www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Ko je ovde lud????
Strana 1, 2, 3  sledeća
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~
::  
Autor Poruka
n1dz4
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 11 Maj 2007
Poruke: 14
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Avg 18, 2007 10:17 pm    Naslov poruke: Ko je ovde lud???? Na vrh strane Na dno strane

Danas sam cuo da se u kraju rusi neki stari klub i otvara kafic za gay i lezbo... Mozda sam konzervativan ili neznam vec kako to ljudi zovu. To su bolesni ljudi i treba ih leciti. Ulaze u sve pore drustva jer je to neka evropa, amerika rekla da je gay ok.Predstavljanjem da je normalno voleti osobu istog pola uvlace se i ljudi bez poremecaja. Nisam za diskriminaciju ali to treba predstaviti kao nesto sto nije noramalno i probati leciti. Sta sutra reci sinu sutra, noramalno je da se zaljubis u druga iz klupe. Sine jel ima neki drug ili drugarica da ti se svidjaju???? Shocked Shocked Shocked U nekim zemljama cak usvajaju decu, ako se ovim tokom nastavi na sta ce izgledati svet??? Da zakljucim: Mislim da je gay bolest i da to tako treba predstaviti i pokusati leciti a ne zbunjivati ostatak normalnog sveta. (NISAM ZA DISKRIMINACIJU ALI STVARI TREBA POSTAVITI NA SVOJE MESTO) Sta vi mislite bolest ili sasvim normalna stvar???

 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 4:58 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

definitivno bolest.. tu nema rasprave.

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Alexxxxandra
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Mar 2007
Poruke: 175

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 10:52 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Shocked Shocked Shocked
Dokazano je da homoseksualnost NIJE bolest i suvisno je raspravljati o tome!Postoji cak i medju zivotinjama,tako da....Na svetu postoji mnooogo izopacenih ljudi(pedofila,ljudi koji podrzavaju inceste,nekrofila itd.) i po meni takve ljude treba leceti!Stvarno mi je odvratno kad cujem da neko na ovaj nacin napada nekoga ili nesto!Svako ima pravo na svoj izbor i na svoj zivot prvenstveno!A ovo o uvlacenju u sve pore drustva zbog odobravanja USA i Evrope....pa homoseksualnost nije pojava savremenog doba,postojala je i mnooogo ranije....
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 11:36 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

to je poremecaj... ma dalje takve ljude od mene Evil or Very Mad

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 12:22 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Alexxxxandra je napisao/la sledeće:
Shocked Shocked Shocked
Dokazano je da homoseksualnost NIJE bolest i suvisno je raspravljati o tome!Postoji cak i medju zivotinjama,tako da....Na svetu postoji mnooogo izopacenih ljudi(pedofila,ljudi koji podrzavaju inceste,nekrofila itd.) i po meni takve ljude treba leceti!Stvarno mi je odvratno kad cujem da neko na ovaj nacin napada nekoga ili nesto!Svako ima pravo na svoj izbor i na svoj zivot prvenstveno!A ovo o uvlacenju u sve pore drustva zbog odobravanja USA i Evrope....pa homoseksualnost nije pojava savremenog doba,postojala je i mnooogo ranije....


Ko je to dokazao ? Dokazali su ljudi koji su i sami verovatno pederi, pa da se utese izmislili su takvu glupost. Oni su bolesni.. da je Bog hteo da se dva muskarca ili dve zenske razmnozavaju i medjusobno privlace onda bi ih tako i stvorio a ne muskarca i zenu!

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
slavica_m
>>>luda mala<<<
>>>luda mala<<<



Godine: 33

Datum registracije: 23 Avg 2006
Poruke: 12318

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 3:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Pa sto se mene tice, svako ima pravo na svoj izbor, sve dok me ne ugrozavaju ne smeta mi

_________________
Ja ne umem da mastam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja

Ja ne mogu da spavam
ja ne zelim da sanjam
ako deo sna, nismo ti i ja
 
DejanCG
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 06 Avg 2007
Poruke: 23
Mesto: Niksic - Podgorica

montenegro.gif
PorukaPostavljena: Ned Avg 19, 2007 8:53 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Bog je stvorio Adama i Evu, a ne Adama i Stevu... Normalna je stvar protiviti se (radikalno) pederima itd. Mada ono, ne diraju oni mene, ne diram ni ja njih. Normalno, ako vam nesto smeta, vi se maknite odatle i zavrsena prica.

_________________
Nije lako biti fin.
 
Теодул
Banovan!

Dobro upućeni član
Dobro upućeni član





Datum registracije: 24 Feb 2007
Poruke: 504
Mesto: Srce, a u srcu SRBIJA!

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 4:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

DejanCG je napisao/la sledeće:
Bog je stvorio Adama i Evu, a ne Adama i Stevu... Normalna je stvar protiviti se (radikalno) pederima itd. Mada ono, ne diraju oni mene, ne diram ni ja njih. Normalno, ako vam nesto smeta, vi se maknite odatle i zavrsena prica.



Kao sto krang kaze "jos ce pederi poceti pricati kako su iz raja izasli adam i EVAN a ne adam i eva" Very Happy

_________________
"Svaki pedalj nase SPRSKE ZEMLJE SVETE, brane nam junaci iz KOZARSKE PETE!!!"
 
Simpa girl
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 35

Datum registracije: 03 Jun 2006
Poruke: 308
Mesto: nis

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Avg 20, 2007 12:04 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

samo jedna rec je dovoljna: BOLEST....

_________________
princess
 
tabi bunar
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 40

Datum registracije: 07 Feb 2007
Poruke: 7
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 4:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mislim da ih ne treba dirati. Nije problem ni dozvoliti im da sklapaju brakove. Homoseksualizam je nesto neprirodno, te smatram da ce homoseksualci uvek biti obelezeni i diskriminisani na neki nacin. Nikada ne bih dozvolio homoseksualnom paru da usvoji dete.
 
svobodan
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma





Datum registracije: 08 Maj 2007
Poruke: 4203
Mesto: iz bgd jbt

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 10:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

kad budem video petlove da se kresu mozda cu onda i odobriti takvo ponasanje za sada je to samo poremecenost osoba koje nemaju svoj identitet Laughing

_________________
Volim Partizan kao oči svoje
 
..:: MaYa ::..
Banovan!

° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °
<b>° ♥ BaNe, Volim Te ♥ °</b>





Datum registracije: 14 Okt 2006
Poruke: 11607
Mesto: .:* Sakrivena u Njegovom Pogledu, Zarobljena u Njegovom Srcu, Zauvek u Njegovom Toplom Zagrljaju *:

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Avg 21, 2007 11:00 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

tabi bunar je napisao/la sledeće:
Mislim da ih ne treba dirati. Nije problem ni dozvoliti im da sklapaju brakove. Homoseksualizam je nesto neprirodno, te smatram da ce homoseksualci uvek biti obelezeni i diskriminisani na neki nacin. Nikada ne bih dozvolio homoseksualnom paru da usvoji dete.



slazem se sa tobom... Wink

_________________

~ Banetova Žena ~
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ NJIHOVA soba ~ -> Ko je ovde lud???? Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3  sledeća
Strana 1 od 3

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon