www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Da li treba uvek biti rezervisan prema zenama
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~
::  
Autor Poruka
MakedonecSk
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 35

Datum registracije: 19 Nov 2006
Poruke: 45

macadonia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 2:14 pm    Naslov poruke: Da li treba uvek biti rezervisan prema zenama Na vrh strane Na dno strane

Ovo je malo za mene interesantnija tema, jer ima muskih koji se odma zaljubljuju i oni koji su malo rezervisanii na tom polju pa ostave prvo cura da se zaljubi pa tek onda da oni krenu u akciju?
Pa bih vas da pitam sta je bolje biti Rezervisan u ulasku u neku vezu ili od jedan put da izbacis sve sto osecas prema toj osobi???


 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 14, 2007 3:03 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

znas ono: za sve postoji mera. ali bas sad da stavljas na vagu, 200gr zagrljaja, 350gr poljubaca, 650gr neznih pogleda, cak 1kg osmeha Smile..itd itd Smile to je naravno prepodnevna doza Smile
ne treba srljati i zaletati se, ali svakako treba dati oduska svojim osecanjima. ako ti se javlja ona jaka potreba da je zvrcnes, cimnes, pustis lepu porukicu itd, zasto to ne bi ucinio. (mozda je ipak preporuceno da u malim, (citaj,umerenim) dozama taktiziras.
Mr. Green
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 8:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

bolje je za pocetak veze , posle ce se sve samo kazati Wink
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 8:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tek se kasnije pokaze koliko je ta ljubav jaka... ne moze se na pocetku sve iskazati...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
-Tor-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Avg 2007
Poruke: 79
Mesto: Tajno Skrovište

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 8:25 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa ako zaljubljivanje zavisi od ˝suzdržavanja˝ odnosno nije čista, spontana, onda tu ne postoji ništa, nikakva hemija i do zaljubljivanja nikada i neće doći!

_________________
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
Nearly reach the sky
And like my dreams
They fade and die
Fortunes always hiding
I looked everywhere
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 8:27 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


pa smatram da je moje razmisljanje razumno u mnogim stvarima... Mr. Green


ne moze se nikako na pocetku veze pokazati ljubav i sve izneti : ""na tacni"...


to se vremenom sve pokaze... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
-Tor-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Avg 2007
Poruke: 79
Mesto: Tajno Skrovište

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 8:29 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam ja ništa rekao o onoj pravoj ljubavi iz bajke! više sam mislio na neku varijantu ˝hemijske˝ ljubavi

_________________
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
Nearly reach the sky
And like my dreams
They fade and die
Fortunes always hiding
I looked everywhere
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
 
dreamwalker
*dragancee*
<b>*dragancee*</b>





Datum registracije: 06 Apr 2007
Poruke: 10118
Mesto: * in the dream *

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 8:31 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

sta ti je to hemijska ljubav? nesto kao galofak?
 
-Tor-
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 23 Avg 2007
Poruke: 79
Mesto: Tajno Skrovište

serbia.gif
PorukaPostavljena: Čet Avg 23, 2007 8:34 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Dobro ja malo zapetljano objašnjavam stvari. aj ovako. pod hemijska podrazumevam.... aj da kažem harmonija da posle ne moram ponovo da razjašnjavam Smile

_________________
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
They fly so high
Nearly reach the sky
And like my dreams
They fade and die
Fortunes always hiding
I looked everywhere
I'm forever blowing bubbles
Pretty bubbles in the air
 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 24, 2007 5:17 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
ne moze se nikako na pocetku veze pokazati ljubav i sve izneti : ""na tacni"...


ne moze se izneti ono cega nema, na pocetku veze ne znam kakva god da je ne moze biti ne znam ti ni ja koliko jakih osecanja, ljudi su tad zaljubljani,luckasti, vickasti i uglavnom to raspolozenje u njima izaziva gomilu nekih pozitivnih reakcija. zasto se ne bi ludirali,pogotovo ako su mladi? zasto se ne bi smejali? ili plakali? ili jurili po ulici? ili udvarali i pevali ispod prozora? zasto ubiti svu romantiku neki taktiziranjem i nekim semama. ja nisam za to. no,no,no Cool
 
velociraptor
Banovan!
<b>Banovan!</b>





Datum registracije: 15 Apr 2007
Poruke: 12000
Mesto: www. pokloni mi ljubav...pokloni mi sebe.com

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 26, 2007 9:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Vazda, pa ne odnosi se to samo na žene nego na svakog onog sa kim stupamo prvi put u nekakav kontakt, poznanastvo, poslovnu saradnju...
U prirodi je čoveka da se plaši dve stvari : iznenadnog i nepoznatog. A kad upoznamo neku devojku, ženu, to je ipak za nas enigma, rebus.
Još ako je neko pre toga imao loše iskustvo( a mnogo ih je imalo), onda je takav gard sasvim razumljiv.
Kasnije, zavisno od njenog stava prema nama, logično je i da se stepen poverenja povećava.
 
Baraba
Džentlmen
Džentlmen



Godine: 48

Datum registracije: 02 Sep 2005
Poruke: 25413
Mesto: Na livadi, na zelenoj travi

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 23, 2008 3:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Razmishljam, razmishljam... Nemam formulu koja vazhi za sve mogucnosti.
Nekako mi zavisi od "tipa" devojke/zhene koju upoznam. :-/
Znam da budem samo "small talk", a znam da budem kao da je znam vec godinama. Nekako chudno je to. Confused
Mada sam u poslednje vreme pocheo "veshtachki" da budem rezervisan. Ne volim kad se ispostavi da su gadure, a ja im "dao shansu" da se pokazhu da nisu. Mada je bilo i sluchajeva gde je rezervisanost bila neopravdana.
Lichno mislim da izvesna doza rezervisanosti nikome ne shkodi.

Koliko primetih vishe je zhena/devojaka pisalo ovde. A koliko vidim ovo je mushka, tj. njegova soba. Smile

_________________









Ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju zaboravne!
Ne zaboravi da vratiš dugove, jer oni kojima duguješ tebe nikada neće zaboraviti!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJEGOVA soba ~ -> Da li treba uvek biti rezervisan prema zenama Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon