www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Uživanje u gledanju zla
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~
::  
Autor Poruka
aureliano
♣ El Capitán ♠
♣ El Capitán ♠





Datum registracije: 15 Mar 2005
Poruke: 9092
Mesto: U zraku, na vodi i ponekad na Zemlji

california.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 3:49 am    Naslov poruke: Uživanje u gledanju zla Na vrh strane Na dno strane

Prvo ću za uvod reći što me navelo na otvaranje ove teme - naime, upravo mi je bilo ponuđeno da pogledam jednu snimku u kojoj neki Rusi kolju neku dvojicu... ne, hvala, ne volim gledati takve stvari (a na internetu ih i nema malo).

Ne bih išao ovdje u to tko je u pravu a tko nije itd., da su jedni to činili prije pa sad to i drugi čine (ili ih opravdava):
Smisao ove teme je u onim ljudima koji UŽIVAJU gledajući takve video snimke ili fotografije. Dakle, tema nije o ljudima koji rade i snimaju to, nego u običnim ljudima koji sjede kraj kompjutera i oduševljava ih gledanje tih snimki... (uvijek bi još).

Ja to jednostavno ne mogu, ne želim gledati, niti tko u mojoj porodici to voli gledati ili gleda.

No opet znam za ljude koje to napaljuje i koji takve snimke VOLE! te jedva čekaju da ih vide...

Pitanja za diskusiju:
- ako znate da je video takvog sadržaja, hoćete li pogledati
- što mislite o ljudima koji takvo što vole gledati
- znate li nekog tko to voli gledati, kakav je to tip čovjeka

itd...



_________________
I tad su došli popovi... Pa topovi... Pa lopovi...
I čitav svet se izobličio...
Ispuzali su grabljivci... Pa lažljivci... Snalažljivci...


 
:LOL:
>bitchy witch<
<b>>bitchy witch<</b>



Godine: 37

Datum registracije: 18 Jan 2007
Poruke: 2107

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 11:32 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Takvi snimci me uzasavaju! Smatram da je to bolesno i naravno mislim da sam 100% u pravu kada to kazem. Ponekad mi je tesko da se savladam kada gledam neki "brutalniji" film. ljudima koji to gledaju sa takvim uzivanjem preporucujem da idu da se lece.
 
sara_x
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 02 Apr 2007
Poruke: 115

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 2:42 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Kratko i jasno NE. Mislim da sve ima svoje granice, a ovo je za moj pojam van tih granica. Ne razumem ljude koji mogu da gledaju masakr (ako sam dobro shvatila, na to si mislio), a da ne pričam o onima koji ga snimaju, ili tek o onima koji ga počinjavaju.

_________________
Moć nad ljudima, krije se u poznavanju njihovih malih tajni
 
Bojan_kralj
~Angel azul~
<font color='blue'><b>~Angel azul~</b></font>



Godine: 33

Datum registracije: 23 Apr 2007
Poruke: 12820
Mesto: Debela 'ladovina

spain.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 2:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Imao sam prilike da pogledam jedan klip kako talibani kolju jednog coveka. Posle toga nisam jeo 10 dana, jednostavno se sada uzasavam samo kad pomislim na to. Nazalost poznajem dosta ljudi koji uzivaju da to gledaju i imaju po 10-tak takvih klipova u telefonu i stalno ih gledaju sa uzivanjem. To je za mene potpuno bolesno. I iskreno mislim da je takvim ljudima potrebno lecenje jer nesto nije u redu sa njima da uzivaju gledajuci kako jedan covek oduzima drugom zivot i to na tako svirep nacin.

_________________

Nema 'leba bez motike...reče lopov i motikom razbi izlog pekare !
 
Anđela
inso umjetnica
<b>inso umjetnica</b>



Godine: 39

Datum registracije: 18 Dec 2006
Poruke: 10293

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Avg 17, 2007 4:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. pogledat ću da vidim kakvih idiota i monstruma ima na svijetu i kakva smo mi samo trula ljuska od ljudi na ovom planetu

2. onaj tko to gleda može bit svakav, može bit bolestan u mozak, može mu bit dosadno kao meni što je bilo tad par puta i nikad više

3. znam jednog frajera koji kao da je umislio da je on sve te grozote odradio pa ih gleda sa zadovoljstvom. mislim da tu ipak treba nekog liječenja malo. to ne može bit zdrava osoba. kako onda legne u krevet poslije? ja bar nisam legala dok mi takva slika ne izađe iz glave.
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 11:08 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Zgrazavam se toga...A najjadnije mi je kad vidim neko dete kako gleda i uziva u tome!Ono ne moze da bude normalno kad odraste!!!
 
Landser
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 27 Jul 2006
Poruke: 224
Mesto: nedostizno

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 8:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Sve zavisi od osobe do osobe, ne mogu se ljudi uzimati u globalu i etiketirati tipa ovi su takvi i takvi jer rade to i to. Nekim ljudima zivot priredi iznenadjenje takve vekicine da pocnu gledati na njega nekim drugim ocima.
Neki su vec rekli da se takvi ljudi trebaju leciti jer nisu normalni,da li vi poznajete te ljude,znate li njihove zivotne price,da li ste ih ikada pitali zasto to gledaju sa uzivanjem? Ne pravdam nikoga jer nije jasno naznaceno kakvo nasilje je u pitanju ali dacu vam jedan primer.
Jedan moj bivsi kolega obozava da gleda snimke iz Avganistana i Iraka,imam utisak kao da je on to licno sve snimao. Pitam ga "covece,pa to su sve ljudi,gledaj sta im rade,kako mozes da gledas to?". Tad saznam kolika mrznja u njemu postoji ka Amerikancima,mada je mrznja previse blag izraz za njegova osecanja. 1999 je bio vojno lice i deo VJ, stacioniran na KiM-u,dole je docekao bombardovanje dok mu je porodica bila severnije,tj u Srbiji. Svi vise/manje znate koliko je civila poginulo tad...e tada dok je on bio na Kosovu njemu je poginula cela porodica,niko mu nije ostao..
Zato ja njega razumem iako sam nemogu to da gledam,kapiram ga zasto ga to raduje,gledajuci to on gleda neku vrstu osvete jer je sam nemocan da bilo sta uradi..
pozz svima Smile
 
EGO!
Stojke's bitch!
Stojke's bitch!



Godine: 33

Datum registracije: 25 Sep 2006
Poruke: 5644
Mesto: U svom svetu tame,ušuškana u kolevci samoće i neostvarenih želja,izgubljena u sopstvenom životu

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 1:23 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

1. ako znate da je video takvog sadržaja, hoćete li pogledati? Hoću, naravno. Ne kažem da je zanimljivo, daleko od toga, ali više me ništa ne čudi, pa...

2. što mislite o ljudima koji takvo što vole gledati? Ne mislim ništa. Svako ima swvoju satisfakciju. Nekome su nečije suviše bolesne, a nekome su O.K.

3. znate li nekog tko to voli gledati, kakav je to tip čovjeka? Znam dosta ljudi koji imaju "klipove" na fonu, ali to je više za zezanje. Mislim da ljudi koji to imaju iz zezanja nisu ni svesni toga i ne shvataju to ozbiljno.

_________________
Baš je dobro biti ja,
ni sa kim se ne bih menjala,
i kad bih se opet rodila,
ja bih opet bih bila ja!

* B.I.T.C.H. 4EVER *
Exclamation Being In Total Control of Herself Exclamation

 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 11:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pitanja za diskusiju:
- ako znate da je video takvog sadržaja, hoćete li pogledati
- što mislite o ljudima koji takvo što vole gledati
- znate li nekog tko to voli gledati, kakav je to tip čovjeka


Odgovori:

[1] Sve mi je jedno, mogu gledati svasta, takvih video klipova ima mnogo tako da je moj odgovor DA...ali ako je pitanje da li ih volim gledati, moj odgovor je NE...

[2] Neka gledaju... Sve je to licni izbor...

[3] Znam dosta njih koji to vole gledati... Mislim da oni to gledaju iz zezanja...

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Konjanik
Ludi Bosanac
<b>Ludi Bosanac</b>



Godine: 44

Datum registracije: 29 Avg 2006
Poruke: 24027
Mesto: Na žalost, Velenje

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 11:39 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

vidio sam sve i svašta. pogledam ali nikad ne uživam, ne razumjem zašto bi uživao u tome. pogledam i to je to, nekad mi se zagadi, nekad sam ravnodušan. zavisi kako mi je onako situacija. ko voli nek' izvoli...

_________________
Kako bolan nema Bosne, a Neretva huči, kako bolan nema Bosne a Miljacka teče, kako bolan nema Bosne a Sana ide.
Ti misliš da ona ne ide, ali sagni se hajvanu, pogledaj, ide Sana, ide Sava, ide Drina, ide Vrbas, ide Bosna, ide Ukrina, ide Lašva.
 
*kissy*
*zauvijek njegova*
<b>*zauvijek njegova*</b>





Datum registracije: 05 Sep 2006
Poruke: 10195
Mesto: između jave i sna,vrha i dna

blank.gif
PorukaPostavljena: Čet Jan 17, 2008 5:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ne volim i ne mogu gledati takve stvari,kakvi moraju biti ljudi koji uzivaju u tome,na neki nacin poremeceni,ako uzivaju gledajuci to mislim da bi jednako uzivali i radeci to

_________________

**hell&granger neka vam je sa srećom**
 
jecika_84
^Everyday Is Viggo day^
^Everyday Is Viggo day^



Godine: 39

Datum registracije: 18 Apr 2006
Poruke: 44637
Mesto: ~Liga senki~

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pet Jan 18, 2008 1:47 pm    Naslov poruke: Re: Uživanje u gledanju zla Na vrh strane Na dno strane

Citat:
Pitanja za diskusiju:
- ako znate da je video takvog sadržaja, hoćete li pogledati
- što mislite o ljudima koji takvo što vole gledati
- znate li nekog tko to voli gledati, kakav je to tip čovjeka


- možda bih pogledala, čisto iz znatiželje... ali ne verujem da bih mogla pogledati do kraja jer se grozim takvih stvari... smuči mi se kad pročitam nešto takvo a kamoli još i da gledam... Confused
- mislim da im fali nešto u glavi....
- ne, hvala Bogu pa ne poznajem nikoga ko voli da gleda tako nešto...

_________________
~Duo de la muerte~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Psihologija i problemi društva ~ -> Uživanje u gledanju zla Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon