www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tenis u SCG...
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
GuzaPasha
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Pet Mar 04, 2005 7:05 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana je sjajna igracica, prvo milina je gledati na terenu. I jelena je lepa za videti, ali je psihicki slaba. Jankovic je juce igrala sjajno, danas cekamo jos bolji mec sa Serenom. Neka smo i mi docekali da nase igraju polufinala ili bar jake meceve kao sto je Ana igrala sa onim muskarcem Morezmo, ona bi dobila i federera, i jelena protiv Serene. Od muske ekipe iz Srbije, to je tuga, pa ko su ti igraci, pogledajte Ljubicica, Ancica, to je tenis. Znam da je tenis skup sport, i da ne mogu svi da treniraju, ali nisam siguran da su bogata deca samo talentovana za to, kod nas je izgleda tako i zato smo tu gde jesmo.

 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:00 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Mala informacija... uvezi komentara od GuzaPasha... Jelena Jankovic je pobedila protiv Serenu zahvaljuci njene predaje (rezultat je bio 6:0 i 4:3 za Jankovic) i igrace sutra u finalu protiv Lindsi Devenport.
 
MunzeKonza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:48 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko je gledao sve tri teniserke onda zna ko je najpesperktivniji - Ana Ivanovic. Devojka (ili da kazem devojcica) igra neverovatno!!! Tako jaki servisi, precizne paralele, odlicno kretanje... Ma sve je super, naravno kad govorimo o nekome ko ima 18 godina. Ima jos prostora za napredvanje, ali to ce se i desiti, u to ne treba sumnjati jer ona ima samo 18 godina.
Jelena Jankovic igra odlicno, mada kada sam je gledao nisam mogao da primetim u cemu je to ona extra. Mozda je upravo to njena najveca prednost - prilicno je kompletna igracica. Ona je takodje veoma mlada i treba racunati na nju (tu prvenstveno mislim podrzati - novcano).
Jelena dokic me podseca na Anu Kurnjikovu. Extra talenat koji je zablistao par puta i onda joj slava udari u glavu. Mozda slava, a mozda i nesto drugo. Ja sada prosto ne mogu da zamislim da je ona bila 4. na svetu!!!
Mislim da moze da se vrati u formu, ali treba prvo da resi neke stvari sa sobom u svojoj glavi. Gldeao sam je mnogo puta i ne secam se da sam video neku igracicu koja je toliko psihicki nestabilna.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:52 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

MunzeKonza je napisao/la sledeće:
naravno kad govorimo o nekome ko ima 18 godina. Ima jos prostora za napredvanje, ali to ce se i desiti, u to ne treba sumnjati jer ona ima samo 18 godina.


Devojcica nema ni 18 godine! Wink Tek u novembru ce da bude punoletna, a sve ostalo sto si rekao, je istina. Stvarno me iznenadjuje koliko ona za te mlade godine ume i kakav talenat ima i da sad vec moze da se takmice sa najboljim teneserkima, ali imam strah da ne uzme svajcarsko drzavljanstvo i da zaigra za njih.

Pozdrav.
 
MunzeKonza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Umalo da zaboravim,
komentarisali smo i igrace...
Nenad Zimonjic - talenat koji realno nece doziveti neki uspeh u karijeri - barem ne u singlu. On je generacija koja placa danak sankcijama i ratu. Da je mladost u kojoj se igraci najvise razvijaju (od 15-e do 22-e godine) proveo u nekom boljem vremenu, sigurno bi imao vece rezultate, ako ne i ulazak u prvih 20 na svetu. Covek ima jednu neverovatno vaznu osobinu za sportiste - uzasno mnogo trenira.
Janko Tipsarevic - hm, veliki talenat koji ce po svemu sudeci to i ostati. To govorim sa ogromnim zaljenjem, ali realnost je takva. On vise nije tinejdzer pa da se kaze kako ima jos mnogo vremena da napreduje. Steta je sto osvajac Australian Opena u juniorskoj konkurenciji nije uspeo da zablista i u seniorskoj.
Novak Djokovic - ne mozete zamisliti kakav ce to igrac biti. Siguran sam u to. On je skoro vec sada prvi reket reprezentacije. Svaka mu cas i sreca nasa sto imamo takvo dete.
 
MunzeKonza
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 38

Datum registracije: 01 Mar 2005
Poruke: 18

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 1:57 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

[quote] Devojcica nema ni 18 godine! ;) Tek u novembru ce da bude punoletna, a sve ostalo sto si rekao, je istina. Stvarno me iznenadjuje koliko ona za te mlade godine ume i kakav talenat ima i da sad vec moze da se takmice sa najboljim teneserkima, ali imam strah da ne uzme svajcarsko drzavljanstvo i da zaigra za njih.

Pozdrav.[/quote]

moja greska, ispravljam se.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sub Mar 05, 2005 2:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Nema problema.... nista lose nije! Wink

Vidim da bas imas pojma o tenis-u a na Djokovic-a sam skroz zaboravio, to je greska sa moje strane, ali kao sto si reko on je zvezda buducnosti, a trenutno je ipak Tipsarevic najbolji igrac. Vreme cini svoje, pa ce da vidimo koliko uspeha moze Novak da skupi.
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Finale u Dubai:

Lindzi Devenport - Jelena Jankovic 6:4,3:6,6:4

Nisam bio u mogucnosti da gledam taj mec, ali sam citao na internet da je Jankovic imala cak i mogucnost da pobedi taj turnir.
 
bili_piton86
Upućeni član
Upućeni član



Godine: 37

Datum registracije: 27 Dec 2004
Poruke: 251

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 5:28 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

trenutno nas zenski tenis je u velikom zamahu,imamo 2-3 super igracice a mi pravimo muski turnir umesto zenskog!!!! pa ja mislim da umesto onog gemaxa i onih dileja od muskih treba da naparvimo jedan zenski turnir i da pokusamo da od njega naravimo WTA turnir jer je to mnogo lakse nego dobiti ATP a mislim da bi i publika imala sta da vidi...
 
mina_87
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 06 Mar 2005
Poruke: 15
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 6:03 pm    Naslov poruke: hm Na vrh strane Na dno strane

mislim da si zaboravio da napomenes Novaka Djokovica .....
inace on je rodjen 22. maja 1987 .
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Ned Mar 06, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Jesam, zaboravio sam ga mina_87... Hvala na podatku!
 
djomlapa
Dobro upućeni član
Dobro upućeni član



Godine: 39

Datum registracije: 31 Okt 2004
Poruke: 521
Mesto: Zrenjanin

serbia.gif
PorukaPostavljena: Pon Mar 07, 2005 9:21 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana je buducnost 'naseg' tenisa...
mada ja mislim da ce ona kroz koju godinu da uzme strano drzavljanstvo i vise nece biti nasaaaaaaa..... Sad
a sto si tice Jankoviceve...mislim da njeno vreme tek dolazi , mada i ona moze da zbrise kao i Ana !!!!!
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Tenis u SCG... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 2 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon