www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tenis u SCG...
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:37 pm    Naslov poruke: Tenis u SCG... Na vrh strane Na dno strane

Cao cao,

ne znam koliko i dal pratite tenis na nasem podrucju, i zato bi hteo da znam sta Vi mislite o nasim zvezdama i dal postoji mogucnost da oni zablistaju na sceni. I naravno da Vam ih malo predstavim.

Ovo su 5 trenutno najuspesniji teniserke/teniseri iz SCG:

Jelena Jankovic



Rodjena: 28. februar 1985
Mesto rodjenja: Beograd (Srbija)
Visina: 1,77m
Tezina: 61kg
Rejting: 28. mesto (stanje: 28. febr. 2005)


Ana Ivanovic



Rodjena: 6. novembar 1987
Mesto rodjenja: Beograd (Srbija)
Visina: 1,83m
Tezina: 73kg
Rejting: 58. mesto (stanje: 28. febr. 2005)


Jelena Dokic



Rodjena: 12. april 1983
Mesto rodjenja: Osijek (Hrvatska)
Visina: 1,75m
Tezina: 60kg
Rejting: 208. mesto (stanje: 28. febr. 2005)


Janko Tipsarevic



Rodjen: 22. jun 1984
Mesto rodjenja: Beograd (Srbija)
Visina: 1,80m
Tezina: 80kg
Rejting: 83. mesto (stanje: 28. febr. 2005)


Nenad Zimonjic



Rodjen: 6. april 1976
Mesto rodjenja: Beograd (Srbija)
Visina: 1,90m
Tezina: 90kg
Rejting u dublu: 13. mesto (stanje: 31. jan. 2005)
Najbolji plasman u singlu: 176. mesto (29. mart 1999)



To su znaci podaci o tim igracima! Da Vam o svakome jos kazem po nesto...

Jelena Jankovic je trenutno nasa najbolja igracica (barem po plasmanu) i solidno igra na turnirima i 2004. godine je osvojila turnir u Budimpestu, sto joj do sad i jedina titula. Njen trener je poznat Nik Boletjeri (koji je trenirao i mladog Agasija i mladu Kurnjikovu) a od 2000. godine je pocela da se bavi profesionalno sa tenisom! Do danas je zaradila $298,423.

O Ani Ivanovic se ne moze jos puno reci, jer je jos veoma mlada ali veoma talentovana i svi u njoj vide novu Moniku Seles. Debitovala je na VTA-Turi u novembru prosle godinu na turniru u Cirihu gde je odmah stigla do 1/4-finala gde je u jako borbenoj igri izgubila u tri setovima protiv iskusnu amerikanku Vinus Vilijams. Od nje ce se, bez sumnje, jos mnogo toga cuti u buducnosti.

Jelena Dokic je Vama sigurna najpoznatija od te 3 dame i valjda ne trebam puno o njoj govoriti. Nekoliko povrede i velika kriza u formi nisu joj isli bas u korist i na rejting je pala iznad Top-200, ali cim se bude oporavila, ce sigurno opet da se bori za bolji plasman.

Janko Tipsarevic je jedina nasa nada u muskom tenisu! On je veoma rano poceo da igra tenis i tek preprosle godine je uso u profesionalce, tako da jos nema veliki uspeh na turneji, ali na proslomesecnim Australijan Open se plasirao u 3. krug gde je nesrecno izgubio.

Nenad Zimonjic je Vama valjda vise poznat kao igrac za dubl i miks i tako nikad nije zborio neki veliki plasman u singlu. U dublu je imao dosta uspeha i skupio je toliko iskustvo da je sad i sef nase Dejvis-Kup ekipe.


Mislim da su ovo dovoljno informacije o navedenim igracima, pa sad hocu da cujem Vase misljenje o njima i dal neko od njih ima stvarno realne sanse da se plasira u Top-20 ili cak na jos bolje mesto. Koliko vreme im dajete ako to mislite i zar mislite da ce mozda poceti neki "boom" u SCG ako naprimer Ana Ivanovic ostane uspesna i pobedi neki turnir??

Hajd da Vas cujem....

Pozdrav!




Poslednja prepravka: Jugović datum Pon Feb 28, 2005 9:55 pm; ukupno izmenjena 1 put
 
i_takoooNS
Iskusni član
Iskusni član



Godine: 39

Datum registracije: 09 Dec 2004
Poruke: 947
Mesto: eNeS

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:50 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana Ivanovic.Videcete!

_________________
Ko me ne konta - neka kupi novu kontalicu!
 
Yasmin
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 58

Datum registracije: 31 Avg 2004
Poruke: 14175
Mesto: zemlja nedodjija

netherlands.gif
PorukaPostavljena: Pon Feb 28, 2005 9:51 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

delimo misljenje....i ja glasam za nju Wink

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 12:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jovo, izvini, morao sam da brisem postove, jer ovde je pitanje o tenisu u SCG i sta o tome mislite, a ne za koga ce Jelena Dokic da igra....

Hvala za razumevanje!
 
z-sveti-jovo-88
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 42

Datum registracije: 20 Feb 2005
Poruke: 231
Mesto: forced emigration

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 12:07 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nema problema....


evo ja mislim da Jelena Jankovic moze postati nova seles, mlada je a igrala je dosta dobro na austalian open, cak su je i komentatori na eurosportu dosta hvalili
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 12:29 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ipak ti hvala... ovako je ipak lepse!

I ja mislim da ima sigurno ambicije i da moze jos nesto da dobije i da ide gore u rejting, ali sve na svoje vreme... Koliko sam ja to cuo i pratio je i Ana Ivanovic dobila bas dobre kritike na Australian Open, jer nije bez borbe izgubila protiv Ameli Moresmo. A Dokic je opet na nekim malim turnirem izgubila u prvoj rundi... ona bi trebala da skrene paznju opet na poso a manje na privatni zivot...

a sta kazes ti o Janku Tipsarevicu?? si ga vec video kako decko igra ili ti je bas nepoznat?
 
ULT_RAS
~ Voli svog Anđelka ~
~ Voli svog Anđelka ~



Godine: 41

Datum registracije: 25 Feb 2005
Poruke: 5456
Mesto: Krusevac

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 3:09 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ma od dokiceve ljudi nema nista vidite koliko je nezna stalno se povredjuje ali mala ana ima cudo da napravi ja mogu da se kladim sa svima Very Happy
janko je isto veoma dobar i bice on dobar ali nece biti bas u vrhu jer video si kakve su gore azdaje Very Happy

_________________
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 3:26 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A koja teniserka Vam se najbolje dopada izgledom??

Ajd da vas cujem ali i da date komentar zbog cega Vam se dopada, ali MOLIM VAS sa pristojnim recima da nebi se neka clanica nasla uvredjena!
 
sonjica
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 4471
Mesto: ispod palme na obali mora

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 3:50 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana Ivanovic - mislim da je mala extra talentovana i da ce uraditi nesto dobro!!

_________________
*Ko zna zasto je to dobro! ! !*Mislicu o tome sutra! ! !*
Za sve igrace igrica VAZNO!KLIKNI OVDE
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 3:56 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Slazem se s tobom sonjicaa... ako se ne povredi i dalje trenira kako treba ce mozda cak i biti ispod najboljih 5 na svetu!! Jer maloj se vidi da ima borbenu snagu i da se ne predaje i dosta igre je do sad vec preokrenula.
 
KristinaNS
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 38

Datum registracije: 16 Feb 2005
Poruke: 4683
Mesto: Novi Sad

serbia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 3:23 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana Ivanovic nju sam gledala par puta i najbolje od svih nasih mi se cini

_________________
Ako treba da ogulim kolena da ti priznam kolko sam te volela,ja cu prva...
Na kraj sveta da ti nosim kofere da ih skupljam ako ti se otvore,ja cu prva...
Svako pismo krvlju da ti napise da na tvoje prevare sva mirisem,samo reci idem prva...
 
stimi
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 57

Datum registracije: 02 Dec 2002
Poruke: 148
Mesto: off

germany.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 01, 2005 6:19 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

ana ivanovic-sigurno.posle monike s.ostala je praznina ali dolaskom ane (a i jelene)vraca se rejting tenisa koji smo nekad imali
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Tenis u SCG... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 1 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon