 6273
Mesto: Cataro

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 1:20 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

dobro si odigrao.... i nismo bili toliko loshi.... morao bih da se dokachim sudjenja, pa onako JA nisam sudio na prwoj tekmi koju sam sudio, u Studenici, malom selu daleko od grada, onaj sudija je nemam rechi, ..... New Evil
mada, nismo zasluzili da izgubimo, .... necu da glasam u anketi, jer mislim da necemo doci dotle, uwalice nam oni jedan gol u BGu, i onda cemo da se slikamo, daleko su oni od kwaliteta potrenog za LSH, neka im je sa srecom

_________________
u ziwotu wodi rachuna kome cesh
dopustiti da ti se priblizi,
jer nije swako DOSTOJAN
da bude u twom drushtwu,

drzi jezik za zube,
a ledja uz zid,
mozda i uspesh da PREZIWISH
bez posledica,

u owom smradu....
 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 1:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ma nisam strucnjak da komentarisem ali ni jedni ni drugi klub ne zasluzuju da igraju u LS!Trebalo bi da ih bude sramota!NE bi trebali da se prijave ni za turnir u fudbalu u BLOK-u 70 mozda se zadese neka deca 91' god pa ih ponize!!!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
n1dz4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2007
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 2:08 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zvezda je dobro odigrala Kosan je promenio stil igre i za 3 dana spremio ekipu za mec. U revansu smo jaci za Bastu i Burzanovica. Sjajan potez je izbacivanje Milovanovica iz ekipe, umesto Raskovica ce igrati Burza ili Molina cak i da Zvezda ne prodje imace dobru ekipu ove sezone. Najveca greska je bio Djurovski sad ce sve bolje biti. Mora nam se jednom vratiti Dinamo Kiev , Strsbourg.... nadam se da ce to biti sad i da cemo uz malo srece igrati LS ove sezone.
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 2:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam zvezdas, a ne mrzim zvezdu. Iskreno da kazem slabo su odigrali i mislim da ove godine imaju dosta slab tim i ne zasluzuju da udju u LS. I Rendzersi su smotano odigrali ni oni ne zasluzuju LS.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
n1dz4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2007
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Avg 15, 2007 2:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Polako, pokazace oni da imaju kvalitet, u svakom slucaju nisu nista bolji a jedan ipak mora u LS pa zasto to jednom nebi bili mi???
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Sutra u Glazgovu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon