www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

(St)rasna BiiiiP
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~
::  
Autor Poruka
Annabel_Lee
ஐ NaUgHtGeLiC ஐ
<b>ஐ NaUgHtGeLiC ஐ</b>



Godine: 41

Datum registracije: 02 Feb 2005
Poruke: 30310

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 6:29 pm    Naslov poruke: (St)rasna BiiiiP Na vrh strane Na dno strane

Dobro je biti bogat, pomislio je Jack dok je rasna tamnoputa prostitutka ulazila u njegov stan. Gledao je opčinjeno u njene duge tamne noge i stražnjicu sakrivenu tek uskom mini suknjom. Gledao je žedno u njene uspravne grudi što su se jasno ocrtavale pod kratkom majicom. Gledao je i bio sigurniji no ikad - dobro je biti bogat.

Nije se zamarao formalnostima. Nije joj ponudio piće. Ponudio joj je samo jedno - svoj ukrućen, uspravljen BiiiiP. I ona ga je uzela. Klečala je pred njim i polako ga oblizivala, njen jezik klizio je niz njegov ud, pa uronio u nabrekle mošnje, zatim natrag, uz penis, do glavića, da bi konačno progutala čitavu spravu.
- Lezi - naredio je pokazujući joj prstom na prostran krevet. Tiho ga je poslušala. Očaran njome, raširio joj je nježno noge pa se primakao licem njenoj vlažnoj pici. Liznuo ju je lagano, uživajući u njenim sokovima, a potom krenuo agresivnije, obuhvatio je klitoris usnama, pa ga stao žustro dražiti brzim kretnjama jezika. Neumorno je lizao, sve dok njeni prsti nisu uronili u njegovu kosu, a s usana joj se oteo dug jecaj užitka. Tada je prestao, pa legao na nju i prislonio joj tvrd penis na ulaz u željnu pičku.
- Daj mi ga... - zavapila je.

Nije poslušao. Samo je sporo milovao BiiiiP kapiju njene požude, dražio ju i uživao u njenom iščekivanju, u sluzi koja je tekla iz nje po njegovom otvrdlom penisu.
- Daj mi... Ohhh... Trebam ga... Trebam da me jebeš... - šaputala je.

Opreznim pokretom ušao je u nju, ali svega nekoliko centimetara, pa se ponovo zaustavio i izašao. Zatim ga je vratio, ponovo ne dublje od dva - tri centimetra.
- Što mi to radiš... Ohh... Jebi me, jebi me... Želim te... - gotovo se tresla u transu.

Čekao je još malo, samo jedva osjetno pomičući ud u njenoj ljepljivoj, mokroj nutrini, a onda, konačno, oštro zakucao penis duboko u prostitutkinu picu. Oteo joj se vrisak užitka, a on je nastavio divljim, žestokim kretnjama rasturati njenu unutrašnjost. Tresla se kao u groznici i dahtala, dahtala i stenjala. A on je likovao. Razbuktao je njenu strast i osjećao se moćno - nije želio biti samo jedna od njenih mušterija, jadnik koji plaća seks.

Želio je da ona svrši, da ga zapamti, da ga želi.
I ševio ju je kao životinja uživajući u svakom njenom jecaju, u svakoj kapi vulvinih sokova koji su iz nje tekle u potocima. I uživao je kada je pohotno zavapila - Da, i tu - dok je polako prodirao u njen čmar. Rastvarala se pred njim i on je ulazio u taj pohotan šupak, ispunjavajući ju svojom batinom. Guzio ju je grubo, gledajući kako joj se lice izvija u grimasu strasti, i tek kada se zgrčila i uz vrisak svršila, tek tada dopustio je da iz njegovog BiiiiP poteče rijeka sperme.

Dobro je biti bogat, pomislio je dok se njegov penis praznio u čmaru rasne prostitutke.

(www.smokva.com)



_________________
ƸӜƷ Tread softly because you tread on my dreams ƸӜƷ
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ I tata bi sine.... ~ -> ~ Erotske price ~ -> (St)rasna BiiiiP Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1 od 1

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon