www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Kako nas pisanje po forumu otkriva?
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
ametist heart
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 08 Avg 2006
Poruke: 2018
Mesto: **I Agapi Sou Me Den Menei Pia Edo**

bhutan.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 10:45 am    Naslov poruke: Kako nas pisanje po forumu otkriva? Na vrh strane Na dno strane

Koliko o nama govori nase pisanje na forumu?
Kazu da nas otkrivaju knjige koje citamo. Otkrivaju li nas pametne i narocito manje pametne rijeci koje ispisujemo na netu?
Rolling Eyes



_________________

I svaki dodir njegov nema cijenu, od tužne je stvorio sretnu ženu...
To je vrijedilo čekati...

 
rizmal
Lanin Sicilijanac
Lanin Sicilijanac



Godine: 40

Datum registracije: 27 Maj 2005
Poruke: 8742
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 1:58 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

naravno da nas otkrivaju mada ja samog sebe otkrivam na netu jer sve sto mislim ja i kazem i samim tim mojom iskrenoscu ovde otkrivam svoju licnost drugima...

_________________

....tvoj i u dobru i u zlu....
 
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 4:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve to ovisi s kojom namjerom je netko dosao na Forum.
Ako netko dodje s namjerom da se zeza, razgovara, ubije vrijeme, razmijeni par misli, savjeta... s drugima, onda pisanje te osobe govori puno, mozda sve o toj osobi. U ovu grupu ja pripadam. To kazem zato sto nemam apsolutno nikakvih pretenzija prema nikome, nisam tu da bih trazio nista od drugih, ne trazim tu ljubav, ni prijatelje, ni nacin da od nekog uzmem kakve novce, ni da nekog prevarim.

A onda, znamo da postoji druga grupa ljudi koji dodju ovamo iz mnogo sebicnijih i cak kriminalnijih pobuda. Pokusavaju da ti udju pod kozu (nekima i uspiju), salju vam fine privatne poruke a ogovaraju vas drugima, traze od vas podatke, fotografije, pokusavaju vam prodati nesto... - e pa pisanje tih osoba je cinicno i podlo i ne otkriva ih onakve kakvi stvarno jesu.

_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
HAMI_LOLIC
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 34

Datum registracije: 12 Sep 2006
Poruke: 1148
Mesto: BGD,Zvezdara

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Dec 01, 2006 10:01 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma bwe ja sam dosao da se zezam ovde malo ubijam dosadu Very Happy ali nadje se po neka zanimljiva tema napisem sta iskreno mislim o njoj i to je to Very Happy mada forum mi i pomaze da naucim neke nove stvari i da vidim sta drugi misle o njima Very Happy

_________________
hami lolic je jedno stvorenje koje zivi u prasumi i napada bubasvabe koje jede da bi preziveo i... ma lazem to je samo covek od krvi i mesa isto kao i vi i doso je ovde da se zeza Very Happy
:l: Surprised: :l: :i: :c:
 
Moytsa
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 11 Dec 2005
Poruke: 5000
Mesto: St

croatia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Iskreno, dosla sam ovdje s namjerom da pisanjem po forumu skupljam kredite za skidanje pjesama Embarassed Embarassed ... a onda mi se sve ovo uvuklo duboko pod kozu.
Oduvijek me zanimala psihologija ljudskog uma, a forum je poput rasadnika ljudskih misli, ideja, razmisljanja, shvacanja, perverzija, tajni, arogancije, seksualnih zelja, strahova...
Apsolutno smatram da se jako puno moze saznati o nekome preko ovog foruma. Cak i ako ne pise bas uvijek iskreno. Stvar je u tome da se neciji postovi ne citaju jedan po jedan, tu i tamo kad se na njih naide - vec svi zajedno i odjednom - i profil osobe se sam od sebe slozi poput nekog zanimljivog puzzlea. Wink

_________________
~We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars.~
Oscar Wilde
 
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 6:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ne kaže se za džabe 'čitati između redova' Wink Mislim da ne treba dalje pojašnjavati 8)

_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
vmirko
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 38

Datum registracije: 14 Dec 2004
Poruke: 409
Mesto: beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 04, 2006 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ja mislim da nas otkriva malo ili cak ni malo, jer svako moze svasta da napise ovde.
 
PlavaRuzica
Odomaćeni član
Odomaćeni član



Godine: 38

Datum registracije: 07 Nov 2006
Poruke: 1036
Mesto: Tamo gde ljubav pocinje...i zavrsava

canada.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:06 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa zavisi, neki su bolno iskreni kad pisu na forumima dok drugi nisu...u tome je valjda i car, pisati ono sto zelimo...i reeci ono sto zelimo da ljudi znaju..

_________________
Nebo za tebe sprema darove,
novu ljubav nudi ti.
Meni ostaju zime i mrazevi
da me na te sjecaju.
Da te nemam, vise nemam,
a trebam te...

 
Crno i zlatno
Banovan!

Šetaj svoju štiklu
Šetaj svoju štiklu



Godine: 41

Datum registracije: 18 Okt 2006
Poruke: 2778

croatia.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 8:12 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa mislim da me otkriva poprilično jer pišem ono što mislim 100 posto iskreno zato što me ovdje nitko ne poznaje, nisam stavila ni svoju sliku i neću je ni staviti jer želim biti anonimna, da me nitko ne prepozna. Jer samo na takav način mogu pisati iskreno i svašta reći Wink

_________________
-gledao sam sinoć zvijezde na nebu i pitam koja je tvoja, da je skinem i tebi sreću donesem, samo da budeš moja...

-ne treba meni zvijezda sa neba ja sam obična žena, meni samo treba kada se probudim netko da mi kaže: dobro jutro moja voljena, dal te itko voli kao ja?
 
foryou10
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 63

Datum registracije: 13 Jan 2006
Poruke: 903

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 06, 2006 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sigurno je da nas otkriva,i to vecinu u pozitivnom smislu.Razlog je mogucnost iznosenja svojih stavova potpuno iskreno.

_________________
Da sam ja neko,kako bi se zivjelo i kako bi se voljelo i kako bi sve dobro bilo.
 
thorn
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 30 Jul 2005
Poruke: 1031

usa.gif
PorukaPostavljena: Čet Dec 07, 2006 10:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

aureliano je napisao/la sledeće:
Sve to ovisi s kojom namjerom je netko dosao na Forum.
Ako netko dodje s namjerom da se zeza, razgovara, ubije vrijeme, razmijeni par misli, savjeta... s drugima, onda pisanje te osobe govori puno, mozda sve o toj osobi. U ovu grupu ja pripadam. To kazem zato sto nemam apsolutno nikakvih pretenzija prema nikome, nisam tu da bih trazio nista od drugih, ne trazim tu ljubav, ni prijatelje, ni nacin da od nekog uzmem kakve novce, ni da nekog prevarim.

A onda, znamo da postoji druga grupa ljudi koji dodju ovamo iz mnogo sebicnijih i cak kriminalnijih pobuda. Pokusavaju da ti udju pod kozu (nekima i uspiju), salju vam fine privatne poruke a ogovaraju vas drugima, traze od vas podatke, fotografije, pokusavaju vam prodati nesto... - e pa pisanje tih osoba je cinicno i podlo i ne otkriva ih onakve kakvi stvarno jesu.


apsolutno se slazem i potpisujem gore napisano........ Very Happy 8)

_________________
originalan pisac nije onaj koga niko ne kopira.....vec onaj koga niko ne moze kopirati......

diplomata je onaj ko cetiri puta meri pre nego sto nista ne kaze........
 
srna2422
Odomaćeni član
Odomaćeni član





Datum registracije: 24 Mar 2005
Poruke: 2402

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 10, 2006 6:15 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo onoliko koliko zelim.

_________________
Marriage is the triumph of imagination over intelligence.
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Kako nas pisanje po forumu otkriva? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3, 4, 5  sledeća
Strana 1 od 5

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon