www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Piraterija! STOP
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~
::  
Autor Poruka
djsashe
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 51

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 142

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Čet Sep 28, 2006 7:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

svi smo mi piirati na neki nacin,zar ne

 
makaveli_blok70
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 05 Okt 2006
Poruke: 308
Mesto: ~~blok 70~~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Okt 24, 2006 8:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sto se tice filmova treba spreciti pirateriju!!!Bioskopske verzije kvare mi uzitak da gledam film!!!
A sto se tice igrica treba spreciti pirateriju kada budemo imali standard barem kao Slovenija(ne zelim cak ni da spominjem druge drzave)!!!

_________________
Nekom je zivot majka, a nekom maceha!!!
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Nov 22, 2006 12:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pirateriju nikad nece uspeti da iskorene,prvenstveno jer svako od nas prerezuje diskove neprestano i prosledjuje ih dalje,protiv piraterije nemam nista,znaci potpuno je podrzavam,i nemam namere da dajem ogromne pare za filmove koji su navodno original,sve je to piraterija na neki nacin i obicna kradja para...

_________________
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 4:45 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

meni je zao sto je to tako, s jedne strane, jer niko skoro nema profit od svega toga ali ja prva volim da gledam film kuci, i da skidam s kojekakvih linkova, izbor je opet moj

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
milannik1
Mr. Bombastic
<b>Mr. Bombastic</b>





Datum registracije: 11 Mar 2008
Poruke: 1224

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 5:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

da mi nije piraterija stvarno ne znam kako bih odgledao neki nov film ili igrao neku dobru igricu... Rolling Eyes a i te kompanije su krive sto u srbiji nemaju svoje distributere, a za filmove smo krivi jer osim u vecim gradovima uopste nema kvalitetan bioskop! da u mom gradu ima bioskop kao sto su u beogradu ja bih uvek gledao neki dobar film tamo a ne kod kuce ili na komp-u. Wink

_________________
Better to want something you don't have, or to have something you don't want.

Danny Crane
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 11, 2008 6:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

a vidis i sam kakva je situacija u Bg, poa bioskopa je zatvoreno, par njih samo rade, mozda su samo 2 udobna, a da ne pricam o tome kako svi mljackaju i suskaju, itd...
zatim, ozvucenje je nekad preglasno, film traje vise od 2 i po sata pa izadjes poluukocen, ( i ovo polu ako imas srece), a i slika je "bioskopska" Mr. Green samo sto je ekran veci...

neka hvala, vise sam kucni tip filmadzije

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
dirty_angel
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 11 Avg 2006
Poruke: 70
Mesto: Tuzla

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Okt 20, 2008 8:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad se nece ukinuti piraterija na ovim prostorima
 
šamar
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 115

Datum registracije: 29 Dec 2008
Poruke: 906
Mesto: diznilend

jamaica.gif
PorukaPostavljena: Sub Jan 17, 2009 3:54 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

djsashe je napisao/la sledeće:
svi smo mi piirati na neki nacin,zar ne



baš kako treba rekao/la je.ko može da kaže da nije nikada skinuo neku pjesmu ili film pogotovo.imamo mi mnogo više problema od
piraterije.mada lično nebih nikada "prodavao" nešto skinuto ili tako tome
slično.ovako za sebe smatram da je koliko toliko ok.

_________________
Oprezni ljudi koji na sve misle, koji sve predviđaju, stalno upadaju
u klopke, jer računati na poteškoće,
znači stvarati ih.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Ponovo radi bioskop ~ -> Piraterija! STOP Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 od 6

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon