www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Gordana Jovanovic
Strana 1, 2  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~
::  
Autor Poruka
larka
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 18 Avg 2007
Poruke: 1

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 2:32 pm    Naslov poruke: Gordana Jovanovic Na vrh strane Na dno strane

Sta mislite o ovoj mladoj pevacici?
Nemam obicaj da pisem po forumima ali sam nedavno imala prilike da preslusam njen album i odusevljena sam onim sto sam cula.
Vase misljenje?


 
rentier
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 2:24 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Meni je ona super, sto nije, doduse, tesko ni zakljuciti jer sam stavio njene tekstove ovde.
Riba izgleda vrh, a i super peva za razliku od vecine koje su se poslednjih godina pojavile.
 
telulu
Upućeni član
Upućeni član





Datum registracije: 01 Maj 2006
Poruke: 280

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Sep 04, 2007 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Čuo sam jedino onu pjesmu s Grand festivala i sviđa mi se.

_________________
 
rentier
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Dec 02, 2007 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima ona ceo album koji se zove kao i pesma sa festivala "Dnevnik jedne mladosti". Super je.
Meni se najvise svidjaju pesme "Gde li te zivot" i "Za ne daj Boze"
 
Francuskinja
♦Un Mal pour un Bien♦
<b>♦Un Mal pour un Bien♦</b>



Godine: 41

Datum registracije: 07 Apr 2005
Poruke: 16007
Mesto: 83700 ST RAPHAEL

france.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 3:35 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nisam je slusala,mozda jednu pesmu samo.... Rolling Eyes
Dali ona peva po grandu?nije mi toliko poznata Confused
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 6:49 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

jeste... ima lipe pjesme Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Aleksica
Banovan!

*Vestica sa bicem*
<b>*Vestica sa bicem*</b>





Datum registracije: 11 Jan 2007
Poruke: 1626
Mesto: Sarajevo

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 7:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nikad nisam cula za nju, kad dodjem kuci s posla potrudicu se da skinem nekoliko pesama jer je svi hvalite...

_________________
*Leptiri u mom stomaku*
*uvek me na tebe potsete*
*Ja ih uspavam na foru*
*al te osete*
*Onda potonem u sebe*
*negde dole sretnem tebe*
*pa se slike ko komadi ostrog stakla*
*zariju u dlan*
 
dameski
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 42

Datum registracije: 19 Dec 2004
Poruke: 43130

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Dec 03, 2007 7:38 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ja zaista nemam pojma ko je to Rolling Eyes

_________________
"You'll remember me, for the rest of your life"

" I know the way to fuck them all...."
 
dambolina
• Nepopravljivi romantik •
<b>• Nepopravljivi romantik •</b>



Godine: 41

Datum registracije: 18 Nov 2006
Poruke: 73140
Mesto: •● U tudjoj koži ●•

blank.gif
PorukaPostavljena: Sre Dec 05, 2007 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cula sam samo pesmu sa Grand festivala,i pesma je odlicna.Evo tak sad saznajem da je izbacila ceo album,moracu da ga preslusam Wink

_________________
 
rentier
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 15 Avg 2007
Poruke: 19

blank.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 4:32 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Evo jedne njene nove fotke. Cuo sam da uskoro sprema i novi album.
 
KLICIC
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 04 Jul 2008
Poruke: 182
Mesto: Cazin

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Uto Jul 08, 2008 11:56 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ima dobre pjesme ali ima ona jos puno vremena i godina da jos napreduje!!
 
Lane86
~The last lady~
<b>~The last lady~</b>





Datum registracije: 02 Okt 2006
Poruke: 24294
Mesto: Nedostižno...

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Jul 09, 2008 12:10 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Svidja mi se "Dnevnik jedne mladosti", ali nažalost ili na sreću to je, jedina pesma, koju sam i čula... Rolling Eyes Nisam imala priliku da čujem i ostale...

_________________
jellenadabogdakrepala je napisao/la sledeće:
ljubce jedno odeee za jedno divno malo stvorenje... sa velikim i cistim srcem...
koje zraci svojom toplinom i drugarstvom... po svim temama na koje upise neko slovce...
s kojom sam ovdje proveo mnogo prijatnih trenutaka...kao i svi ostali s kim je slovce makar jedno razmijenila....i drago mi je sto se ponovo vratila medju nas..tracare... Razz
dakle ljubce ode za malu nocnu pticicu...inace svima znanu kao lane... Wink

 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Domaća muzika ~ -> ~ Diskusije o domaćoj muzici ~ -> Gordana Jovanovic Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2  sledeća
Strana 1 od 2

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon