www.domaci.de Forum Indeks Home
Portal • Forum • Novi upisi • Pretraga • Link do nas • Domaći filmovi • Lista korisnika • Tim sajta • Proverite privatne poruke • Prijava • Registracija
Pravilnik • FAQ • Profil • Favorites • Galerija slika • Top lista • Download MP3 • MP3 razno • Spotovi • Noviteti 2013 • Muzički noviteti 2014

Tenis u SCG...
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Pređite na stranu broj:  
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~
::  
Autor Poruka
aristid
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 44

Datum registracije: 14 Jan 2005
Poruke: 15
Mesto: Beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Uto Mar 08, 2005 6:05 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ko je gledao finale WTA u Dubaiju, rekao bi verovatno, da je Jelena Jankovic medju prvih pet teniserki sveta. Povrede i losa forma mnogih dobrih igracica su trenutno sansa za nasu Jecu Very Happy . U dobroj je formi, mada mi je izdrzljivost njenih nogu bila sumnjiva u mecu protiv Devenport. Da bi se ravnopravno borila protiv velikih zvezda poput Serene (kada nije povredjena), Sharapove, Morezmo morace malo u teretanu da ojaca noge, kako bi njena brzina dosla do punog izrazaja. Kada pobedjujes igras mnogo vise tenisa tokom nedelje, a to zahteva bolju fizicku pripremljenost.. Ako se ne bude povredila bice medju prvih petnaest do kraja sezone.
Sto se Ane Ivanovic tice, nesto mi izgleda uplaseno i slabasno.. Mada su je komentatori na Eurosportu nahvalili u predstavljanju pred finale koje je igrala protiv Ameli Morezmo, ona je taj mec izgubila, a Ameli je igrala sa 50% svoje maksimalne forme, a isti je bio slucaj i protiv Venus Vilijams.. Ipak mi ove mlade ruskinje Sarapova i Safina izgledaju kao vece nade iako su sve mlade Very Happy


 
VUTRA_GIRL
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 37

Datum registracije: 09 Mar 2005
Poruke: 8
Mesto: beograd

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 11:45 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

zaboravio si i ILiju Bozoljca
 
Jugović
Banovan!

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 43

Datum registracije: 16 Jan 2005
Poruke: 18475

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Mar 09, 2005 5:43 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ljudi, mogo bi ja njih 100 da navedem ovde, ali sam uzeo samo primere za one koji su aktivini na ATP i WTA-Tour i koji su imali vec neki uspeh!

Ali u svakom slucaju, ako vam jos neko padne na pamet, slobodno ga ubacite.
 
ilija5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 6:02 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Najveci talenat trenutno bez sumnje je Ana Ivanovic. Devojka je izuzetno talentovana i ima fatasticne fizicke predispozicije (1.83m 65kg). Vec je imala prvu pobedu nad igracicom koja je medju prvih 10 (Kuznetsova). Do kraja godine bi trebalo da bude medju 20 na WTA.
S druge strane, mislim da ljudi prebrzo zaboravljaju kako je Dokic dobro igrala. Bila je cetvrta na svetu, osvojila nekoliko velikih titula... Da nije imala toliko distrakcija van terena, mogla je da postigne jos mnogo vise. Na zalost, ne verujem da ce uspeti da se vrati na onaj nivo igre od pre 2-3 godine.
 
ilija5
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 39

Datum registracije: 26 Feb 2005
Poruke: 9

blank.gif
PorukaPostavljena: Sub Apr 02, 2005 6:06 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

A sto se tice muskih, nasa najveca nada je verovatno Djokovic. Iako ga je Safin unistio u prvom kolu ovogodisnjeg Australian Open-a, on bi trebalo da udje barem medju 30-40 na ATP na vrhuncu svoje karijere....
 
nemti
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 31 Dec 2004
Poruke: 7

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 03, 2005 1:18 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

od tenisera nadam se da tipsarevic moze jos da napreduje ali realnije je da to djokovic da uradi uglavnom daj boze da prodjemo belgiju i da udjemo u svetsku grupu momci srecno
 
boban11
Upozorenja: 2 od 3

Prijatelj foruma
Prijatelj foruma



Godine: 39

Datum registracije: 03 Mar 2005
Poruke: 19847
Mesto: Gradiska

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 3:05 am    Naslov poruke: Neka mladih Na vrh strane Na dno strane

Fala Bogu pa i mi imamo jak tenis. Nepratim tenis stalno ali mislim da su ove dve mlade teniserke, Ivanovic Jankovic sjajne i da ce biti jos bolje. Svaka cast, a jedino me cudi sto je Dokiceva ovako nisko pala, neznam sta se snjom zbiva. Muski isto nisu losi, neka nasih tenisera u vrhu...
 
Sascha336
* Vatreni delija *
* Vatreni delija *



Godine: 51

Datum registracije: 06 Dec 2004
Poruke: 39701
Mesto: BEC/Srbija

austria.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 9:04 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

nasa buducnost je ivanovic,jankovic a od muskarci je novak dojkovic ja se nadam da necu promeniti drzavljanstvo .. Smile

_________________
I C E M A N
 
Mr.Stiles
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de



Godine: 36

Datum registracije: 25 Mar 2005
Poruke: 9

yugoslavia.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 5:55 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Cura koja moze da dobije jednu Kuznjecovu,da ravnopravno "odradi " mec sa Morezmo...Treba li da kazem:Ana Ivanovic...

_________________
I don't have a problem with this that you guys see me having...
 
Dulox
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 04 Apr 2005
Poruke: 11

bosnia_herzegovina.gif
PorukaPostavljena: Pon Apr 04, 2005 11:07 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana Ivanovic ce sigurno jednog dana doci u Top 10, ako nastavi igrati ovako.
 
belco
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 10 Apr 2005
Poruke: 2

blank.gif
PorukaPostavljena: Ned Apr 10, 2005 8:13 pm    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

je se slazem Sascha336.

ali dokic ce da se vrati u top 20 i mozda top 10 opet u rejting
 
zmago
Početnik Domaćeg.de
Početnik Domaćeg.de





Datum registracije: 13 Apr 2005
Poruke: 6
Mesto: Beograd

serbia.gif
PorukaPostavljena: Sre Apr 13, 2005 12:48 am    Naslov poruke: Na vrh strane Na dno strane

Ana Ivanovic ce da postigne najveci uspeh.I ne samo to,ona je trenutno NAJLEPSA teniserka na svetu!!!

_________________
dr.zmagoslav
 
Prikaz poruka:   
Upišite novu temu   Odgovorite na temu    www.domaci.de Forum Indeks -> ~ Sport - Opšte diskusije ~ -> ~ Arhiva - Sport - Opšte diskusije ~ -> Tenis u SCG... Vreme je podešeno za GMT + 1 sat
Strana prethodna  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  sledeća
Strana 3 od 14

 
Pređite u:  
Vi ne možete otvarati nove teme u ovom forumu
Vi ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Vi ne možete menjati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete brisati Vaše poruke u ovom forumu
Vi ne možete glasati u anketama u ovom forumu
Vi ne možete postavljati fajlove u ovom forumu
Vi ne možete preuzeti fajlove sa ovog foruma





- Burek Forum - Doček Nove 2018. godine - Venčanja, svadbe - Proslave - TipoTravel - Kuda večeras - Anwalt - legal -

Bookmark to: Twitter Bookmark to: Facebook Bookmark to: Digg Bookmark to: Del.icio.us Bookmark to: StumbleUpon