www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Piraterija! STOP
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 9:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Piraterija do Tokija!


_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
jeka_ks
GiGijeva miljenica
GiGijeva miljenica



Godine: 33

Datum registracije: 18 Mar 2005
Poruke: 3933
Mesto: krusevac

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 10:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

E protiv piraterije se ne moze ali sa druge strane to je normalno jer su bioskopi u najmanju ruku uzasni!!!!!!!!! Laughing

_________________
Neka te moj poljubac dotakne putem ovih

malih slova, nek ti u srce udje radost nova, nek

ti sve od srece sja, a uzrok tome neka budem

ja..
 
freeman9
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Feb 2004
Poruke: 14

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Apr 05, 2005 11:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kod lokalnog pirata redovno kupuju policajci i clanovi njihovih porodica. Covek ima registrovanu radnju (ne znam na koju delatnost str, trgovina na veliko i malo ili nesto trece). Dakle, ko koga ovde... ?!?

Pitanje za one koji su napisali da su protiv piraterije: Koliko mp3 muzike imate na HDD-u i na CD/DVD medijima? Koliko DivX-a? Koliko ste piratskih naslova slusali/gledali kod prijatelja? Iz kojih izvora nabavljate muziku/filmove/serije?
Na ovim prostorima samo mali broj ljudi moze sebi da priusti originale. Srbija je, globalno gledano, siromasna zemlja i normalno je da josh uvek vlada piraterija.
 
Villy
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 157

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 1:49 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Neka neka stavi POLI, pa da vidimo ko ima originalni windows ovde, pa da to i potvrdi sa originalnim seriskim brojem. Vi koji pricate da pirateriju treba iskoreniti samo se pravite pametni, a dajem glavu da je vise od 70% softvera na vasim kompovima je crackovano, patchovano, skinut serial sa neta ili sta vec?
Ja jedino sto sam imao legalno na kompu je Nero, koji sam dobio uz DVD rezac, ali kad je izasla novija verzija skino sam ga odmah.
 
kolikooo
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 15 Jan 2005
Poruke: 6

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 2:01 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma ljudi to vam je cist monopol. PINK kupio najmoderniju tehnologiju za prozvodnju diskova i DVD-a. podmitili vlast da jure pirate kako bi oni pokupili kajmak. Lopovi cisti, kao satro piraterija a u stvari cista gramzivost. UZAS
 
Grim Ripper
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 06 Apr 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 06, 2005 2:28 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sad ako tako gledas ima logike, ali ce diskovi uvek moci da se kupuju preko neta od bubuljicavih klinaca koji rezu u svom podrumu
 
Motorhead-e
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 43

Datum registracije: 23 Dec 2004
Poruke: 2
Mesto: Sremski Karlovci,Beograd-Srbija

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 8:26 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ostavice nam pirateriju EU i Amerika jer ce ipak dati da se narod zabavlja ,jer mi smo predodredeni da budemo sirotinja nazalost. Sad
 
Baby_girl_1
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 22

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Apr 07, 2005 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A šta je, tu je....Mislim da skidanje s neta nije ništa loše, ipak je to za osobnu upotrebu, ali piraterija je nešto drugo...
 
U pRoLaZu
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 08 Apr 2005
Poruke: 651
Mesto: La Habana

cuba.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 09, 2005 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

U svim razvijenijim zemljama piraterija je istebrljena (naravno da svuda ima piraterije po kucama) a posto smo mi razvijeni toliko onda je kod nas piraterija normalna stvar i ne treba ni gledati kako je potisnuti jer ko ce od nas dati po 20-30 eura za 1 CD Question
 
Imagination
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 69

Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 3

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 3:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Starsno,ljudi pricate o glupostima,pa da ne odgovara grandu i ceci i drzavi piraterija ne bi postojala...pa to je njima cista zarada,sta mislite da taj cecin cd kosta 10eura,i da treba kupiti milion ljudi cd...pa ne bi ga kupilo 10 ljudi i podelili kopije prijateljima..ovako sam grand dura pirate na ulicu i zaradjuje na tome...cista siva ekonomija.

_________________
EEEEEEEEE.......
 
milisavp
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 10 Jan 2005
Poruke: 12

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 11:44 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kao sto je neko pomenuo, piraterije stvarno ima svugde u svetu. Ja sam u USA i mislim da sem zakona ljudi trebaju biti malo odgovoriniji... na primer ovde neces naci nikog da ti pozajmi Adobe Photoshop na par dana Smile
 
Mikol
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 04 Dec 2004
Poruke: 142

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Maj 11, 2005 7:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

... cak je i na RTS-u jedan lik javno rekao da se u nemackim muzickim kucama uglavnom koriste pirati...
Inace, pirati su nas odrzali, njima hvala. Da nije bilo njih, mi bismo poslednjih 15 godina bili potpuno, ali POTPUNO odseceni od ostatka sveta.
A ovi sto su protiv piraterije... Sigurno je njihov komp pun mp3 muzike i DivX filmova... Surprised
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Piraterija! STOP Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  sledeća
Strana 4 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon