www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Zabava u hotelu
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
laponac
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 56

Datum registracije: 21 Okt 2004
Poruke: 48

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 1:54 pm    Naslov poruke: Zabava u hotelu Na vrh strane Na dno strane

Imamo dosta prijatelja u gradu. Da li zbog posla ili naše pasivnosti, ili što je takvo vreme došlo, jako se retko vidjamo.
Ipak smo uspeli da se dogovorimo za jednu subotu.
Kada smo ja i moja lepša polovina ušli u hotel, na vratima nas je dočekla recepcionarka i uputila nas na dugačak sto u uglu velike hotelske sale. Prihvatila je naše kapute i slučajno me, kao greškom uhvatila preko ruke i čvrsto stegla. Ošinuo sam je pogledom i video joj želju u očima. Tek tada sam je pogledao onako diskretno od glave do pete. Rasna plavuša od nekih 40-45 godina. Sa osrednjim grudima, naglašenim strukom, širokim kukovima, oblom guzom, butinama koje su se lepo ocrtavale na uskom radnom kompletu. Odmah sam počeo da vrtim kombinacije u glavi.
Samo što smo se pozdravili, bog zna kako srdačno i smestili za sto, ja sam već izašao pod izgovorom da sam zaboravio novčanik...
Ona je sedela za recepcijom, prišao sam i osetio nemir i neku vrstu treme, a moj dah je zastao. Zamolio sam je da mi doda kaput iz garderobe. Bez reči je krenula. Garderoba se nalazila u jednoj uskoj uvučenoj prostoriji. Ušla je unutra i počela da pretura po kaputima. Ja sam čekao ispred i jedva se uzdržavao da ne uletim u garderobu i tu, medju kaputima, mantilima i jaknama, udjem u nju s'ledja, onako životinjski, divlje....
Vratila se praznih ruku i rekla da ne može da ga nadje, zamolila me je da joj pomognem. Od njenog glasa i pogleda noge su mi se odužele. Sledio sam je. Njihala je svojom lepom guzom, lomila se u struku. U dnu polumračne prostorije nazirala su se neka vrata. Ušla je unutra, prostorija je bila mala, puna starih metli, zogera, kofa, sa nekim starim stolim na sredini. Bez reči je sela na sto i zadigla suknju. Ja sam već bio iznedju njenih nogu, kao da smo sve unapred dogovorili i dobro uvežbali. Osetio sam njen jezik na vratu, na obrazu u ustima. Već mi je odkopčala kaiš, i pantalone i moj nabrekli tvrdi BiiiiP se našao u njenoj ruci. Ja sam ščepao njene teške, rasne i lepo oblikovane butine, podigao ih, a onda kliznuo do guze i vrućeg medjunožja. Imala je gaćice, ali su bile lako rastegljive. Malo sam ih pomerio u stranu, a ona spretno ubacila mog malog unutra. Bilo je klizavo i vlažno. Tucali smo se halapljivo, jako, do kraja, sve brže, ispuštajući neartikulisane uzdahe. Njene noge su bile oslonjene na moje podlaktice, razvlačio sam joj guzove i nabijao je jako rukama u ritmu svojih kukova. Ona je bila oslonjena na laktove u polusedećem položaju. Odavno nisam osetio toliko adrenalina u venama. Brzo smo svršili uz prigušene krike. Bez reči sam zakopčao svoje pantalone, a ona spustila suknju...
Kad sam se vratio stolu, video sam moju dragu ženicu kako žustro raspravlja sa nekom svojom prijateljicom kako je videla kvalitetne čarape, a jeftine negde u gradu. Pitala me samo uzgred, gde sam do sada. Na šta sam ja razljućeno odgovorio kako su nesposobni i da nisu uspeli da mi nadju kaput. Što je u sustini bila i istina...


 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> Zabava u hotelu Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon